Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Льон

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Льон багаторічний 0,3 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Листя дрібне, лінійно – ланцетне, почергово розташоване. Квітки блакитного кольору до 2 см у діаметрі. Цвіте дуже рясно на протязі 60 днів. Насіння висівають у відкритий грунт у квітні місяці або під зиму.
3.00грн
Льон голубий 1 г
Незвичної краси квітка здатна перетворите будь-яке місце на справжній небесний килим. Рослина висотою до 50см із тоненьким смарагдовим листям та чисельними ніжно-блакитним до 2,5см в діаметрі квітами. Насіння висівають під зиму, хоча можна сіяти і навесні (травень) у відкритий ґрунт відразу на постійне місце. Сіянці пікірують, витримуючи відстань 5-8 см. Зацвітає на другий рік після посіву та квітує першу половину літа. Ця невибаглива, стійка до посухи рослина здатна переносити незначні заморозки. Краще росте на сонячних ділянках з легкими грунтами. Використовується для оформлення клумб, міксбортерів, альпійських гірок, мавританських газонів; найбільш ефектно виглядає в групових посадках.
4.00грн
Льон
Льон