Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Арабіс

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Арабіс Весняний шарм 0,2 г
Кмпактна багаторічна рослина висотою до 15 см. Квіти діаметром 1,5 см, кармінового кольору з медовим ароматом. Насіння висівають в березні - квітні на розсаду. Після появи перших двох справжніх листочків сіянці пікірують . Розсаду висаджують у грунт в кінці травня на відстані 40 см. Посів у відкритий ґрунт в травні – червні, або під зиму. Віддає перевагу відкритим, не сирим, сонячним місцям, але можуть рости і в півтіні.Зацвітають рослини на другий рік і цвітуть в травні-червні. Ідеально підходять для прикраси тінистих і посушливих ділянок саду. Прекрасно виглядають на альпійських гірках , рокаріях і бордюрах.
0.00грн
Арабіс кавказький Сніговий килим
Компактно-сланка, ґрунтопокривна рослина з білими квітами, що утворює пухнасті подушки. Полюбляє відкриті сонячні місця. Рослина дуже розростається в сторони, потребує зрізки. Використовується для бордюрів, обводів газонів, клумб, оформлення альпійських гірок. Висота рослини 20 см. Схема висаджування 15х20 см.
3.50грн
Арабіс кавказький Шнеехаубе 0,1 г
Багаторічна, маленька трав’яниста рослина заввишки 20 см. Стебла сріблясто-білого кольору, розлогі. Квіти невеликі, діаметром до 2 см, білосніжного кольору. Цвіте в квітні-травні, в період цвітіння сильно розростається, утворюючи пишну ковдру. Насіння висівають у відкритий грунт у квітні місяці або під зиму. Зацвітає на другий рік. Багаторічна, маленька трав’яниста рослина заввишки 20 см. Стебла сріблясто-білого кольору, розлогі. Квіти невеликі, діаметром до 2 см, білосніжного кольору. Цвіте в квітні-травні, в період цвітіння сильно розростається, утворюючи пишну ковдру. Насіння висівають у відкритий грунт у квітні місяці або під зиму. Зацвітає на другий рік. Віддає перевагу сонячним місцям, але добре росте і в напівтіні. Використовують для весняних клумб, альпійських гірок, бордюрів та переднього плану рабаток. Особливо ефектно виглядає поряд з тюльпаном та лакфіолем.
4.00грн
Арабіс Лотті рожевий 10 шт
Арабіс кавказький Лотті (Arabis caucasica Lotti). Ранньоквітучий сорт з яскравими рожевими або ліловими суцвіттями. Багаторічник висотою 10-15 см. Стебла легко вкорінюються, в період цвітіння сильно розростаються, утворюючи пишний килим. Листя видовжене, густо опушене, сіро-зеленого забарвлення. Цвітіння триває з початку травня до липня. Насіння висівають у відкритий ґрунт весною або під зиму. Найбільшої декоративності досягає на сонячних ділянках, проте може рости в напівтіні. Ідеальний ґрунт - нейтральний, піщаний, пухкий, з хорошим дренажем. Для того, щоб продовжити період цвітіння та зберегти декоративний вигляд куща, рекомендується відцвілі суцвіття зрізати на висоту 4-5 см. На відкритих ділянках взимку потребує укриття. Використовують для весняних клумб, альпійських гірок, бордюрів та переднього плану рабаток. Арабіс - хороший медонос, солодкий аромат якого приваблює бджіл.
8.50грн
Арабіс
Арабіс