Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Люпин

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Люпин Фестиваль суміш 0,4 г
Багаторічна рослина, висотою 50 см. Листя велике, на довгих черешках, квітки зібрані в суцвіття-кисті, довжиною 35 см. На постійне місце насіння висівають навесні або під зиму (у листопаді), на глибину 2 см. При рассадном способі вирощування посів проводять в березні - квітні. Перед цим завчасно готують грунт - суміш, що складається з піску, дернової землі і торфу, приблизно в рівних пропорціях. При температурі 20 ⁰C сходи з'являються через 10-20 днів. Після розвитку 4-5 справжніх листочків розсаду висаджують у відкритий грунт на відстані близько 30-50 см.
7.00грн
Люпин Фестиваль, суміш 0,3 г
Багаторічна, компактна рослина висотою до 50см. Квіти мають різноманітне забарвлення, зібрані у вертикальні свічкоподібні китиці. Невибаглива, але чутлива до перепадів температур навесні, сонцелюбна та морозостійка рослина. Краще росте на дренованих, кислих і нейтральних ґрунтах. Висаджують під зиму, вкривши шаром торфу чи іншим покривним матеріалом. Також можливо вирощувати розсадою, вигонку якої починають з кінця березня. Найкращий вік для її пересадки – 5-6 листочків. Зацвітає на початку червня та квітує протягом 16 тижнів. При вчасному обрізуванні відцвілих квітконосів – другий раз цвіте у серпні. Як і всі бобові, накопичує азот у ґрунті, покращує його структуру. Гарно виглядає на клумбах та бордюрах. Добре стоїть у зрізі (до 7 днів).
4.50грн
Люпин суміш 1 г
Люпин багатолистий - багаторічна рослина. Стебла порожнисті, потужні, заввишки 100-120 см, з красивими великими колосовидними суцвіттями різноманітних забарвлень. Росте на будь-якому добре дренованому некислому грунті, сонячному місці або легкій півтіні. Використовується в групових і поодиноких посадках, а також для зрізання.
5.00грн
Люпин Фестиваль білий 0,4 г
Рослина з гарними листками заввишки 50 см. Квітки білого забарвлення, зібрані у високе колосоподібне суцвіття, довжиною 35 см. Висівають на розсаду на початку березня у теплицю. Сходи з’являються на 8 – 17 день.
5.50грн
Люпин Фестиваль жовтий  0,4 г
Рослина з гарними листками заввишки 50 см. Квітки жовтого забарвлення, зібрані у високе колосоподібне суцвіття, довжиною 35 см. Висівають на розсаду на початку березня у теплицю. Сходи з’являються на 8 – 17 день.
7.00грн
Люпин Фестиваль червоний 0,4 г
Рослина з гарними листками заввишки 50 см. Квітки білого забарвлення, зібрані у високе колосоподібне суцвіття, довжиною 35 см. Висівають на розсаду на початку березня у теплицю. Сходи з’являються на 8 – 17 день.
7.00грн
Люпин
Люпин