Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Аквілегія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Аквілегія махрова Сяйво 0,05 г
Багаторічник, який володіє вишуканою чарівністю, яка кидається в очі з першого погляду. Квіти різного кольору, махрові, розміщені на міцних черешках. На одному місці може рости багато років, не втрачаючи своєї привабливості.
6.50грн
Аквілегія крупноквіткова
Аквілегія крупноквіткова - багаторічна рослина з компактним кущем, висотою 30-80 см. Квітки зі шпорцями на квітконосах , привабливої форми , з різноманітним забарвленням - білі, рожеві, жовті, сині і двоколірні . Підходить будь який добре дренований грунт. Надає перевагу тінистим місцям, але може рости і на сонячних ділянках . Використовують в змішаних групових посадках, міксбордерах , біля водойм і на зріз .
4.00грн
Аквілегія гібридна Бідермеєр 0,1 г
Багаторічна рослина висотою до 35 см. Квіти середнього розміру,до 6 см в діаметрі, блакитного, червоного, рожевого, синього, білого кольорів, з тонким довгим шпорцем. Насіння на розсаду висівають в березні - квітні. На постійне місце рослини висаджують у фазі 5-6 справжніх листків. Відстань між рослинами25-30 см. Цвіте в кінці травня – червні на 2-й рік після посіву.Віддає перевагу затемненим, злегка вологим місцям, добре реагує на помірні поливи, прополювання й підгодівлі. Чудово підходить для бордюрів, альпінаріїв, клумб.
4.50грн
Аквілегія Чорний кардинал 0,1 г
Багаторічна рослини з компактним кущем висотою 70 см. Шпорці на квітконосах , привабливої форми , темні, майже чорного забарвлення , з білою облямівкою. Підходить любий добре дренованная грунт. Надає перевагу тінистим місця, але може рости і на сонячних ділянках . Використовують у змішаних групових посадках, міксобордерах , біля водойм і на зріз.
5.50грн
Аквілегія
Аквілегія