Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Хризантема

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Хризантема Голден Бол 0,1 г
Однорічна рослина висотою 25 см. Квіти дрібні, жовтого кольору. Діаметр суцвіття 7 см. Листя ланцетоподібне. Стебло щільно-гіллясте, прямостояче. Суцвіття – кошики, поодинокі, махрові. Посів у відкритий ґрунт у травні. Сходи проріджують на відстані 20-30 см. Цвіте з червня по серпень. Світлолюбна, холодостійка і посухостійка рослина. Невибаглива до умов вирощування, але віддає перевагу вапнованим, легким, помірно родючим ґрунтам. Використовується для створення груп, рабаток, поодиноких насаджень, а також на зріз.
5.00грн
Хризантема Срібна Принцеса 0,1 г
Багаторічна рослина висотою 40 см з великими квітами білого кольору має компактну кущову форму. Цвіте з червня до серпня. Насіння дозріває у великій кількості. Сіють весною або під зиму в гряди. Сходи з’являються дружно.
3.50грн
Хризантема Травнева Королева 0,1 г
Багаторічна хризантема. Висота рослини - до 80 см. Формує великі квіти білого кольору, має компактну кущову форму. Сіють у відкритий ґрунт у травні, або восени. Сходи з'являються дружно. Сіянці пікірують в грядку на відстані 10 см. Через рік рослини висаджують на постійне місце. Цвітуть на другий рік. Рослини зростають виключно на відкритих або злегка затінених ділянках. Невимогливі до грунту, але вологолюбні. На сирих ділянках висаджувати не рекомендується, оскільки зимою рослини можуть загинути. Використовується для створення груп, рабаток, поодиноких насаджень, а також на зріз.
3.50грн
Хризантема
Хризентема