Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гвоздика

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гвоздика китайська суміш
Вишукана тепло і світлолюбива рослина. Компактний кущ, розмаїття квітів і кольорів. Цвіте поодинокими махровими квітами, різноманітного забарвлення, діаметром 5-6 см. Широко використовується для оформлення квітників, балконів і для зрізу.
3.00грн
Гвоздика турецька махрова
Дворічна рослина з численними вузлуватими стеблами висотою 40-50 см. Надає перевагу родючим ґрунтам, не вимоглива до світла. Морозостійка. Квіти різноманітного забарвлення, духм'яні, зібрані в щільні суцвіття діаметром 8-12 см.
3.00грн
Гвоздика Гренадін 0,1 г
Гвоздики Гренадін - це багаторічні квіти, що належать до сімейства гвоздикових. Гренадін використовується в якості дворічника. Відноситься до голландським гвоздик.
3.50грн
Гвоздика Пінокіо 0,2 г
Гвоздика турецька низькоросла. Рослина дворічна, з прямими стеблами до 25 см, які закінчуються великими суцвіттями діаметром 8-12 см. Квіти рожевого, червоного і білого з рожевим кольорами. Насіння на розсаду висівають в травні-червні, розсаду у відкритий грунт висаджують у серпні-вересні. Потребує сонячних місць. Рослина не вибаглива до грунту але не переносить кислих грунтів. Цвіте рясно у червні - липні на 2-й рік після висіву на протязі двох місяців. Використовують для клумб, рабаток, квітників, у групових посадках і на зріз.
3.50грн
Гвоздика турецька Пінноккіо 0,2 г суміш
Дворічник з численними міцними стеблами висотою 25 см, які закінчуються крупними, з великою кількістю махрових квітів, щіткоподібними суцвіттями діаметром 8 – 12 см. Цвіте гвоздика рясно з червня протягом одного – півтора місяців. Вирощують на клумбах, рабатках, в групових посадках і на зріз. Насіння висівають в травні – червні, сіянці з’являються на 4 – 6 день.
4.00грн
Гвоздика турецька Супермахрова 0,5 г
Це гарний багаторічник, що вирощується як дворічник, висотою 25 - 60 см. Квітки махрові і напівмахрові, білі, жовті, рожеві, червоні мають приємний аромат. Цвіте з червня по вересень. Використовують для рабаток і зрізу. Сіянці пікірують у фазі 2-3 листків. На постійне місце наприкінці серпня-вересня. У перший рік рослини утворюють розетку листя і зацвітають уже на другий рік. Добре росте на дренованому піщаному грунті з додаванням гумусу; на сонячному або тінистому, але сухому місці. Не терпить застою вологи. Вважається зимостійкою рослиною, але, бажано, в безсніжні зими рослини прикрити.
4.00грн
Гвоздика китайська Перський килим 0,1 г
Рослина однорічна, висота куща до 20 см. Квітки поодинокі або по 2-3, махрові, напівмахрові, діаметром 3,5-5 см, без запаху, рожевого, червоного і пурпурного кольору. Тепло і світлолюбна рослина. Насіння висівають у березні - квітні в парники чи теплиці. Сходи з'являються через 5-6 днів. Рослини не бояться заморозків, тому у відкритий ґрунт розсаду можна висаджувати вже у квітні за схемою: 20 х 20 см. Цвіте з середини липня до пізньої осені. Вона однаково добре розвивається і на яскравому сонці, і в легкій півтіні. Вважає за краще вологий, злегка вапняний грунт. Широко використовують для рабаток, бордюрів, клумб, на кам'янистих гірках, окремими групами на газоні та для зрізу.
4.50грн
Гвоздика Шабо суміш
Однорічна культура. Квіти досить великі, махрові з приємним ароматом, різного забарвлення. Рослини заввишки 30-50 см. Квіти діаметром 4-8 см. Насіння у січні- початку лютого висівають у ящики, а втравні висаджують на постійне місце, дотримуючись відстані між рослинами 30-40 см. Зацвітає на 4-5 місяць після посіву, тому її потрібно вирощувати черeз розсаду.
6.50грн
Гвоздика Гренадін 0,2 г суміш
Кущ добре розвивається, 50-60 см заввишки. Стебла, прямі, тонкі, колінчасті. Листки вузьколанцетні, розташовані біля основи куща, сріблясто-сірі. Квітки махрові та напівмахрові, 3-6 см у діаметрі, розміщені по кілька на кінцях пагонів, запашні.
7.50грн
Гвоздика міжвидова Дульче 100 шт суміш
Гібрид гвоздики турецької та китайської. Висота 25-30 см. Ширина 25-30 см. Час цвітіння 15-18 тижнів. Стійкий до спекотної погоди і до заморозків.
51.00грн
Гвоздика бородата Барбарiнi 100 шт суміш
Витривала й компактна рослина. Висотою 20 - 30 см. Квітки бахромчаті, володіють приємним ароматом. Цвітіння в рік посіву, яровизация не потрібнa. Компактність і прекрасна вирівняність по габітусу серед всіх забарвлень.
117.00грн
Гвоздика бородата Діабунда пурпурна 100 шт
Рання, компактна, добре гілкується гвоздика з високою однорідністю за часом цвітіння. Більш проста у вирощуванні порівняно з іншими бородатими гвоздиками.
165.00грн
Гвоздика бородата Діабунда червона  100 шт
Рання, компактна, добре гілкується гвоздика з високою однорідністю за часом цвітіння. Більш проста у вирощуванні порівняно з іншими бородатими гвоздиками.
165.00грн
Гвоздика
гвоздика