Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Віола

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Фіалка гібридна корнута Вічка 0,05 г
Дворічна рослина висотою 10 см. Фіалка вкрита численними квітками жовтого, кремового і фіолетового забарвлення діаметром 4 см. Для отримання квітучих рослин в рік посіву, насіння висівають на розсаду в лютому-березні, сходи з'являються через 5-7 днів. У відкритий грунт розсаду висаджують наприкінці квітня - початку травня на відстані 20 см. При посіві насіння у відкритий грунт у червні-липні, цвітіння настає на другий рік вегетації рослини. Цвіте рясно і тривало протягом усього літа. Ефектно виглядає в бордюрних посадках, на альпійських гірках, у вазонах і балконних ящиках.
6.50грн
Віола Помаранчеве диво 20 шт
Віола віттрока Помаранчеве диво 20 шт - Гібридна серія віоли з великими квітами помаранчевого забарвлення. Кущ компактний, висотою 15-20 см. Невибаглива у догляді культура. Віддає перевагу сонячним ділянкам, проте легко витримує напівтінь. Ґрунти ― родючі, добре дреновані, вологі, суглинисті або супіщані. Полив помірний, регулярний. Насіння у відкритий ґрунт висівають у кінці червня ― на початку липня. Рослини зацвітають весною наступного року. Глибина посіву 0,5-0,7 см. Пікіровку проводять у фазі 2 справжніх листків. У кінці серпня віолу пересаджують на постійне місце. Для отримання цвітіння в рік посіву, рослини вирощують розсадним способом з лютого до березня. Чудово підходить для оформлення бордюрів, вазонів та балконних ящиків.
10.50грн
Віола Фенікс 20 шт
Віола віттрока Фенікс (Viola wittrockiana red wing). Гібридна серія віоли з великими квітами червоно-жовтого забарвлення. Кущ компактний, висотою 15-20 см. Невибаглива у догляді культура. Віддає перевагу сонячним ділянкам, проте легко витримує напівтінь. Ґрунти - родючі, добре дреновані, вологі, суглинисті або супіщані. Полив помірний, регулярний. Насіння у відкритий ґрунт висівають у кінці червня - на початку липня. Рослини зацвітають весною наступного року. Глибина посіву 0,5-0,7 см. Пікіровку проводять у фазі 2 справжніх листків. У кінці серпня віолу пересаджують на постійне місце. Для отримання цвітіння в рік посіву, рослини вирощують розсадним способом з лютого до березня. Чудово підходить для оформлення бордюрів, вазонів та балконних ящиків.
10.50грн
Віола Пенні суміш 10 шт
Дворічна рослина висотою 10-20 см, густо вкрита квітами різноманітного забарвлення, біля 4 см у діаметрі. Відрізняється рясним і тривалим цвітінням протягом всього літа (з травня по вересень). Ефектно виглядає в бордюрних посадках, на альпійских гірках, у вазонах і балконних ящиках.
13.50грн
Фіалка Целло F1 10 гран.
Крупноквіткова, дворічна, компактна, низькоросла фіалка з короткими стеблами і великими квітами. Висота рослини в саду – 20-25 см, в горщиках – 10-15 см, а ширина куща – 25-30 см. Квітки середніх і великих розмірів, до 6-7 см в діаметрі. Насіння висівають на розсаду в лютому-березні. Сходи з'являються через 5-7 днів. У відкритий грунт розсаду висаджують наприкінці квітня - початку травня на відстані 20 см. Цвіте на наступний рік з весни до осені. Фіалка добре витримує пересадку в будь-якій фазі розвитку, тому її можна пересаджувати навіть під час цвітіння. Стійка до високих і низьких температур. Використовують при оформленні клумб, бордюрів, балконних і віконних ящиків,контейнерів, кімнатних горщиків.
18.50грн
Віола Дельта 10 шт суміш
Невибаглива популярна рослина з родини Фіалкових, висотю 15 см. Цвіте рясно і тривало з травня по вересень. Квіти великі 5-7 см, в діаметрі, різноманітного забарвлення. використовують в клумбових посадках, на рабатках, в балконних ящиках та садових вазах.
22.50грн
Віола жовта з оком
Двохрічна рослина, квіти неправильні, 4-10 см у діаметрі, золотисто-жовті з оком у середині, запашні. Для ранньовесняного цвітіння висівають у червні-на початку липня в холодні парники або на грядки. Висаджують у серпні-вересні.
2.00грн
Віола жовта з червоним оком
Двохрічна рослина, квіти неправильні, 4-10 см у діаметрі, золотисто-жовті з оком у середині, запашні. Для ранньовесняного цвітіння висівають у червні-на початку липня в холодні парники або на грядки. Висаджують у серпні-вересні.
2.00грн
Віола Рококо
Невибаглива двохрічна рослина. Цвіте рясно й тривало. Квіти з гофрованими пелюстками, крупні 5-6 см у діаметрі, різнокольорові. Вологолюбна, холодостійка рослина, добре росте на сонці та в напівтіні.
2.00грн
Віола синя з оком
Двохрічна рослина, квіти неправильні, 4-10 см у діаметрі, синього кольору з очком у середині, запашні. Для ранньовесняного цвітіння висівають у червні-на початку липня в холодні парники або на грядки. Висаджують у серпні-вересні.
2.00грн
Віола червона з оком
Двохрічна рослина, квіти неправильні, 4-10 см у діаметрі, червоного кольору з оком у середині, запашні. Для ранньовесняного цвітіння висівають у червні-на початку липня в холодні парники або на грядки. Висаджують у серпні-вересні.
2.00грн
Віола біла з рожевим оком
Двохрічна рослина, квіти неправильні, 4-10 см у діаметрі, білого кольору з очком у середині, запашні. Для ранньовесняного цвітіння висівають у червні-на початку липня в холодні парники або на грядки. Висаджують у серпні-вересні.
3.00грн
Віола Шведські Гіганти
Дворічна рослина з великими різнокольоровими квітами, з плямою або без неї на нижніх пелюстках. Росте на будь-яких садових грунтах на сонці чи напівтіні. Рясно цвіте протягом всього смезону. Вирощується для клумб, бордюрів, вазонів.
5.00грн
Фіалка Кристал 0,1 г
Оригінальний дворічник з великими яскравими квітами оксамитового пурпурного, оранжевого та білого кольорів, діаметром до 6 см. Рослина стійка до низьких температур. Висівають на розсаду у холодні парники в червні – липні місяці. Сходи з’являються через 2 – 3 тижні. Пікірують у стадії 2 – 3 листочків Наприкінці серпня – початок вересня місяця висаджують на постійне місце.
5.00грн
Фіалка Прозорі кристали 0,05 г
Оригінальні дворічники висотою 15 см. Квіти великі, яскраві, ксамитового, пурпурного, помаранчевого і білого кольорів, діаметром до 6 см. Рослина невибаглива, стійка до низьких температур, відрізняється рясним і тривалим цвітінням. При посіві в червні цвітіння буде на наступний рік у травні – серпні. При посіві у лютому – цвітіння буде в кінці червня – у вересні поточного року. Дає дивовижний ефект при посадці групами, а також при посадці з маргаритками і незабудкамиСлужить ідеальною прикрасою для клумб, рабаток, вазонів і контейнерів
5.50грн
Віола
віола