Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Дзвоники

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Дзвоник Карпатський 0,2 г
Дворічна трав’яниста рослина висотою до 30 см. Стебла прямі, тонкі. Кущик до 30 см в діаметрі. Квітки поодинокі, блідо - фіолетові, до 5 см в діаметрі. Плід — овально-циліндрична, гола коробочка. Розмножують насінням, діленням куща чи кореневищ. Насіння висівають весною відразу у відкритий грунт. Місце розташування вибирають сонячне або півтінь. Зацвітає на другий рік - у травні та цвіте до вересня. Не переносить сирих грунтів, особливо місць із стоячою водою Дзвіночки стійки до захворювань і практично не уражуються шкідниками. Широко використовуються в оформленні квітників, рабаток, балконів, та букетів.
3.50грн
Дзвоники середні махрові суміш
Квіти білого та синього кольору, зібрані у розкішні суцвіття. Цвіте в червні-липні. Надає перевагу сонячним ділянкам з добре обробленими родючими грунтами.
2.00грн
Гвоздика Тріумф 0,2 г
Гвоздика садова. Рослина дворічна. Найбільш інтенсивно цвіте на другий рік після посіву. Великі махрові квіти на сильних стеблах. Кущі добре розвинені, до 60 см у висоту, можуть мати до 200 квітів. Насіння у відкритий ґрунт висівають у травні, рядками через 15 см, між насінням у ряді 1-2 см, глибина закладення 1 см, а в розсадники – в кінці квітня. У перший рік формується розетка листя, цвітіння і плодоносіння відбувається наступного року. Цвіте довго і рясно, з червня по серпень. Рослина невибаглива, зимостійка. Висаджують для озеленення лоджій і балконів, і в горщики.
5.00грн
Дзвоники махрові 0,2 г суміш
Чарівна, дворічна рослина висотою 80 см. Квітки махрові, зібрані в колосоподібні суцвіття, які відрізняються різномаїттям кольорів. Висівають в холодний парник в травні. Сіянці пікірують на грядки. Рослини, що підросли висаджують в грунт на відстані 40 см. Зацвітає на другий рік.
5.00грн
Дзвоники
дзвоники