Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Мальва

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Шток-роза Майоретте, жовта 0,2 г
Справжня класика нашого часу, ніби спеціально створена природою для декорування огорож, стін та розкішного фону квітковим композиціям! Однорічна рослина висотою до 80см, усипана крупними напівмахровими ніжно-жовтими квітами. Насіння висівають у травні на відстані 30-40см безпосередньо у ґрунт або в холодний парник. Пересаджувати сіянці на інше місце можна лише восени з великою грудкою землі. Для того, щоб квітка зацвіла в рік посіву, використовують розсадний спосіб: насіння висівають з січня по березень і пересаджують у відкритий ґрунт в травні. Квітує з червня по вересень. Рослина сонцелюбна, посухостійка та зимостійка. Для гарного росту слід вибирати сонячні місця з пухким ґрунтом.
4.00грн
Шток-роза Королівська смуміш 0,2 г
Однорічна рослина висотою до 50 см.Стебло злегка покрите волосками.Квіти великі, махрові, напівмахрові і немахрові. Забарвлення: від білого і ніжно-лимонного до яскраво-червоного,бордового і майже чорного.Розмножується насінням, яке сіють ранньою весною. Цвіте з липня по вересень. Морозостійка.До грунту не вимоглива, але вважає закраще дреновані грунти, пухкі і глибокі.Добре росте на сонці, але переносить і півтінь.Використовують для створення чудових композицій в газонах, для кімнатних композицій.Чудово будуть виглядати в вазах, кашпо, контейнерах.
0.00грн
Мальва махрова суміш
Стебло могутнє, гіллясте .Листки великі, лопатеві, по краю зубчасті. Стебла та листки волохаті. Квітки в діаметрі 8-10 см, прості або махрові. Розмножують насінням, діленням куща або живцями. Посухостійка рослина. До ґрунту мало вибаглива.
4.00грн
Шток-роза Майоретте, червона 0,2 г
Настільки проста, наскільки і чарівлива рослина. Однорічник висотою до 80см,усіяний крупними напівмахровими червоними квітами. Насіння висівають у травніна відстані 30-40см безпосередньо у ґрунт або холодний парник.Пересаджувати сіянці на інше місце можна лише восени з великою грудкою землі.Для того, щоб квітка зацвіла в рік посіву, використовують розсадний спосіб:насіння висівають з січня по березень і пересаджують у відкритий ґрунт в травні.Рослина сонцелюбна, посухостійка та зимостійка. Для гарного росту слід вибиратисонячні місця з пухким ґрунтом. Використовують для декорування стін, огорож, бордюрів, як фон на клумбах та для створення розкішних букетів, які довго радуватимуть око, поступово розкриваючи бутони.
4.00грн
Мальва Шатер 0,2 г суміш
Дворічник, заввишки 200 см з великими махровими квітами різноманітних кольорів. Цвіте у червні-вересні місяці. Висівають насіння на розсаду у березні в холодні парники, у травні рослину висаджують на постійне місце зростання.
5.00грн
Мальва Монарх суміш 0,2 г
Дворічник, заввишки 200см з великими махровими квітами різноманітних кольорів. Цвіте у червні-вересні місяці. висівають насіння на розсаду у березні в холодні парники. у травні рослину висаджують на постійне місце зростання.
6.50грн
Мальва
мальва