Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Наперстянка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Наперстянка пурпурна 0,1 г
Дворічна гарна трав’яниста рослина, стебла якої закінчуються гронами великих оксамитових квітів різного забарвлення. Висота рослини 70 см. Квіти – дзвоники, зібрані в односторонні колоски, плямисті. Цвіте з червня по серпень. Висівається насінням в червні, осінню дорослі рослини розсаджують на постійне місце на відстані 60 см одна від одної. Рослина не вибаглива.
3.00грн
Наперстянка абрикосова 0,1 г
Двохрічна орнаментальна рослина. Квіти великі (діаметром 3-4 см) абрикосового кольору, зібрані в шикарне суцвіття-китицю. При видаленні відцвілих квітів утворює нові суцвіття. Морозо- і посухостійка. Світлолюбна, але може рости й у півтіні. Віддає перевагу родючим ґрунтам. Висівають у травні-червні
2.00грн
Наперстянка суміш
Двохрічна орнаментальна рослина. Квіти великі (діаметром 3-4 см) білого, рожевого, червоного кольору, зібрані в шикарне суцвіття-китицю. При видаленні відцвілих квітів утворює нові суцвіття. Морозо- і посухостійка. Світлолюбна, але може рости й у півтіні. Віддає перевагу родючим ґрунтам. Висівають у травні-червні.
2.50грн
Наперстянка пурпурна суміш 0,2 г
Наперстянка пурпурова - багаторічник, що вирощується як дворічна рослина. Стебла прямі, заввишки 70-100 см з крапчастими різнокольоровими квітками, що розвиваються знизу вгору. Потребує багатий на гумус грунт і напівтінисте місце. Використовується для оформлення клумб, змішаних груп, рабаток і на зріз. Насіння висівають у відкритий грунт в травні-червні або під зиму. Цвіте на наступний рік з червня по вересень. Для отримання квітучих рослин у перший рік насіння висівають на розсаду в лютому-березні, у відкритий грунт розсаду висаджують у квітні-травні. Цвітіння настає в липні-серпні.
3.50грн
Наперстянка
наперстянка