Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Примула

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Примула Малакоідес лососева 0,01 г
Дворічна рослина висотою до 30 см. Квіти лососевого кольору у формі зірки. Квітконос висотою до 40 см з кільчастим суцвіттям. Якщо квітконос зрізати відразу після відцвітання, цвітіння примули можна продовжити до 2-3 місяців Розмножують насінням, сіють в листопаді - грудні, але сіяти можна цілий рік. Щоб отримати гарну схожість насіння треба підтримувати високу вологість повітря і температуру 16-20 °С. Сходи з'являються через 10-12 днів, потім температуру і вологість повітря поступово знижують. Пікірують сіянці двічі, в березні-квітні висаджують у горщики. Цвіте з листопада по травень. Взимку оптимальна температура 5-6° С. Світлолюбна, вологолюбна рослина, але прямих сонячних променів не переносить.
7.00грн
Примула Великоквiткова суміш
Квітки до 2 см у діаметрі, яскравого забарвлення. Розмножують насінням, яке висівають у парники або гряди з легкою землесумішшю у березні- квітні. Первоцвіт невибагливий у культурі, але краще росте і рясно цвіте в напівзатінених місцях на добре зволожених і багатих на поживні речовини ґрунтах, удобрених листяною землею або торфом.
4.00грн
Примула Піонер 10 шт суміш
Ранньоквітучий, морозостійкий багаторічник. Рослина компактна з великими квітами різних відтінків. Використовують у квітниках та бордюрах, а також вирощують як горшечну культуру.
38.50грн
Примула
примула