Фільтр
Торгова марка
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Однорічники

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кореопсис Золота корона 0,2 г
Однорічна рослина висотою до 50 см. Суцвіття 3-4 см в діаметрі, поодинокі. Квіти яскравого жовтого кольору з темно-бордовим центром. Насіння висівають в грунт тоді, коли мине загроза нічних заморозків. Цвіте довго і рясно, з липня до жовтня. Холодостійка рослина, віддає перевагу відкритим сонячним місцям і достатньо зволоженим грунтам. Використовують для групових посадок, рабаток, міксбордерів, зрізання.
5.00грн
Барвінок Хетвейв, суміш 20 шт
Барвінок низькорослий, однорічний. Формує компактний і добре розгалужений кущик. Висота рослини в саду 25-30 см, в горщиках-15-20 см, а ширина - 20-25 см. Квіти дуже яскраві, великі, 6-7 см в діаметрі, округлої форми. Сіють нaciння нa poзcaду в лютoму – березні. У відкритий грунт сiянцi виcaджують в квiтні - тpaвнi. Biдcтaнь мiж pocлинaми мaє бути 20 — 30 cм.Цвіте рясно і тривало – починаючи з травня-червня і до осені. Віддає перевагу сонячним і теплим місцям з родючими, рихлими грунтами. Барвінок буде чудово виглядати в саду на клумбі, в підвісних і напольних кашпо, на балконах, лоджіях і верандах.
14.50грн
Діаскія Діамант, суміш 10 шт
Вдале поєднання кольорів екзотичної квітки зі схилів Драконових гір, яка особливо ефектно виглядатиме при вирощуванні в горщиках. Однорічна рослина висотою 25-30см зі сланкими стеблами, всіяними безліччю маленьких квіточок. Висівають насіння на розсаду у березні поверхнево, не присипаючи землею. До появи сходів (1,5-2 тижні) витримують температуру 18-19°С, після – переносять у прохолодніше місце. У кінці травня розсаду висаджують в окремі горщики. Рослина світло і теплолюбна, посухостійка, надає перевагу добре дренованим, не родючим ґрунтам. Зацвітає рано навесні та квітує до холодів кількома хвилями.
17.50грн
Акції
Однорічники
Однорічні квіти