Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Горошок духмяний

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Горошок Королівська сім'я 0,5 г
Новий тип однорічного запашного горошку з ароматними квітами і компактними кущиками. Висота рослини в саду – 35-40 см, в горщику – 20-25 см, а ширина – 15-20 см. Квіти великі, зібрані по 3-4 у суцвітті. Перед посівом насіння замочують на добу в гарячій воді (+45 ... +55 °С ), потім загортають у вологий шматочок тканини і поміщають в поліетиленовому пакеті в тепле місце. Коли насіння проросте, його висівають в горщики зживильним грунтом. Сіянці висаджують у відкритий грунт в травні,разом з торф'яними горщиками, тому що горошок має стрижневу кореневу систему і не переносить пересадки. Зацвітає дуже рано і цвіте рясно до заморозків. Це холодостійка рослина, яка ідеально підходить для контейнерного озеленення, для висаджування в невисоких бордюрах і вертикального озеленення.
4.00грн
Горошок духмяний 1 г
Однорічна, гілляста рослина з тонким стеблом, висотою 2-2,5 м. Квітки метеликові типу, ароматні, зібрані в кисті по 5-8 шт, помаранчевого кольору. Квітконоси міцні, довжиною 30-45 див. Добре росте на відкритих, сонячних, безвітряну місцях. Вимагає опори.
2.50грн
Духм'яний горошок
Духм"яний горошок - однорічна витка рослина, висотою 150 см, із запашними білими, рожевими, червоними, блакитними квітками. Квітконоси міцні довжиною 35-45 см. Віддає перевагу добре дренированную грунт, досить зволожену, сонячне захищене від вітру місце.
4.50грн
Горошок духм'яний  Купідон 2 г суміш
Однорічна низькоросла рослина висотою 30 см. Квіти великі, діаметром 3-4 см, різноманітного забарвлення. Володіє неповторним ароматом, цвітіння рясне та тривале. Холодостійка, світло - вологолюбива культура, віддає перевагу родючим ґрунтам.
9.50грн
Горошок духмяний