Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Сортотип петуній
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Петунія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Петунія Анжеліка F1 10 гранул
Багатоквіткова низькоросла, однорічна петунія. Рослини утворюють невеликий кущик висотою 30-35 см, сильно розгалужені, рясно квітучі, швидко відновлюють цвітіння після дощу. Квітки білого кольору, діаметром 5,5-6,5 см. Насіння висівають у середині — кінці березня. Цвіте весь сезон, починаючи з кінця травня. Рослина стійка до несприятливих погодних умов, холодостійка, світлолюбна, посухостійка. Вирощують в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, в саду, в підвісних кашпо або в домашніх умовах; а також для міських посадок-озеленення.
5.15грн
Петунія Береніка F1, 10 гранул
Багатоквіткова, низькоросла петунія. Це однорічна рослина, висотою 30-35 см. Кущики розгалужені, рясно всипані квітами жовтого кольору, діаметром 5,5-6,5 см, після дощу швидко відновлюють цвітіння. Стійкі до несприятливих погодних умов. Насіння висівають у середині — кінці березня. Цвіте весь сезон, починаючи з кінця травня. Рослина стійка до несприятливих погодних умов, холодостійка, світлолюбна, посухостійка. Вирощують в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, в саду, в підвісних кашпо або в домашніх умовах; а також для міських посадок-озеленення.
5.50грн
Петунія Карлик F1, червонаа  10 гранул
Низькоросла, великоквіткова бахромчата петунія. Однорічна рослина висотою 35 см. Квіти великі з хвилястими і бахромчатими краями діаметром 6 см, з темно-рожево-фіолетовими плямами і смугами на білому фоні. Для вирощування петунії в горщиках насіння сіють на початку лютого, а для висаджування у відкритий грунт - в кінці лютого - початок березня. Сіють насіння в ящики в парникову землю, воно швидко проростає при t 20-22 °С. Петунія квітне з червня по жовтень. Рослини вимагають багато сонця і підгодівлі, особливо на початку розвитку. Завдяки рясному довготривалому цвітінню, петунії дуже широко застосовують як садову квітку для оформлення квітників, клумб, рабаток, бордюрів, ваз, кашпо, горщиків, балконів і вікон.
7.20грн
Петунія Афродіта F1, рожева 10 гранул
Нова великоквіткова петунія з хвилястими, бахромчатими квітами. Рослини гіллясті, стійкі, добре і пишно зростаючі, кущики досягають висоти 35 см. Квітки лососевого кольору, великі, діаметром 8-9 см. Посів проводять з лютого по березень. Сходи з'являються через 7-12 днів. На постійне місце висаджують, коли мине небезпека приморозків. Цвітуть дуже рясно, з кінця травня весь сезон. Світлолюбна і досить посухостійка рослина. Її можна успішно вирощувати навіть за несприятливих кліматичних умов. Використовують для прикраси клумб, низькорослих бордюрів, вазонів, підвіконня. При посадці в балконні ящики рослини утворюють невеликий каскад.
8.65грн
Петунія великоквіткова Фіолетова Танго 20 шт
Карликовий, довго квітуючий гібрид, з великими фіолетовими квітами. Має компактну форму, габітус і одночасний період цвітіння і тому є однією з кращих декоративних культур. Гібрид стійкий до зміни погодних умов.
11.20грн
Петунія грандіфлора Фрост F1 20 шт суміш
Неперевершений вид петунії для відкритого ґрунту, який характеризується раннім цвітінням. Кущ висотою 25-30 см, з квітами синього, червоного, вишневого та фіолетового кольорів з білим обідком по краю. Вирощують розсадним способом, висіваючи насіння в люто-му-березні поверхнево по ґрунту, прикривши посіви плівкою (для створення парникового ефекту). Сходи з'являються через 7-10 днів. На постійне місце висаджують, коли мине загроза заморозків.
14.40грн
Петунія Вельвет Салмон Шейдз F1 10 гранул
Петунія каскадна. Довжина звисаючих пагонів досягає 80 см. Привабливі квітки м'яких пастельних відтінків лососевого забарвлення діаметром 7-8 см. Для вирощування петунії в горщиках насіння сіють на початку лютого, а для висаджування у відкритий грунт - наприкінці лютого-початку березня. Насіння в парниках швидко проростає при t 20-22 ° С. Рослини стійкі до шкідників і хвороб, добре зростають. Невибагливі до наявності сонця і тепла. Цвітуть з кінця червня і аж до заморозків. З успіхом використовуються скрізь, де виділяється їх каскадний характер (в кашпо, підвісних корзинах, мисках або для оформлення «квіткових дерев»). Відмінно підходять для вирощування в контейнерах, на балконах, в саду, або в домашніх умовах
23.25грн
Петунія Даймонд Парпл F1 10 гранул
Ампельна каскадна петунія, досягає довжини 100 см, рясно зростає. Квітки інтенсивно фіолетового забарвлення діаметром 7,5-8,5 см. Для вирощування в горщиках насіння сіють на початку лютого, а для висаджування у відкритий грунт - наприкінці лютого - початку березня. Насіння висівають в ящики в парникову землю, воно швидко проростає при t 20-22 ° С. Природна властивість - висока стійкість проти хвороб, шкідників і несприятливої погоди. Невибагливі до наявності сонця і тепла. Цвітуть з кінця червня і аж до заморозків. Вирощені спеціально для підвісних горщиків, підвіконних ящиків і всіх піднесених місць, які дозволяють показати всю красу рослини і підкреслюють її привабливий вигляд. Можна з успіхом використовувати і як покривну рослину у клумбах і квітниках
25.95грн
Петунія Даймонд Парпл Шейдз F1 10 гранул
Ампельна петунія. Звисаючі пагони утворюють чудовий каскад довжиною близько 80 см. Зацвітає величезною кількістю квіток ніжних відтінків світло-фіолетового забарвлення, діаметром 7,5-8 см. Для вирощування рослини в горщиках насіння висівають на початку лютого, а для висаджування у відкритий грунт - наприкінці лютого-початку березня. Насіння швидко проростає при t 20-22 °С. Природна властивість - висока стійкість проти хвороб, шкідників і несприятливої погоди. Невибагливі до наявності тепла і сонця. Цвітуть з кінця червня і аж до заморозків. Вирощені спеціально для підвісних горшків підвіконних ящиків і всіх піднесених місць, які дозволяють показати всю красу рослини і підкреслюють її привабливий вигляд. Відмінно підходять для вирощування в контейнерах, в саду, в підвісних кашпо або в домашніх умовах.
25.95грн
Петунія Чорна вишня F1 5 шт
Ультрамодна новинка. Серія багатоквіткових низькорослих петуній. Висота рослини - 25-40 см, ширина куща - 25-30 см. Петунія рясноквітуча. Квіти унікального темно-фіолетового, майже чорного, забарвлення.
35.10грн
Петунія Андреа F1 10 гранул
Гібридна дрібноквіткова низькоросла петунія. Однорічні рослини висотою 30-35 см, сильно розгалужені, рясно квітучі, швидко відновлюють цвітіння після сильного дощу. Квітки світло-синього кольору і діаметром 5,5-6,5 см. Розмножують насінням, яке висівають у середині — кінці березня. Насіння швидко проростає при t 20-22 °С. Цвіте весь сезон, починаючи з кінця травня. Рослина стійка до несприятливих погодних умов, холодостійка, світлолюбна, посухостійка. Вирощують в квітниках (клумби, рабатки), балконних ящиках і контейнерах, в саду, в підвісних кашпо або в домашніх умовах; а також для міських посадок-озеленення.
0.00грн
Петунія Вельвет Роуз Вейн F1 10 гранул
Ампельна петунія, утворює каскад довжиною 100 см. Квіти діаметром 5-5,5 см, рожевих відтінків з чіткими темно-рожевими прожилками. Для вирощування в горщиках насіння сіють на початку лютого, а для висаджування у відкритий грунт - наприкінці лютого-початку березня. Насіння висівають в ящики в парникову землю, воно швидко проростає при t 20-22 ° С. Рослини стійкі до шкідників і хвороб, відрізняються хорошим зростанням і високою схожістю насіння. Невимогливі до наявності тепла і сонця. Цвітуть з кінця червня і аж до заморозків. З успіхом використовуються скрізь, де виділяється їх каскадний характер (в кашпо, підвісних корзинах або для оформлення «квіткових дерев»).
0.00грн
Петунія Зорепад F2 0,02 г
Однорічна рослина висотою 25 см. Кущики рясно всипані квітами. Квітки прості, воронкоподібні, діаметром 4-7 см, рожево-лососеві з виразним білим краєм. Розмножують петунію насінням. Посів проводять наприкінці березня - початку квітня. Сіянці пікірують у горщики діаметром 9 см або в ящички. У травні рослини висаджують у відкритий ґрунт на відстані 30-40 см одна від одної чи в парники на відстані 20 см. Цвітуть з другої половини червня до заморозків. Квіти, які відцвіли не погіршують декоративність рослини. Добре ростуть на відкритих, сонячних, теплих місцях, на суглинкових і супіщаних ґрунтах. Теплолюбна рослина. Може переносити короткочасну посуху. Використовують для посадки в клумбах, рабатках, бордюрах, горщиках, вазах, кашпо і балконних ящиках.
0.00грн
Петунія Карлик F1, фіолетова  10 гран.
Однорічна рослина, формує гіллястий і компактний кущик висотою 20 см. Зацвітає рано і рясно вкривається «міні» квітками фіолетового кольору (4-5 см). Вирощують розсадним способом. Посів проводять у кінці лютого-березні. Насіння рівномірно розсипають по поверхні зволоженої землі, збризкують водою з розпилювача та накривають склом чи прозорою плівкою. Сходи з’являються за 10-15 днів при t 22-24 °С. Пікіровку проводять у фазі двох справжніх листків. Розсаду висаджують, коли мине загроза заморозків. Цвітіння з червня і до заморозків. Особливо придатні для посадок в ящики і горщики, а також можуть з успіхом використовуватись в квітниках.
0.00грн
Петунія Лімбо F1, суміш 20 гранул
Однорічний гібрид петунії грандіфлора, що формує компактний, сильно розгалужений кущик, усипаний величезними квітами. Висота рослини в горщику 10-15 см, у відкритому грунті - 20-25 см, а діаметр - 25-30 см. Квіти великі, діаметром 10 - 12 см. При вирощуванні не застосовують регулятори росту, бо рослина не витягується вгору, а розростається тільки у ширину. Насіння висівають в теплиці з лютого по квітень. Сіють не густо, злегка притискаючи насіння до землі. Посіви накривають склом і регулярно поливають. Гібрид стійкий до зміни погодних умов, швидко відновлюється після дощу. Зацвітає рано і цвіте до заморозків. Нескладність агротехніки, тривалість і яскравість цвітіння, зробили петунію ідеальною для вирощування в клумбах, рабатках, квітниках, горщиках, контейнерах і на продаж.
0.00грн
Петунія