Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Форма квітки
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Чорнобривці

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Чорнобривці французькі Тигрові очі 0,5 г
Карликовий сорт з тривалим періодом цвітіння. Кущі компактні з махровими квітами, які мають велику серединку золотистого кольору оточену червоними пелюстками. Висівають насіння у відкритий грунт у кінці травня на початку червня місяця на відстані 1 – 1,5 см.
3.00грн
Чорнобривці дрібноквіткові Палаюча Зірка 0,2 г
Чорнобривці дрібноквіткові Палаюча зірка (Tagetes tenuifolia Starfire mixed). Однорічна рослина з мініатюрними зіркоподібними суцвіттями та надзвичайно красивими розсіченими листками. Стебла міцні, сильно розгалужені, висотою 25-30 см. Цвітіння рясне та тривале з червня до жовтня. Швидкоросла, світло -, теплолюбива, невибаглива до ґрунту та вологи рослина. Для раннього цвітіння насіння висівають на розсаду на початку квітня. Сходи з'являються через 5-6 днів, пікіровку проводять у фазі 2-3 справжніх листочків. На постійне місце висаджують, коли мине загроза заморозків. Посів у відкритий ґрунт проводять у травні на глибину 1,5-2 см. Використовують для клумб, рабаток, горщикової культури та озеленення балконів.
5.00грн
Чорнобривці Кармен 0,5 г
Однорічна рослина. Стебла прямостоячі, висотою до 20 см. Суцвіття до 4 см у діаметрі, червоно-коричневого забарвлення. Насіння висівають у березні-квітні у парники або у квітні-травні безпосередньо у відкритий грунт. За температури 13-16°С сходи з’являються на 7-10 день.
5.00грн
Чорнобривці Купідон 0,2 г суміш
Карликовий сорт з тривалим періодом цвітіння. Кущі компактні з густо махровими суцвіттями, діаметром до 10 см. Теплолюбний, засухостійкий, може рости в затінку. Цвіте з кінця червня до приморозків.
5.00грн
Чорнобривці французькі Малюк помаранчевий 0,1 г
Карликовий сорт висотою 15 см з тривалим періодом цвітіння. Кущі компактні з махровими квітами помаранчевого кольору. Висівають насіння у відкритий грунт у кінці травня на початку червня місяця на відстані 1 – 1,5 см.
5.00грн
Чорнобривці Медові соти 0,5 г
Чapiвнi i нeвибaгливi oднopiчнi чopнoбpивцi. Дocягaючи у виcoту 20-30 cм, чopнoбpивцi Meдoвi Coти вpaзять Bac cвoїми cтpoкaтими квiткaми opaнжeвo-чepвoнoгo вiдтiнку. Boни cтвopять яcкpaвi кoльopoвi aкцeнти i пpикpacять тiниcтi кутoчки в caду.
6.50грн
Чорнобривці Сігнет лимонні 0,2 г
Однорічна рослина з міцними, сильногалузистими стеблами, висотою 25-30 см. Листя дрібне, сильно розсічене. Суцвіття просте, мініатюрне, діаметром 2-3 см. Швидкоросла, світло-, теплолюбива, невибаглива до ґрунту та вологи рослина. Рекомендується для клумб, рабаток, ваз та балконів.
7.00грн
Чорнобривці африканські Еквінокс лимонні 0,5 г
Прекрасна альтернатива гібридам! Карликовий сорт з тривалим періодом цвітіння. Кущі компактні з махровими лимонного кольору суцвіттями, діаметром до 10 см. Висівають насіння у відкритий грунт у кінці травня на початку червня місяця на відстані 1 – 1,5 см.
9.50грн
Чорнобривці африканські Еквінокс помаранчеві 0,5 г
Прекрасна альтернатива гібридам! Карликовий сорт з тривалим періодом цвітіння. Кущі компактні з махровими оранжевого кольору суцвіттями, діаметром до 10 см. Висівають насіння у відкритий грунт у кінці травня на початку червня місяця на відстані 1 – 1,5 см.
9.50грн
Чорнобривці великоквіткові помаранчеві
Невибаглива однорічна низькоросла рослина. Суцвіття великі та махрові, схожі на квіти хризантем. Світло- та теплолюбива, посухостійка рослина. Легко переносить пересадку. Швидко росте. Цвіте масово протягом всього сезону. Можна висівати у відкритий грунт в кінці травня.
3.00грн
Чорнобривці Зіркове сяйво суміш
Чудові низькі шаровидні кущі, сильно в'юнкі стебла, ажурне листя. Суцвіття - мілкі прості корзинки. Квіти жовтого, оранжевого та коричнево-червоного кольорів. Цвіте рясно. Світло- та теплолюбива, посухостійка рослина.
3.00грн
Чорнобривці Золотисто-жовті
Найбільш популярні в Україні квіти. Швидкоросла, не вибаглива до грунту та вологи рослина. Стійка до спеки та посухи. Найбільшої декоративності досягає на відкритих сонячних ділянках, але добре цвіте в напівтіні.
3.00грн
Чорнобривці Кармен 0,5 г
" Кармен" - відносно морозостійкий однорічник, заввишки 25см. Рослина з оригінальними двокольоровими суцвіттями. Невибаглива у вирощуванні, підходять будь які садові грунт і сонячне місце. Цвіте з червня до заморозків. Використовується для групових насаджень, міксбордерів .
3.50грн
Чорнобривці Лулу Урсула 0,3 г
Придатний для клумб та бордюр. Нова серія чорнобривців, ефективно виглядають кулеподібні компактні кущі у період цвітіння. Гарно росте на звичайних добре оброблених грунтах. Висівають в парниках чи оранжереях в березні з подальшою пересадкою в грунт, коли мене загроза заморозків.
3.50грн
Чорнобривці Кіліманжаро
Однорічна трав’яниста рослина з тривалим періодом цвітіння 45 см заввишки. Кущі компактні з махровими квітами білого кольору. Насіння висівають у відкритий грунт у кінці травня на початку червня місяця на відстані 1 – 1.5 см.
4.00грн
Чорнобривці