Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ешольція

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Ешольція махрова суміш
Трав'яниста, компактна, сланка рослина. Листя ажурне, сіро-голубе. Квіти поодинокі, атласно-блискучі, білого, кремового, жовтого, оранжевого та кармінного кольорів, діаметром 5-7 см. Квіти відкриті лише у жаркі години дня.
2.00грн
Ешольція червона
Трав'яниста, компактна, сланка рослина. Листя ажурне, сіро-блакитне. Квіти поодинокі, атласно-блискучі, червоного кольору, діаметром 5-7 см. Квіти відкриті лише у жаркі години дня. Цвіте рясно.
3.00грн
Ешольція Каліфорнія 0,5 г
Дуже красива однорічна декоративна рослина висотою до 40 см. Утворює гіллясті, компактні кущики. Квіти жовтого, білого, помаранчевого і червоного кольорів, мають чашоподібну форму, 5-8 см у діаметрі і відкриваються тільки у сонячні дні. Цвіте рясно й тривало з першої декади червня до пізньої осені. Рослина світлолюбна, посухостійка, невимоглива до ґрунтів і витримує невеликі заморозки. Насіння висівають у відкритий ґрунт наприкінці квітня-початку травня.Її широко використовують для оформлення квітників, рабаток, балконів і букетів.
4.00грн
Ешольція махрова Балерина 0,2 г суміш
Невибаглива низькоросла рослина, яка довго і рясно цвіте . Квіти середнього розміру, золотисто – жовті, рожеві, білі, жовті, помаранчеві. Декоративна не тільки квітами, а й ажурним сіро-блакитним листям. Ідеально підходить для бордюрів, клумб.
5.00грн
Ешольція