Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кобея

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кобея Кафедральні дзвони 0,3 г
Дуже ефектна в’юнка ліана з оригінальними та великими квітами фіолетового кольору. Прекрасно підходить для вертикального оформлення балконів, бесідок та кашпо. Може культивуватися як багаторічник, при умові зберігання рослини взимку у світлому та прохолодному приміщенні.
6.50грн
Кобея Білі вітрила 0,3 г
Дуже ефектна в’юнка ліана з оригінальними та великими квітами білого кольору. Прекрасно підходить для вертикального оформлення балконів, бесідок та кашпо. Може культивуватися як багаторічник, при умові зберігання рослини взимку у світлому та прохолодному приміщенні.
7.50грн
Кобея Кафедральні дзвони 0,3 г
Ефектна однорічна в’юнка рослина висотою до 300 см. Квіти великі, схожі на дзвоники, діаметром до 8 см, насичено-фіолетового кольору. На розсаду насіння пророщують в лютому - березні. Через 15 - 20 днів з насіння з'являться паростки, які потім висаджують в горщики. У відкритий грунт розсаду висаджують в кінці травня – на початку червня. Цвіте з липня до заморозків. Це теплолюбна рослина, віддає перевагу освітленим ділянкам, захищеним від вітру. Використовується для вертикального озеленення балконів, альтанок, огорож.
0.00грн
Кобея біла
Однорічник, з в'юнким стеблом, яке піднімається по стінам без опори за допомогою вусиків. Використовують для озеленення балконів та огорожі. Квіти білі, дзвінкові з довгими тичинками. Теплолюбна, надає перевагу сонячним місцям та добре удобреним ділянкам.
4.00грн
Кобея фіолетова
Однорічник, з в'юнким стеблом, яке піднімається по стінам без опори за допомогою вусиків. Використовують для озеленення балконів та огорожі. Квіти синьо-фіолетові, дзвінкові з довгими тичинками.
6.50грн
Кобея