Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Іпомея

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Іпомея Розіграш 0,2 г
Оригінальна однорічна в’юнка рослина. Квіти великі, махрові, яскраво-рожеві з білим центром, діаметром близько 8 см. Квітки залишаються відкритими набагато довше, в порівнянні зі звичайними сортами. Довжина стебла – 200см. На розсаду насіння замочують на ніч в теплій воді і висіваютьнаприкінці березня або в квітні по 1 насінині в індивідуальні горщики на глибину не більше 1 см. Посів іпомеї на постійне місце у відкритий грунт проводиться в травні. Сходи іпомеї з'являються на 10-15 день. Це світлолюбна рослина, добре росте на дренованих грунтах.Махрова іпомея ідеально підходить для декорування садових огорож , альтанок,балконів,нею добре затінювати сонячні тераси.
6.00грн
Іпомея Скарлет О'Хара 1 г
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами яскраво – червоного кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення.
7.00грн
Іпомея Блакитна зірка 1 г
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами синього кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення.
8.00грн
Іпомея Мереживо 0,5 г
Ipomoea nil mixed. Одна з найкрасивіших садових ліан, яка порадує вас великими лійковидними квітами яскравих кольорів з білим обідком по краю. Стебла міцні, довжиною 1 м, добре облиствлені. Цвітіння рясне та тривале, з червня до заморозків. Світло -, теплолюбива культура, кращої декоративності досягає на родючих, легких ґрунтах, потребує регулярного поливу. Розмножують розсадним (кінець березня - початок квітня) та безрозсадним (травень) способами. Перед посівом насіння намочують на добу. При температурі 18 °С сходи з'являються через 7-14 днів. На постійне місце іпомею висаджують у травні. Рослини погано переносять пересадку, особливо пошкодження кореневої системи, тому розсаду потрібно дуже обережно виймати з горщиків, намагаючись не зруйнувати ґрунтовий ком. Використовують для вертикального озеленення.
9.50грн
Іпомея пурпурна 1 г
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами пурпурового кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення. Насіння висівають у відкритий грунт у квітні – травні місяці, відстань між рослинами складає 30 - 40 см.
10.00грн
Іпомея Каприз 0,3 г
Однорічна в’юнка рослина, висотою до 3 м. Круглі листки і відкриті воронкоподібні квіти блакитні з фіолетовим, діаметром до 10 см. Відкриті тільки вдень. Насіння висівають відразу на постійне місце, коли мине загроза заморозків. Сходи з'являються через 10 -14 днів, відстань між рослинами 40 - 45 см. Щоб отримати якісне насіння, необхідно вирощувати розсадою. Цвіте червня до жовтня. Використовується при вертикальному озелененні балконів. Іпомеєю добре затінювати сонячні тераси або альтанки.
0.00грн
Іпомея Кардинал 0,5 г
Оригінальна однорічна в’юнка рослина.Листочки перисті, квіти дрібні, яскраві, стрункі, трубчасті, червоного кольору. Довжина стебла – 200 см. Висівають у відкритий грунт в травні по 3-4 насінини в гніздо на відстані 20-35 см один від одного. Сходи з'являються через 14-18 днів при t 18-20° С. Рослини нормально розвиваються при t 15-18 ° С. Можна вирощувати через розсаду. Посів на розсаду в березні-квітні, в горщики - по 2-3 штуки. Цвітуть з липня до заморозків. Використовується для прикраси огорож,при вертикальному озелененні балконів. Іпомеєю добре затінювати сонячні тераси або альтанки.
0.00грн
Іпомея Ранкові перли 0,5 г
Однорічна рослина висотою до 300 см.Великі воронкоподібні квіти білого кольору і діаметром 5-7 см. Насіння сіють в травні в грунт по 2-3 насінини у лунку на відстані 30 х 25 смабо у торфоперегнійні горщики в березні - квітні на розсаду.Оптимальна температура для проростання - 18° С.Сходи з'являються через 10-14 днів.Рослини віддають перевагу пухким, поживним, зволоженим грунтам.Цвітіння починається в червні і триває до жовтня. Добре росте на сонячних,захищених від вітру, місцях. Заморозки для неї згубні. Використовується при вертикальному озелененні балконів, для затінення сонячних терас або альтанок.
2.50грн
Іпомея Скарлет О'Хара
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами яскраво – червоного кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення.
2.50грн
Іпомея Небесно-синя 0,5 г
Однорічна кучерява рослина висотою до 3 м. Діаметр квіток близько 10 см. Великі воронкоподібні квіти блакитного кольору, відкриті тільки вдень, у похмуру погоду і на ніч вони закриваються. Розмножують посівом насіння в травні на постійне місце по 2-3 насінини у лунку або у торфоперегнійні горщики в березні - квітні на розсаду. Оптимальна температура для проростання - 18°С. Сходи з'являються через 10-14 днів. Для іпомеї вибирають ділянки, захищені від вітрів. Віддають перевагу пухким, поживним, вапнованим грунтам. Цвітіння починається в липні і триває до жовтня. Іпомея невибаглива у догляді, але дуже добре росте на сонячних місцях. Заморозки для неї згубні. Використовується при вертикальному озелененні балконів. Іпомеєю добре затінювати сонячні тераси або альтанки.
3.00грн
Іпомея помаранчева
Одна з найпрекрасніших садових трав'янистих ліан. Міцні стебла обкручуються навколо вертикальних опор, серцевидні листки і крупні помаранчеві грамофони квітів діаметром 5-6 см. Світлолюбна та теплолюбна.
3.00грн
Іпомея Синя зірка
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами синього кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення.
3.00грн
Іпомея Мілкі Вей
Одна з найпрекрасніших садових трав'янистих ліан. Міцні стебла обкручуються навколо вертикальних опор, серцевидні листки і крупні грамофони голубих з білим квітів діаметром 5-6 см. Світлолюбна та теплолюбна.
3.50грн
Іпомея трьохколірна 1 г
Однорічна рослина , являє собою ліану до 3х метрів. Квітки різного забарвлення, діаметром до 8 см. Використовується для обсаджування балконів і альтанок. Квіти розкриваються тільки вдень, у похмуру погоду і на ніч вони закриваються. Цвіте з липня по жовтень.
3.50грн
Іпомея Пурпурно-чорна 0,5 г
Однорічна в’юнка рослина, висотою до 3 м. Квітки великі, воронкоподібні, темно-фіолетові, діаметром до 6-8 см, відкриті тільки вдень. Світлолюбна і дуже теплолюбна рослина, не виносить навіть незначних заморозків. Розмножують посівом насіння в травні на постійне місце по 2-3 насінини у лунку або у торфоперегнійні горщики в березні - квітні на розсаду. Оптимальна температура для проростання - 18 °С. Сходи з'являються через 10-14 днів. Вибирають ділянки, захищені від вітрів. Віддають перевагу пухким, поживним вапнованим грунтам. Цвіте з червня до жовтня. Використовуються при вертикальному озелененн балконів.Іпомеєю добре затінювати сонячні тераси або альтанки.
4.50грн
Іпомея