Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Суміш однорічників

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Суміш квітів Палаючий обрій 0,5 г
Суміш п′ятнадцати видів однорічних видів квітів і трав Чевоного кольору, дає вам можливість без проблем створити квіткову композицію на вашій клумбі, якою ви будете милуватися протягом літа.
6.00грн
Суміш Духмяний сад
Квіти різноманітного кольору, полюбляють сонячні ділянки, але витримують невелике притінення, мають приємний запах. До ґрунту не вибагливі. Приносять радість від кінця липня до перших приморозків.
2.50грн
Суміш сухоцвітів
Однорічна суміш рослин різних сортів та яскравих відтінків. Використовується для створення квітників, окремих груп, зрізу та для сухих букетів. Для засушування квіти потрібно зрізати в стадії бутона. В засушеному вигляді зберігається забарвлення та форма суцвіть.
2.50грн
Суміш Однорічні камнеломки
Однорічні рослини, теплолюбні, світлолюбні та посухостійкі. Добре ростуть на супіщаному, забезпеченому вологою грунті. Bикористовують для клумб, бордюрів та альпінаріїв, а також для декорування схилів і кам”янистих ділянок.
3.00грн
Суміш Блакитна мрія 0,5 г
Суміш п′ятнадцати видів однорічних видів квітів і трав блакитного кольору, дає вам можливість без проблем створити квіткову композицію на вашій клумбі, якою ви будете милуватися протягом літа.
4.00грн
Суміш зелена Смарагдова хвиля 0,5 г
Суміш п′ятнадцати видів однорічних видів квітів і трав зеленого кольору, дає вам можливість без проблем створити квіткову композицію на вашій клумбі, якою ви будете милуватися протягом літа.
4.00грн
Суміш квітів Рожевий ранок 0,5 г
Суміш "Рожевий ранок" п′ятнадцати видів однорічних видів квітів і трав синього кольору, дає вам можливість без проблем створити квіткову композицію на вашій клумбі, якою ви будете милуватися протягом літа.
6.00грн
Суміш однорічників