Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Брахікома

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Брахікома біла 0,1 г
Це однорічна витончена низькоросла рослина висотою 20 см з гіллястими стеблами, розташованими компактним кущиком. Квіти з приємним ароматом, діаметром 3-4 см, білого кольору. Насіння на розсаду висівають в березні, у відкритий грунт- в травні. Для розсади насіння розподіляють по поверхні добре зволоженого грунту, не присипаючи землею, зверху накривають склом чи плівкою. Розміщують на добре оствітлених місцях з достатнім зволоженням грунту. При t 20° С сходи з’являються на 7-8 день. Сіянці пікірують у фазі 2-х справжніх листочків. Цвітіння рясне з червня до жовтня. Ця скромна і елегантна квітка чудово прикрасить балкони, клумби, рабатки, бордюри, а також буде добре виглядати в альпін
4.00грн
Брахікома блакитна 0,1 г
Це однорічна витончена низькоросла рослина висотою 20 см з гіллястими стеблами, розташованими компактним кущиком. Квіти з приємним ароматом, діаметром 3-4 см, блакитного кольору. Насіння на розсаду висівають в березні, у відкритий грунт- в травні. Для розсади насіння розподіляють по поверхні добре зволоженого грунту, не присипаючи землею, зверху накривають склом чи плівкою. Розміщують на добре оствітлених місцях з достатнім зволоженням грунту. При t 20 ° С сходи з’являються на 7-8 день. Сіянці пікірують у фазі 2-х справжніх листочків. Цвітіння рясне з червня до жовтня. Ця скромна і елегантна квітка чудово прикрасить балкони, клумби, рабатки, бордюри, а також буде добре виглядати в альпінаріях.
4.00грн
Брахікома Блакитний вогник 0,1 г
Надзвичайно декоративна, швидкоростуча та в’юнка рослина з квітами синього кольору. Широко використовується для вертикального оформлення квітників різноманітного призначення.
3.00грн
Брахікома