Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Настурція

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Настурція в'юнка суміш
Однорічна рослина, в'юнка, використовується у квіткових композиціях балконів, терас, підпірних декоративних стін. Кущ звисаючий, в'юнкий, каскадного типу. Квіти крупні, оригінальної, грамофоноподібної форми. Цвітіння рясне.
3.00грн
Настурція махрова в'юнка суміш
Однорічна рослина, в'юнка, використовується у квіткових композиціях балконів, терас, підпірних декоративних стін. Кущ звисаючий, в'юнкий, каскадного типу. Квіти крупні, одиночні, махрові, оригінальної, грамофоноподібної форми. Цвітіння рясне.
3.00грн
Настурція низька червона
Квіти червоні, 5-6 см у діаметрі. Теплолюбна й світлолюбна. Добре росте на ґрунтах будь-якого типу. Висівають безпосередньо у відкритий ґрунт, коли мене загроза заморозків або в горщики в квітні (по 2-3 в лунку).
3.00грн
Настурція Розкішна Суміш 2 г
Вміст пакету: 2 г Дуже красива однорічна рослина. Стебло повзуче, до 150 см. Квіти великі, жовті, помаранчеві з червоними смужками, махрові,діаметром 2,5-6 см. Насіння сіють в кінці травня. Перед висівом насіння замочують на добу у вологій серветці, після чого висівають у відкритий грунт за схемою 25 Х 30 см.Цвіте рясно, з червня і до заморозків. Холодостійка рослина, краще росте на захищених від вітру місцях із гарним освітленням. Восени рослини укривають від перших заморозків. Використовують для прикраси балконів, альтанок, для створення декоративних фігур.
3.50грн
Настурція Капуцин 2 г
Однорічна в’юнка рослина, висотою до 3 м. Круглі листки і відкриті воронкоподібні квіти блакитні з фіолетовим, діаметром до 10 см. Відкриті тільки вдень. Насіння висівають відразу на постійне місце, коли мине загроза заморозків. Сходи з'являються через 10 -14 днів, відстань між рослинами 40 - 45 см. Щоб отримати якісне насіння, необхідно вирощувати розсадою. Цвіте червня до жовтня. Використовується при вертикальному озелененні балконів. Іпомеєю добре затінювати сонячні тераси або альтанки.
4.00грн
Настурція Аляска 2 г
Настурція "Аляска" - морозостійкий однолітник, заввишки до 30 см, з яскраво-зеленим, густо вкритим кремовими плямами, щитовидним листям і поодинокими червоними, жовтими та помаранчевими квітами. Потребує добре дренований грунт і сонячне місце. Чудова рослина для балконних і віконних квітників і підвісних горщиків. Вирощувати можна через розсаду - насіння висівають у квітні, або посівом насіння у відкритий грунт в квітні-травні, після того, як мине загроза нічних заморозків. Глибина посіву 1-2 см. Розсаду висаджують на постійне місце в травні-червні. Цвіте рясно, з червня і до заморозків.
4.50грн
Настурція  велика Коштовність 2 г суміш
Морозостійка однолітня рослина заввишки 200 см. Квіти великі діаметром до 4 см, з приємним ароматом, різних кольорів. Використовують для вертикального і горизонтального озеленення, кашпо та балконних ящиків.
5.00грн
Настурція  велика махрова Везувій 2 г суміш
Морозостійка однолітня рослина заввишки 30 см. Квіти великі, махрові діаметром до 4 см, з приємним ароматом, різних кольорів. Використовують для клумб, вазонів та для балконних горщиків.
11.00грн
Настурція