Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Вербена

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Вербена ампельна
Стебла звисаючі, діаметром до 60 см. Квітки різного забарвлення, діаметром 1-2 см, зібрані в щітки і розташовані на кінцях стебел. Вирощують розсадою, висіваючи насіння в березні-квітні.
3.00грн
Вербена червона з оком
Теплолюбива багаторічна рослина, яка використовується як однорічник. Невелика висота - 25 см, компактність і рясне цвітіння протягом усього літа, надають величезні можливості для використання цієї рослини садівниками.
4.00грн
Вербена Ідеал
Рослина висотою 25-30 см., цвіте з червня до вересня. Квіти мають різне забарвлення, зібрані в суцвіття діаметром 7-8 см, мають приємний аромат. Вибаглива до тепла та світла, надає перевагу родючим грунтам.
5.00грн
Вербена Магічна суміш 0,1 г
Однорічна компактна рослина висотою до 20 см.Квіти діаметром 1-1,2 см, зібрані в зонтиковидні суцвіття білого, червоного, рожевого і фіолетового кольорів. Цвіте з червня по жовтень. Насіння на розсаду висівають у лютому-березні в ящики.Сходи з'являються через 10-20 днів. Розсаду висаджують у відкритий грунтв кінці травня, витримуючи відстань між рослинами 30 см.Цвіте з середини червня до заморозків. Рослина досить холодостійка, віддає перевагу сонячним місцям. Використовують для вирощуванняв квітниках, балконних ящиках, клумбах, рабатках, а також на зріз.
5.00грн
Вербена Ідеальна суміш 0,1 г
Однорічна трав’яниста рослина 30 см заввишки. Суцвіття зонтикоподібні, щільні, 5 – 6 см у діаметрі. Квіти великі, до 2,5 см у діаметрі, гвоздикоподібної форми з приємним запахом. Насіння висівають у ящики наприкінці лютого місяця.
5.50грн
Вербена великоквіткова Абрикосова 0,1 г
Однорічна трав’яниста рослина 30 см заввишки. Суцвіття зонтикоподібні, щільні, 5 – 6 см у діаметрі. Квіти великі, до 2,5 см у діаметрі, гвоздикоподібної форми з приємним запахом. Насіння висівають у ящики наприкінці лютого місяця.
5.50грн
Вербена великоквіткова Червона 0,1 г
Однорічна трав’яниста рослина 30 см заввишки. Суцвіття зонтикоподібні, щільні, 5 – 6 см у діаметрі. Квіти великі, до 2,5 см у діаметрі, гвоздикоподібної форми з приємним запахом. У відкритий грунт рослини висаджують у кінці травня.
5.50грн
Вербена великоквіткова Рожева 0,1 г
Однорічна травяниста рослина заввишки 30 см. Суцвіття зонтикоподібні, щільні, 5-6 см у діаметрі. Квіти великі, до 2,5 см у діаметрі, гвоздикоподібної форми з приємним запахом. Насіння висівають у ящик наприкінці лютого місяця.
6.50грн
Вербена Кварц ХР F1, суміш 10 шт
Чудове поєднання квітів з яскравою індивідуальністю порадує вас своєюневибагливістю та цвітінням до заморозків. Рослина висотою 20-25 см зневеликими квітами діаметром 1,5-2,5 см. Вирощується в однорічній культурі.На розсаду висівають у березні та проводять пікіровку, розсаджуючи вокремі горщечки, через місяць. На постійне місце висаджують після загрозивесняних заморозків на відстані 20 см один від одного.Рослина світло та теплолюбна,холодостійка, може рости в напівтіні.Прекрасно виглядає у квітниках, кашпо та підвісних вазонах.
12.00грн
Вербена гібридна Кварц ХР біла 100 шт
Рослина дуже легко і енергійно розвивається, утворюючи велику кількість ефектних суцвіть, що досягають 5 - 7 см в діаметрі. Вербена Кварц відрізняється тим, що зацвітає на тиждень раніше, ніж традиційні сорти і подарує Вам неймовірно рясне цвітіння.
51.00грн
Вербена гібридна Обсешен 100 шт суміш
Насіння вербени гібридної Обсешн Суміш (Verbena hybrida Obsession) - невибаглива рясноквітуча однорічна рослина висотою 15 – 20 см і діаметром 25 – 30 см. Серія характеризується компактністю і однорідністю рослин і гарним галуженням втеч, які не витягуються.
79.00грн
Вербена гібридна Обсешен малинова 100 шт
Формує прямостоячі рослини заввишки 20 – 25 см і діаметром 25 – 30 см. Серія характеризується однорідністю за схожістю, цвітінням і формою куща. На верхівках втеч формуються до 30 – 50 рожевих з білим очком квіток гвоздикоподібної форми, що володіють ніжним ароматом, які зібрані в парасолькові суцвіття діаметром 10 см.
79.00грн
Вербена гібридна Обсешен синя з оком 100 шт
Компактні сильногіллясті кущики ледве досягають висоти 30 см. На рослині формується безліч дрібних квіток правильної форми, діаметром 1 – 2 см, які зібрані в парасолькові суцвіття, діаметром 4 – 6 см.
79.00грн
Вербена гібридна Обсешен червона з оком 100 шт
Verbena hybrida Obsession F1. Дуже однорідна, рання та рясно квітуча серія, яка відрізняється високою толерантністю до борошнистої роси. Кущ компактний, висотою 15-20 см, шириною 25-30 см, чудово розгалужений, стійкий до витягування. Рослини можна вирощувати в умовах високої щільності культури. Квіти великі, гвоздикоподібні, з приємним ароматом, особливо ввечері. Рясне цвітіння численних бічних пагонів подовжує період декоративності. Тривалість вирощування після висадки в горщики 8-10 тижнів. Світлолюбива, холодостійка, досить посухостійка культура, до ґрунтів невимоглива. Ідеально підходить для продажі розсади. Використовують як горщикову культуру, в підвісних кашпо та в квітковому оформленні відкритого ґрунту. Добре росте в умовах оранжерей та зимових садів.
79.00грн
Вербена гібридна Тускані біла 100 шт
Однорічна рослина висотою 25 - 50 див. Квітки правильної форми, діаметром 1 - 2 см, білого кольору, зібрані у щитки. Вирощують розсадою, висіваючи насіння в березні - квітні. Насіння проростає повільно; найкраща температура для проростання - 18 - 25 °С.
82.50грн
Вербена