Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Ротики садові

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Ротики садові суміш
Це декоративна рослина дуже поширена при оформленні квітників. В умовах відкритого грунту, після посіву зацвітають через 2-2,5 місяця і цвіте довго, з перервою в 3-4 тижні, до глибокої осені. Квітучі рослини витримують заморозки до -4-6 С.
2.50грн
Ротики садові Веселка 0,2 г суміш
Багаторічна рослина заввишки 40 см, використовується як однорічник. Квіти великі, неправильної форми, двогубі, зібрані в китицеподібні суцвіття. Висаджені на рабатки невеликими групами рослини справляють приголомшливий ефект. Висівають у другій половині березня.
3.00грн
Ротики садові Каліфорнія 0,1 г
Вишуканий однорічник висотою 80-90 см з великими, яскравими квітами, який є окрасою квітників. Дає прекрасний матеріал для зрізу і вигонки.
3.00грн
Ротики садові Кімосі 0,05 г суміш
Багаторічна рослина заввишки 25 см, використовується як однорічник. Квіти великі, неправильної форми, двогубі, зібрані в кістьоподібні суцвіття. Висаджені на рабатки невеликими групами рослини справляють приголомшливий ефект. Висівають у другій половині березня.
5.50грн
Антірінум Кімосі, суміш 0,05 г
Однорічна рослина з компактними кущиками висотою 25 см. Квіти великі, зібрані в суцвіття, білого, червоного, рожевого, темно-червоного і помаранчевого кольорів. Насіння на розсаду висівають в середині березня під плівку або скло в горщики. Загартовану розсаду висаджують у другій декаді травня на відстані 15 - 50 см. Цвітіння починається рано і триває з червня до заморозків.Рослина невибаглива, світлолюбна, стійка до ранніх осінніх заморозків. Використовують для прикраси балконів, клумб, садових вазонів, для оформлення бордюрів і квітників.
8.00грн
Антірінум Твіні F1 20 шт
Гібридний, низькорослий, дуже ефектний, новий карликовий гібрид з подвійними квітками. Висота розгалужених кущів у відкритому грунтідо 25 - 30 см, у горщику -10 - 15 см, а діаметр - 20 - 25 см. Квіти пишні,напівмахрові, зібрані в суцвіття. Насіння на розсаду висівають в серединіберезня під плівку або скло в горщики. При температурі 20 - 22 ° Ссходи з'являються на 10 - 14 день. Пікірують у стадії 2- х справжніх листків.Загартовану розсаду висаджують у другій декаді травня на відстані 15 - 50 см.Цвітіння починається рано і триває з червня до заморозків. Рослина стійка донесприятливих погодних умов. Відмінно підходить для озеленення.Ефектно буде виглядати в горщиках, підвісних корзинах, контейнерах, а також в клумбах і квітниках.
17.00грн
Ротики садові Аксіома 100 шт суміш
Сильнорослий гібрид для бордюрів. Рослина характерна міцними центральними суцвіттями, які не ламаються. Висота 45 см. Насіння висівають у кінці січня-квітня у посівні ящики або касети. Пікірують після 5-7 тижнів після висіву.
44.50грн
Ротики садові Аксіома 1000 шт суміш
Сильнорослий гібрид для бордюрів. Рослина характерна міцними центральними суцвіттями, які не ламаються. Висота 45 см. Насіння висівають у кінці січня-квітня у посівні ящики або касети. Пікірують після 5-7 тижнів після висіву.
350.50грн
Ротики садові