Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Флокс Друммода

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Флокс низькорослий жовтий
Однорічна рослина, заввишки 15 - 20 см. Зібрані в щитковидні суцвіття напівмахрові і махрові квітки жовтого забарвлення, досягають 1 - 1,5 см в діаметрі. Цвітіння дуже рясне і тривале - з червня до заморозків.
2.50грн
Флокс низькорослий блакитний
Однорічна рослина, заввишки 15 - 20 см. Зібрані в щитковидні суцвіття напівмахрові і махрові квітки жовтого забарвлення, досягають 1 - 1,5 см в діаметрі. Цвітіння дуже рясне і тривале - з червня до заморозків.
3.50грн
Флокс низькорослий суміш
Однорічна рослина, заввишки 15 - 20 см. Зібрані в щитковидні суцвіття напівмахрові і махрові квітки, досягають 1 - 1,5 см в діаметрі. Цвітіння дуже рясне і тривале - з червня до заморозків.
3.50грн
Флокс низькорослий червоний
Однорічна рослина, заввишки 15 - 20 см. Зібрані в щитковидні суцвіття напівмахрові і махрові квітки червоного забарвлення, досягають 1 - 1,5 см в діаметрі. Цвітіння дуже рясне і тривале - з червня до заморозків.
3.50грн
Флокс друмонді Вогняна куля 0,2 г
Однорічна рослина, яка формує кущики висотою до 45 см. Квіти з вічком всередині, зібрані у великі щитоподібні суцвіття діаметром до 10 см. Цвітіння довге та пишне, до заморозків. Для цвітіння в червні насіння на розсадувисівають в березні, сходи з’являються через 5-7 днів.На постійне місце розсаду висаджують на початку травня на відстані 15-25 см. У відкритий грунт насіння висівають в травні, тоді флокс почне цвісти у серпні. Це невибаглива, світлолюбна,посухостійка рослина. Використовують для прикраси балконів, контейнерів, рокаріїв, газонів, клумб, рабаток і як бордюрну рослину.
4.00грн
Флокс друмонді Яскрава феєрія 0,2 г
Однорічна рослина, формує компактні кущики висотою до 25 см. Квіти зібрані в суцвіття. Цвітіння довге та пишне, до заморозків.Для цвітіння в червні насіння на розсаду висівають в березні,сходи з’являються через 5-7 днів. На постійне місце розсадувисаджують на початку травня на відстані 15-25 см.У відкритий грунт насіння висівають в травні, тоді рослина зацвіте в серпні. Рослина невибаглива, світлолюбна, посухостійка.Використовують для прикраси балконів, контейнерів, рокаріїв,газонів, клумб, рабатокі як бордюрну рослину.
4.00грн
Флокс Друммонді Виблискуюча краса 0,2 г
Однорічна трав’яниста рослина з надзвичайно цікавими зіркоподібними квітами різних кольорів висотою 25 см. Використовують для групових посадок та на клумбах.
5.00грн
Флокс Друммонді Вогник 0,2 г суміш
Однорічна трав’яниста рослина з надзвичайно цікавими зіркоподібними квітами різних кольорів двокольорової гами, висотою 25 см. Використовують для групових посадок та на клумбах.
5.00грн
Флокс друммода Етні суміш 100 шт
Phiox drummondii Ethnie mix. Генетично компактна серія флокса, яка не потребує використання регуляторів росту. Стебла прямостоячі, розгалужені, висотою 15-20 см Чудово підходить для продажу в горщиках та контейнерах. Найбільш ефектна серія з великими квітами різних кольорів. Цвітіння раннє та тривале Термін вирощування від посіву 10-12 тижнів.
29.50грн
Флокс Друммода