Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Бальзамін

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Бальзамін Сафарі 0,01 г суміш
Карликова, однорічна рослина, здійснює дивовижний кольоровий ефект на протязі всього року. Квіти великі білого, рожевого, коралового, червоного та фіолетового кольорів до 4 см в діаметрі.
5.00грн
Бальзамін садовий Камелія 0,5 г
Бальзамін садовий, або недоторка бальзамінова - красивоквітнуча однорічна рослина заввишки 20-70 см. Дуже теплолюбний; його товсті і м'ясисті, напівпрозорі крихкі стебла і ніжне зубчасте листя бояться сильного вітру і не переносять холодів. Численні квітки розташовуються в пазухах листя і мають різноманітне яскраве забарвлення - біле, рожеве, лососеве, червоне, пурпурно-фіолетове. Дуже хороший садовий бальзамін в якості бордюру і прикраси клумби.
3.50грн
Бальзамін садовий Хлопчик мізинчик 1 г
Популярна гарно квітуча рослина з раннім періодом цвітіння. Кущі компактні, стебла сильно розгалуджені, рясно вкриті великими, махровими квітами різних кольорів. Насіння висівають поверхнево (для проростання потрібне світло) у лютому – квітні місяці
7.00грн
Бальзамін Хлопчик мізинчик 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Однорічна рослина з раннім періодом цвітіння. Cтeбла сильно розгалужені, до 20 см, рясно вкриті великими, чудовими, махровими квітами білого, червоного, фіолетового кольорів. Кущі компактні. Насіння висівають поверхнево, в горщики чи ящички, в лютому – квітні. Для проростання потрібне світло. Сxoди з'являються через 10 - 14 днів. Сіянці обережно поливають, уникаючи перезволоження. Висаджують розсаду з грудкою землі в травні за схемою 30x40 см. Грунти повинні бути родючі і достатньо вологі.. Полив: рясний, грунт має завжди бути вологим. Цвіте з червня до вересня. Рослина віддає перевагу сонячним місцям, але добре переносить півтінь. Добре зростає в тісних горщиках. Висаджують в рабатках, квітниках і на зріз.
7.00грн
Бальзамін Баланс 10 шт
Бальзамін Уоллера Баланс F1 (Impatiens walleriana Balance F1). Карликовий гібрид, який не витягується при вирощуванні. Формує кущ висотою 10-20 см, рясно вкритий великими квітами яскравих забарвлень. У відкритому ґрунті цвіте з червня до заморозків або цілий рік в приміщенні з температурою не нижче 16 °С. Теплолюбива, досить вологолюбива культура, віддає перевагу легким, родючим ґрунтам. Добре росте в напівтіні. Насіння висівають у березні - квітні. Посіви засипають вологим піском шаром 3 мм або вермикулітом, накривають склом і ставлять на добре освітлене місце. Регулярно провітрюють. Полив рівномірний, по мірі підсихання субстрату. Сходи з'являються через 14-20 днів. На цій стадії необхідно зняти скло. У фазі 2-3 справжніх листочків розсаду пікірують. На постійне місце рослини висаджують у травні, коли мине загроза заморозків. Використовується в кімнатному квітникарстві та ландшафтному дизайні.
9.50грн
Бальзамін новогвінейський Дівайн F1 5 шт
Виpoщуєтьcя як ceзoннa oднopiчнa pocлинa. Bиcoтa 30 cм з вeликими, 5 - 6 cм в дiaмeтpi, квiтaми piзнoгo яcкpaвoгo зaбapвлeння. Bикopиcтoвуєтьcя як кiмнaтнa, тaк i caдoвa pocлинa. Pocлинa вiддaє пepeвaгу coнячним мicцям.
19.00грн
Бальзамін Уоллера Баланс кардинал 100 шт
Однорічна компактна рослина, яка ідеально підходить для вирощування в горщиковій, контейнерній і бордюрній культурі. Висота рослини в горщику 15 – 20 см, у відкритому ґрунті – 20 – 25 см.
64.00грн
Бальзамін Уоллера Баланс червоний 100 шт
Насіння бальзаміна Уоллера Баланс Кардинал F1 (Impatiens walleriana Balance Cardinal F1) - однорічна компактна рослина, яка ідеально підходить для вирощування в горщиковій, контейнерній і бордюрній культурі.
64.00грн
Бальзамін новогвінейський Дівайн 100 шт
Виpoщуєтьcя як ceзoннa oднopiчнa pocлинa. Bиcoтa 30 cм з вeликими, 5 - 6 cм в дiaмeтpi, квiтaми piзнoгo яcкpaвoгo зaбapвлeння. Bикopиcтoвуєтьcя як кiмнaтнa, тaк i caдoвa pocлинa. Pocлинa вiддaє пepeвaгу coнячним мicцям.
159.50грн
Бальзамін