Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Жоржина

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Жоржина Гігант 0,1 г
Однорічна жоржина. Висота рослини до 150 см, з бронзово-червоним листям і великою кількістю напівмахрових суцвіть діаметром до 10 см, білого, жовтого, червоного, рожевого забарвлення. Щоб отримати ранні квіти, насіння висівають у лютому - квітні в парники, а у відкритий грунт - у травні. Місце вибирають сонячне, захищене від вітру, з гарною циркуляцією повітря. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить глибоко оброблені, родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Вирощують при постійних поливах і підгодівлі. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
3.50грн
Жоржина Білий дим 0,1 г
Однорічна, середньоросла рослина висотою до 35 см, яка навіть у похмурі дні подарує Вам гарний настрій, радуючи Вас своїми яскравими квітками. Утворює велику кількість напівмахрових суцвіть білого кольору діаметром до 10 см. На розсаду насіння висівають на глибину 0,2 см у лютому - квітні в парники у відкритий грунт - в травні. На постійне місце розсаду висаджують в червні на відстані 20-25 см одна від одної. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Місце виділяють сонячне, захищене від вітру. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників. Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
5.50грн
Жоржина Кровава Мері 0,1 г
Однорічна, середньоросла жоржина. Компактний кущик висотою до 35 см, з бронзово-червоним листям і великою кількістю махрових суцвіть діаметром до 10 см, червоних, жовтих, білих, помаранчевих. Щоб отримати ранні квіти, насіння висівають у лютому - квітні в парники, а у відкритий грунт - у травні. Місце вибирають сонячне, захищене від вітру, з гарною циркуляцією повітря. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить глибоко оброблені, родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Вирощують при постійних поливах і підгодівлі. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників. Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
6.00грн
Жоржина Фіолетовий дим 0,1 г
Однорічна, середньоросла рослина висотою до 35 см, яка навіть у похмурі дні подаруєВам гарний настрій,радуючи Вас своїми яскравими квітками.Утворює велику кількість напівмахрових суцвіть фіолетово-червоних відтінків,діаметром до 10 см,.На розсаду насіння висівають на глибину 0,2 см у лютому - квітнів парники, у відкритий грунт - в травні.На постійне місце розсаду висаджують в червні на відстані 20-25 см одна від одної.Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Місце виділяють сонячне, захищене від вітру.Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок.Грунти любить родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна.Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформленнябордюрів, строкатих квітників.Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів
6.00грн
Жоржина Ідеал 0,1 г
Однорічна, середньоросла жоржина. Стебла висотою до 50 см, з бронзово-червоним листям і великою кількістю суцвіть. Суцвіття напівмахрові, діаметром до 10 см, помаранчевого, червоного, жовтого, рожевого кольорів. Щоб отримати ранні квіти, насіння висівають у лютому - квітні в парники, а у відкритий грунт - у травні. Місце виділяють сонячне, захищене від вітру, з гарною циркуляцією повітря. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить глибоко оброблені, родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Вирощують при постійних поливах і підгодівлі. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників. Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
3.50грн
Жоржина кактусова суміш
Приголомшливо великі, діаметром 15 см, махрові і напівмахрові квіти, пелюстки яких згорнуті у витонченні трубочки, привернуть до себе увагу в будь-яку погоду і будуть радувати Вас грою різноманітних фарб до самих заморозків.
3.50грн
Жоржина Веселі хлоп'ята
Утворює чисельні стебла висотою 50-60 см, рожевого, червоного, пурпурового, білого, жовтого кольору. Надає перевагу сонячним, захищеним від вітру ділянкам з родючими ґрунтами. Вирощується розсадою і прямим висівом в ґрунт.
4.50грн
Жоржина махрова суміш
Стебла міцні, висотою 40-50 см. Суцвіття великі, махрові, діаметром 6-9 см, різного забарвлення. Вирощується розсадним методом та прямим висівом в грунт. Цвітіння починається в липні і триває до заморозків.
4.50грн
Жоржина Червоний дим 0,1 г
Однорічна, середньоросла жоржина. Висота до 35 см, з бронзово-червоним листям і великою кількістю напівмахрових суцвіть діаметром до 10 см, помаранчевого, червоного кольорів. Щоб отримати ранні квіти, насіння висівають у лютому - квітні в парники, а у відкритий грунт - у травні. Місце виділяють сонячне, захищене від вітру, з гарною циркуляцією повітря. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить глибоко оброблені, родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Вирощують при постійних поливах і підгодівлі. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників. Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
5.50грн
Жоржина Жовтий дим 0,1 г
Однорічна, середньоросла рослина висотою до 35 см, яка навіть у похмурі дні подаруєВам гарний настрій, радуючи Вас своїми яскравими квітками.Утворює велику кількість напівмахрових суцвіть жовтого кольору діаметром до 10 см. На розсаду насіння висівають на глибину 0,2 см у лютому - квітні в парники, у відкритий грунт - в травні. На постійне місце розсаду висаджують в червніна відстані 20-25 см одна від одної. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків.Місце виділяють сонячне, захищене від вітру. Рослина теплолюбна.Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить родючі,добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Ідеально підходить для посадокв контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників.Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
6.00грн
Жоржина Помпон 0,1 г суміш
Багаторічна тепло та світлолюбна рослина, висотою 100 см. Квіти невеликі, махрові, шести різних кольорів. В теплиці або парники насіння висівають у березні – квітні місяці у суміш торфу і піску 3:1. На постійне місце висаджують після закінчення весняних приморозків.
6.00грн
Жоржина суміш Міньйон  0,2 г
Багаторічна тепло та світлолюбна рослина, висотою 35 см. Квіти великі, п’яти різних кольорів. В теплиці або парники насіння висівають у березні – квітні місяці у суміш торфу і піску 3:1. На постійне місце висаджують після закінчення весняних приморозків.
6.00грн
Жоржина Фреска 20 шт суміш
Haciння жopжини "Фpecкa F1" cумiш - cумiш мiнiaтюpниx мaxpoвиx copтiв. Pocлини oднopiчнi, кущi кoмпaктнi, гiлляcтi, виcoтoю дo 20 cм, пpи paнньoму пpищипувaннi виxoдять oб'ємними i пишнo квiтучими. Cуцвiття дiaмeтpoм 6-7 cм, eфeктнi, яcкpaвi.
21.00грн
Жоржина гібридна махрова Арлєкін 100 шт суміш
Багаторічна тепло та світлолюбна рослина, висотою 100 см. Квіти невеликі, махрові, шести різних кольорів. В теплиці або парники насіння висівають у березні – квітні місяці у суміш торфу і піску 3:1. На постійне місце висаджують після закінчення весняних приморозків.
62.50грн
Жоржина гібридна махрова Фігаро 100 шт суміш
Цей сорт карликових махрових жоржин доставить вам справжню насолоду, залишаючи незабутнє враження від гри променів сонця в його яскравих квітках. Рослини висотою 25-35 див. Квітки діаметром 7-10 см в діаметрі, всіляких яскравих кольорів.
81.50грн
Жоржина