Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Квамокліт

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Квамокліт Стандарт 0,2 г
Однорічна швидкозростаюча тропічна ліана висотою до 3 м. Рослина з ефектним трилопатевим листям і численними колосоподібними односторонніми суцвіттями 15-25 см в довжину. В одному суцвітті буває до 12 квіток різного забарвлення: у міру дозрівання вони змінюють свій колір з червоного на помаранчевий, потім на лимонно-жовтий і світлішають до кремово - білого. Квітки мають форму краплі. Рослини вимагають багатих поживними речовинами садових земель, наявність води і поживних речовин. Розмножують насінням, яке проростає через 10-21 днів. Для вертикального озеленення балкона або лоджії достатньо п'яти рослин. Використовують як прекрасний посадковий матеріал для оформлення парканів та дворів.
4.00грн
Квамокліт лопатевий  Іспанка 0,2 г
Ефектна тропічна ліана - однорічник, можна вирощувати у всіх регіонах України. Квіти у вигляді копиль розташовані в колосовидних суцвіттях і під час цвітіння змінюють забарвлення. Цвіте з початку серпня до заморозків. Використовують для вертикального озеленення.
5.00грн
Квамокліт