Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Космея

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Космея компактна Карпет 0,2 г
Однорічна рослина висотою до 30 см.Суцвіття близько 6 см в діаметрі, золотисто – жовті, червоні або помаранчеві. Цвіте з червня по жовтень. Насіння сіють у квітні у відкритий грунт, злегкаприсипаючи землею, витримуючи відстань при посадці 15-20 см. Для більш раннього цвітіння можливий посів на розсаду в березні. При температурі грунту +18 -25 ° С сходи з'являються на 7 -14 день.Це невибаглива холодостійка рослина, добре росте на сонячних місцях. Використовують для посадки на клумбах.
0.00грн
Космея Морські ракушки
Однорічна сильногілляста рослина з сімейства Айстрові висотою 50-100 див Цвіте рясно з липня до заморозків. Суцвіття ромашковидной форми, великі (10-12 см в діаметрі) білого, рожевого, червоного, бордового забарвлення.
2.00грн
Космея Кароока 0,2 г
Декоративна однолітня рослина заввишки 70 см. Квіти яскраво - помаранчеві, діаметром до 10 см, розташовані поодиноко на кінцях стебла. Використовують на клумбах, в групових посадках та для зрізу.
3.00грн
Космос махрова Сенсація 0,2 г суміш
Декоративна однолітня рослина заввишки 120 см. Квіти – суцвіття – корзинки, махрові, діаметром до 10 см, білого, рожевого та кармінного кольорів, розташовані поодиноко на верхівці стебла.
4.00грн
Космея