Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кермек

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кермек Айсберг, білий 0,1 г
Однорічна рослина висотою до 80 см. Квіти дрібні, зібрані в густі колоссящо утворюють складні суцвіття білого кольору. Кращий спосіб розмноженнякермеку - насінням. Його висівають на розсаду у березні - квітні відразу жу горщики з поживною сумішшю, без подальшої пікіровки. В кінці серпня - початку вересня саджанці висаджують на постійне місце в саду.Цвіте з липня до заморозків. Рослина добре росте на будь-якому грунті,ніяких особливих умов не потрібно. Чудово виглядає на альпійськах гірках,у квітниках і міксбордерах.Також його використовують для озеленення в рабатках і клумбах.
4.50грн
Кермек Американ Бьюті, рожевий 0,1 г
Однорічна рослина. Висота - до 80 см. Квітки дрібні, рожево-фіолетові, зібрані в густі колосся і утворюють складні щитоподібні суцвіття. Кращий спосіб розмноження кермеку - насінням. Його потрібно висівати на розсаду в березні - квітні відразу ж у горщики з поживною сумішшю, без подальшої пікіровки. В кінці серпня - початку вересня саджанці висаджують на постійне місце в саду. Цвіте з липня до морозів. Рослина добре росте на будь-якому грунті, ніяких особливих умов не потрібно. Чудово виглядає на альпійській гірці, у квітниках і міксбордерах. Також його використовують для озеленення в рабатках і клумбах.
4.50грн
Кермек Золотий пісок 0,1 г
Однорічна рослина висотою до 80 см.Квітки дрібні, зібрані в густі колосся які утворюють складні суцвіття темно-жовтого кольору.Кращий спосіб розмноження кермеку - насінням.Його висівають на розсаду в березні - квітнівідразу ж у горщики з поживноюсумішшю, без подальшої пікіровки.В кінці серпня - початку вересня саджанцівисаджують на постійне місце в саду.Цвіте з липня до заморозків.Рослина добре росте на будь-якому грунті,ніяких особливих умов не потрібно.Чудово виглядає на альпійськах гірках, у квітникахі міксбордерах.Також його використовують для озеленення в рабатках і клумбах.
4.50грн
Кермек білий виїмчастий 0,1 г
Однолітня рослина заввишки 60 см. Квітки мілкі до 1 см у діаметрі, зібрані у суцвіття різноманітних кольорів. Широко використовується для озеленення рабаток, квіткових клумб, для зрізу у букети та для аранжування.
6.00грн
Кермек золотистий Сюрприз 0,1 г
Однолітня рослина заввишки 60 см. Квітки мілкі до 1 см у діаметрі, пастельного кольору, зібрані у суцвіття. Широко використовується для озеленення рабаток, квіткових клумб, для зрізу у букети та для аранжування.
6.00грн
Кермек Фортеця, суміш 0,1 г
Однорічна рослина висотою 60-75 см і шириною 30 см. Це популярна серія для зрізу у живі букети і для сухих композицій. Тонкі, але міцні стебла утримують на собі пишні різнобарвні квіти , зібрані в суцвіття. Розмножують насінням, яке висівають на розсаду з кінця лютого до кінця березня. Сходи з’являються через 7-10 днів. Сіянці пікірують в горщики. На постійне місце розсаду висаджують у травні на відстані 30-40 см одна від одної. Цвіте з липня до заморозків. Під час цвітіння квіти приваблюють до себе велику кількість метеликів. Це холодостійка, посухостійка, і дуже світлолюбна рослинаШироко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, для зрізу в живі букети і для сухих композицій.
10.50грн
Кермек Фортеця, абрикосовий 0,1 г
Однорічна рослина висотою 60-75 см і шириною 30 см. Це популярна серія для зрізу у живі букети і для сухих композицій. Тонкі, але міцні стебла утримують на собі пишні квітки, зібрані в суцвіття. Розмножують насінням, яке висівають на розсаду з кінця лютого до кінця березня. Сходи з’являються через 7-10 днів. Сіянці пікірують в горщики. На постійне місце розсаду висаджують у травні на відстані 30-40 см одна від одної. Цвіте з липня до заморозків. Під час цвітіння квіти приваблюють до себе велику кількість метеликів. Це холодостійка, посухостійка, і дуже світлолюбна рослина. Широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, для зрізу в живі букети і для сухих композицій.
12.00грн
Кермек Блакитна північ 0,1 г
Однорічна рослина. Висота - до 80 см.Квітки дрібні, насичено-блакитні, зібрані в складні щитовидні суцвіття. Кращий спосіб розмноження кермеку - насінням.Його потрібно висівати на розсаду в березні - квітні відразу ж у горщики з поживною сумішшю, без подальшої пікіровки. В кінці серпня - початку вересня саджанці висаджують на постійне місце в саду. Цвіте з липня до морозів.Рослина добре росте на будь-якому грунті, ніяких особливих умов не потрібно.Чудово виглядає на альпійській гірці, у квітниках і міксбордерах.Також його використовують для озеленення в рабатках і клумбах.
4.00грн
Кермек Пасифік суміш 0,2 г
Однорічна, високоросла рослина. Висота - до 80 см.Квітки дрібні, зібрані в густі колосся і утворюють складні суцвіття рожевого,фіолетового, жовтого, червоного кольорів.Кращий спосіб розмноження кермеку - насінням. Його потрібно висівати на розсаду в березні - квітні відразу ж у горщикиз поживною сумішшю, без подальшої пікіровки. В кінці серпня - початку вересня саджанці висаджують на постійне місце в саду.Цвіте з липня до морозів. Рослина добре росте на будь-якому грунті, ніяких особливих умов не потрібно.Чудово виглядає на альпійській гірці, у квітниках і міксбордерах.Також його використовують для озеленення в рабатках і клумбах.
4.00грн
Кермек суміш
Однорічна рослина 30-80 см. Квіти зібрані в щитовидні суцвіття довжиною 10-12 см. Квіти мають різноманітне забарвлення. Надає перевагу відкритим сонячним ділянкам, родючим ґрунтам.
4.00грн
Кермек білий 0,2 г
Однорічна рослина заввишки 40-50 см. Квітки дрібні, білі зібрані в густі колоси, які утворюють складні волотисті або щитковидні суцвіття. Відноситься до групи сухоцвіту. Прекрасний матеріал для зимових букетів і композицій. Інтенсивність забарвлення квіток зберігають декілька років. Кермек широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, міксбордерах. Цвіте з липня до морозів.
4.50грн
Кермек жовтий 0,2 г
Однорічна рослина заввишки 40-50 см. Квітки дрібні, зібрані в густі колоси, які утворюють складні волотисті або щитковидні суцвіття. Відноситься до групи сухоцвіту. Прекрасний матеріал для зимових букетів і композицій. Інтенсивність забарвлення квіток зберігають декілька років. Кермек широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, міксбордерах. Цвіте з липня до морозів.
4.50грн
Кермек рожевий 0,2 г
Однорічна рослина заввишки 40-50 см. Квітки дрібні, зібрані в густі колоси, які утворюють складні волотисті або щитковидні суцвіття. Відноситься до групи сухоцвіту. Прекрасний матеріал для зимових букетів і композицій. Інтенсивність забарвлення квіток зберігають декілька років. Кермек широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, міксбордерах. Цвіте з липня до морозів.
4.50грн
Кермек суміш 0,2 г
Однорічна рослина висотою 40-50 см. Квітки дрібні, різнокольорові в одинквітковий колосках зібраних в густі колосся, які утворюють складні волотисті або щитковидні суцвіття. Прекрасний матеріал для зимових букетів і композицій. Інтенсивність забарвлення квітки зберігають кілька років. Кермек широко використовують для озеленення в рабатках, клумбах, міксбордерах. Квітне з липня до морозів.
4.50грн
Кермек Синя ріка 0,1 г
Статиця виїмчаста Синя ріка (Limonium sinuatum Biue River). Однорічна рослина, висотою 60-70 см, з прямостоячими стеблами, розгалуженими у верхній частині. Квіти невеликі, до 1 см в діаметрі, темно-синього забарвлення, зібрані у суцвіття. Відрізняється рясним цвітінням з липня. Вирощувати можна як через розсаду, так і прямим посівом у відкритий ґрунт у травні. На постійне місце рослини висаджують на відстані 20-25 см одна від одної. Гарно виглядають на клумбах, але в більшості випадків використовуються як сухоцвіт для зимових квіткових композицій
5.50грн
Кермек