Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Годеція

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Годеція крупноквіткова Рембрандт 0,1 г
Однорічна, компактна рослина висотою 40 см. Квіти великі до 6 см у діаметрі, дзвоникоподібні, вертикально розташовані, різних кольорів. Цвіте рясно з липня по жовтень. В теплиці або парники висівають у березні – квітні місяцях.
3.00грн
Годеція азалієвидна Рембрант 0,2 г
Це однорічна компактна рослина висотою 45 см з гарними квітками, які будуть відблискувати на сонці і наповнювати ваш сад неймовірною красою і теплом. Квіти великі, махрові, шовковисті, до 6 см в діаметрі, рожево-білого кольору, зібрані в суцвіття, по формі нагадують Азалію. На розсаду насіння висівають в березні на глибину 0,5 см. Потім пікірують в окремі горщечки по 3 сіянці. У відкритий грунт рослини висаджують в кінці травня-на початку червня, на відстані 20-25 см одна від одної. Можна виростити рослину і без розсади, тоді насіння висівають відразу в грунт в квітні-травні. Цвіте рясно з липня по жовтень. Це невибаглива, холодостійка, вологолюбна рослина, віддає перевагу легким грунтам і сонячним місцям. Використовується для прикраси балконів, в рабатках, клумбах, групових посадках та для зрізання в невеликі букети.
4.00грн
Годеція грандіфлора Південна красуня 0,2 г
Однорічна компактна рослина висотою 45 см. Квіти великі, махрові, до 6 см в діаметрі, рожевого, білого кольорів, зібрані в суцвіття, які по формі нагадують Азалію.На розсаду насіння висівають у березні. Потім пікірують в окремі горщики по 3 сіянці. У відкритий ґрунт висаджують в кінці травня - на початку червня, на відстані 20-25 см. Можна виростити рослину і без розсади, для цього насіння висівають відразу в ґрунт, у квітні-травні. Цвіте рясно з липня по жовтень. Віддає перевагу легким грунтамі сонячним місцям. Вологолюбна. Використовують при оформленні рабаток, клумб, у групових насадженнях, для прикраси балконів і для зрізу.
4.00грн
Годеція карликова Королівська суміш 0,1 г
Однорічна, компактна рослина. Квітки великі до 6 см у діаметрі, рожево – білого кольору, вертикально розташовані. Цвіте рясно з липня по жовтень місяць. Насіння можна висівати прямим посівом у квітні – травні.
4.00грн
Годеція азалієвидна Метеор 0,2 г
Це однорічна компактна рослина висотою 45 см з гарними квітками,які будуть відблискувати на сонці і наповнювати ваш сад неймовірною красою і теплом.Квіти великі, махрові, шовковисті, до 6 см в діаметрі, темно-червоного кольору, зібрані в суцвіття, формою нагадують Азалію.На розсаду насіння висівають в березні на глибину 0,5 см. Потім пікірують в окремі горщечки по 3 сіянці.У відкритий грунт рослини висаджують в кінці травня-на початку червня,на відстані 20-25 см одна від одної. Можна виростити рослину і без розсади,тоді насіння висівають відразу в грунт в квітні-травні.Цвіте рясно з липня по жовтень.Це невибаглива, холодостійка, вологолюбна рослина,віддає перевагу легким грунтам і сонячним місцям.Використовується для прикраси балконів,в рабатках, клумбах, групових посадках та для зрізання в невеликі букети.
5.00грн
Годеція