Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Лобулярія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Лобулярія Сніжинка 20 шт
Однорічна рослина-медонос, утворює густо розгалужений компактний, напівкулястий кущ. Листки дрібні, лінійно-ланцетні. Квіти дрібні, рожевого кольору, запашні, зібрані у китицеподібні суцвіття, що витягуються в міру цвітіння.
11.50грн
Лобулярія біла
Однорічна рослина-медонос, утворює густо розгалужений компактний, напівкулястий кущ. Листки дрібні, лінійно-ланцетні. Квіти дрібні, білого кольору, запашні, зібрані у китицеподібні суцвіття, що витягуються в міру цвітіння.
4.00грн
Лобулярія приморська Бузкова королева 0,1 г
Однорічна рослина. Формує низькі, гіллясті, компактні кущі висотою 15 см. Квіти дрібні, 3-4 мм в діаметрі, зібрані в суцвіття фіолетового кольору. Квіти, що щільно вкривають кущі під час цвітіння, утворюють квітучий килим. Цвіте з кінця червня до жовтня. Насіння висівають у ґрунт у квітні - травні або в березні на розсаду. Відстань міжрослинами витримують 15-20 см. Це світлолюбна і достатньо холодостійка рослина, невимоглива до грунтів.Широко використовується в бордюрах і на кам'янистих гірках, для озелененнябалконів, клумб, рабаток. Прекрасний медонос. Має чудовий медовий аромат.
4.00грн
Лобулярія приморська Розі О'Дей 0,1 г
Однорічна рослина. Формує низькі, гіллясті, компактні кущі висотою 12 см. Квіти дрібні, 3-4 мм в діаметрі, зібрані в суцвіття рожевого кольору. Квіти щільно вкривають кущі під час цвітіння, утворюючи квітучий килим. Квітне з кінця червня до жовтня.Насіння висівають у ґрунт у квітні - травні або в березні на розсаду в парники. Відстань між рослинами витримують 15-20 см. Це світлолюбна і достатньо холодостійка рослина, невибаглива до ґрунтів. Широко використовується в бордюрах і на кам'янистих гірках, для озеленення балконів, клумб, рабаток. Прекрасний медонос. Має чудовий медовий аромат.
4.00грн
Лобулярія Рожева
Однорічна рослина-медонос, утворює густо розгалужений компактний, напівкулястий кущ. Листки дрібні, лінійно-ланцетні. Квіти дрібні, рожевого кольору, запашні, зібрані у китицеподібні суцвіття, що витягуються в міру цвітіння.
4.50грн
Лобулярія Фіолетова королева
Однорічна рослина, утворює густо разгалуженний компактний, напівкулястий кущ. Листки дрібні, лінейно-ланцетні. Квіти дрібні, фіолетового кольору, запашні, зібрані у китицеподібні суцвіття, що витягуються в міру цвітіння.
4.50грн
Лобулярія Королівський килим 0,1 г
Декоративна рослина, яка утворює густо розгалужений компактний кущ. Цвіте пишно дрібними пурпурно - фіолетовими запашними квітами, які зібрані в китицеподібні суцвіття. Висівається у відкритий грунт у квітні – травні місяці, відстань між рослинами складає 10 15 см.
5.00грн
Алісум Сніжинка 100 шт
Однорічна рослина, яка утворює компактний густо розгалужений кущ висотою 10-15 см з білосніжними, зібраними у короткі суцвіття квітами. Дуже стійка до високих температур в період цвітіння. Можна використовувати в пейзажних групах, бордюрних посадках, кам'янистих гірках. Висівають у відкритий ґрунт на постійне місце у кінці квітня або в листопаді. Розсадним способом висів проводять в парники в березні. Висаджують на постійне місце в травні, на відстані 15-20 см. Зацвітає на 40-50 день після посіву. Невибаглива до ґрунту, холодостійка. Віддає перевагу відкритим сонячним місцям. Не переносить перезволоження і тривалої засухи.
25.00грн
Алісум Фіолетовий король 5 г
екоративна однорічна рослина, яка утворює густо розгалужений компактний кущ висотою 15 см. Квіти дрібні, фіолетового забарвлення, запашні, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння триває з червня до жовтня. Висівають у квітні-травні місяці у відкритий ґрунт або у березні на розсаду. Відстань між рослинами складає 10-15 см. Можливий посів під зиму. Застосовують на рабатках, клумбах, бордюрах, кам'янистих гірках.
37.50грн
Алісум Снігова куля 5 г
Декоративна однорічна рослина, яка утворює густо розгалужений компактний кущ висотою 15 см. Квіти дрібні, білого забарвлення, запашні, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння триває з червня до жовтня. Висівають у квітні-травні місяці у відкритий ґрунт або у березні на розсаду. Відстань між рослинами складає 10-15 см. Можливий посів під зиму. Застосовують на рабатках, клумбах, бордюрах, кам'янистих гірках.
50.00грн
Лобулярія