Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Кохія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Кохія Кипарисова 0,5 г
Однорічна рослина. Дуже гарна, декоративно - листяна, з гіллястим стеблом. Висота - 70 см. Листя тонке, яскраво - зелене, дрібне, опушене. Рослини досягають повного розвитку в липні, утворюючи кущі, що нагадують кипариси. До осені колір рослин змінюється до темно - червоного. Висаджена восени в горщики, вона довгий час зберігає декоративність. Обрізку переносить з легкістю. Стригти кущики можна звичайними садовими ножицями. Яскрава смарагдова зелень кохіі особливо ефектна в композиціях рослин на газонах, у великих клумбах. Вона також вигідно виділяється на фоні каміння. При посадці в рабатках виглядає як бордюрчик
0.00грн
Кохія
Однорічна рослина, листки довгасті, лінійно-ланцетоподібні, розміщені позачергово, густі, яскраво зелені. Квітки дрібні, непримітні, зібрані у колосоподібні суцвіття. Тепло-, світлолюбна рослина, витримує напівтінь, до умов зростання невибаглива.
3.00грн
Кохія кипарисова 1г
Красива, декоративно – листяна, з гіллястим стеблом, рослина 70 см заввишки. Листя яскраво зеленого кольору, дрібні, опушені. Рослини досягають повного розвитку в липні, утворюючи кущі, що нагадують кипариси.
3.00грн
Кохія