Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Дельфініум

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Дельфініум Рожевий вальс 0,5 г
Холодостійкий однорічник. Ідеально підходить для групових масивів, придатний для зрізу. Росте на будь - якому добре дренованому ґрунті, сонячних місцях. Не любить порушення кореневої системи, тому насіння висівають у вересні або травні в ґрунт. Висота рослини 40-50 см. Схема висаджування 30х40 см.
2.50грн
Дельфініум Сідней білий 0,2 г
Дуже поширений , витривалий і невибагливий однорічник з махровими квітами білого кольору, які зібрані в китиці. Цвіте з червня – липня, а при осінньому посіві на місяць раніше. Використовують для будь – яких квітників, рабаток, міксбордерів.
4.50грн
Дельфініум Сідней кораловий 0,2 г
Дуже поширений , витривалий і невибагливий однорічник з махровими квітами коралового кольору, які зібрані в китиці. Цвіте з червня – липня, а при осінньому посіві на місяць раніше. Використовують для будь – яких квітників, рабаток, міксбордерів.
5.00грн
Дельфініум Сідней рожевий 0,2 г
Дуже поширений , витривалий і невибагливий однорічник з махровими квітами рожевого кольору, які зібрані в китиці. Цвіте з червня – по липень, а при осінньому посіві на місяць раніше. Використовують для будь – яких квітників, рабаток, міксбордерів.
5.00грн
Дельфініум