Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Целозія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Целозія пір'їста Пампаське перо 0,1 г суміш
Надзвичайно цінна декоративна однорічна рослина. Суцвіття зібрані в пірамідальні китиці з надзвичайною різноманітністю яскравих відтінків кольорів. Використовується на рабатках, клумбах, для озеленення підвіконь і балконів, для горщикової культури і зрізу.
6.00грн
Целозія гребінчаста Джесіка 0,03 г
Однорічна рослина. Формує невеликі кущики висотою до 15 см. Дрібні квітки зібрані в ефектне масивне суцвіття із завитком по верхньому краю. Форма суцвіття нагадує гребінець півника. Насіння висівають в парники і теплиці в квітні. Сіянці пікірують, поливають, загартовують. У відкритий грунт висаджують за схемою25-30х25 см, у другій половині травня. Цвіте з липня до жовтня. Це тепло і світлолюбна рослина, не переносить заморозків. Використовують для посадки на клумбах, рабатках, у вазонах.
0.00грн
Целозія периста Блискуче перо 0,02 г
Однорічна рослина, формує невеликі кущики висотою до 15 см. Суцвіття нагадує перо екзотичного птаха, довжина до 15 см. Насіння висівають у парники і теплиці в квітні. Сіянці пікірують, поливають, загартовують. У відкритий грунт висаджують за схемою 25-30х25 см в другій половині травня. Цвіте з липня до жовтня. Це тепло і світлолюбна рослина, не переносить заморозків.Використовують в квітниках, для бордюрів, балконних ящиків, вазонів, зимових букетів.
0.00грн
Целозія гребінчаста низькоросла
Надзвичайно цінна декоративна рослина. Суцвіття зібрані в пірамідальні, волотеподібні суцвіття з надзвичайною різноманітністю яскравих відтінків червоного кольору. Теплолюбива, відносно посухостійка.
2.50грн
Целозія гребінчаста Піжон 0,1 г
Надзвичайно цінна декоративна однорічна рослина. Суцвіття зібрані в гребінчасті китиці з надзвичайною різноманітністю яскравих відтінків кольорів. Використовується на рабатках, клумбах, для озеленення підвіконь і балконів, для горщикової культури і зрізу.
6.00грн
Целозія