Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цинія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цинія низькоросла суміш
Висота рослини 50 см. Цвіте рясно й тривало. Квіти щільні, можуть бути простими, напівмахровими і махровими. Самі крупні досягають в діаметрі 12 см. Гарно розвивається на будь-якого типу ґрунтах. Світлолюбна, посухостійка.
3.00грн
Цинія Сонячні хлоп'ята 0, 5 г
Цинія "Сонячні хлопці" - однорічна рослина. Кущі потужні, розкидисті. Стебла прямостоячі, заввишки до 60 см Суцвіття махрові, діаметром 4-5 см, різноманітних забарвлень. Цвіте з липня до заморозків. Застосовується для оформлення клумб, квітників і на зріз.
3.00грн
Цинія Фантазія
Однорічна теплолюбива рослина. Добре росте на сонячних місцях. Квіти великі різнокольорові. Використовується для декоративного оформлення квітників і балконів.
3.00грн
Цинія Каліфорнійський гігант
Кущі потужні, розлогі. Стебла прямостоячі, висотою до 100 см. Суцвіття великі, діаметром 10-15 см, махрові, різноманітних яскравих забарвлень. Квітне з липня до заморозків. Використовується для декоративного оформлення клумб, квітників, а також на зріз.
3.50грн
Цинія Елегантна 0,5 г
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 50 см. Суцвіття великі, кулястої форми, махрові і мають рожеве, червоне, фіолетове, біле і жовте забарвлення. Розмножують насінням, яке висівають у парники в квітні. Сходи з'являються на 4 - 6 день. Пікірують один раз. На постійне місце висаджують на відстані 20 - 35 см. Після пересадки рослина добре приживається. Можна висівати безпосередньо на постійне місце наприкінці квітня - початку травня. Цвіте цинія рясно і тривало, з середини червня до морозів. Теплолюбна, найкраще росте на відкритих сонячних місцях, родючих ґрунтах і при рясному поливі. Вирощують на клумбах, рабатках, в групових посадках і для зрізу.
4.00грн
Цинія Супер Йога лососева 0,5 г
Вишукана мексиканська квітка висотою до 90см із великими оранжево-рожевими квітами діаметром 6-10см. На розсаду насіння висівають в середині квітня, пересаджуючи її у відкритий ґрунт у травні - на початку червня. В цей же час, можна висівати насіння і безпосередньо у відкритий ґрунт на глибину 0,5-1см. Надає перевагу легким, добре дренованим ґрунтам. Ця сонцелюбна та теплолюбна квітка зацвіте вже через 2,5 місяці після висіву і буде буяти аж до осені. Вирощують на зріз, але окрім того, вона колоритно та яскраво виглядає у квітниках і бордюрах.
4.00грн
Цинія Супер Йога червона 0,5 г
Вміст пакету: 0,5 г Вишукана рослина до 90см висотою, з сильними стеблами, які майже не галузяться, та великими, наповненими, насичено-червоними квітами діаметром 6-10см - стане улюбленицею у вашому домі, адже сорт виведений спеціально для використання на зріз. На розсаду насіння висівають в середині квітня, пересаджуючи її у відкритий ґрунт у травні - на початку червня. В цей же час можна висівати насіння і безпосередньо у відкритий ґрунт на глибину 0,5-1см. Ця сонцелюбна та теплолюбна квітка зацвіте вже через 2,5 місяці після висіву і буде буяти аж до осені. Окрім того, яскраво виглядає у квітниках та бордюрах
4.00грн
Цинія Кактус 0,5 г
Спеціально підібрана багата гама кольорів, щоб стати оригінальною окрасою вашого квітника.Рослина до 90см висотою, з великими кактусовидними квітами діаметром 6-10см не залишитьбайдужим жодного садівника. На розсаду насіння висівають в середині квітня,пересаджуючи її у відкритий ґрунт у травні - на початку червня.В цей же час можна висівати насіння ібезпосередньо у відкритий ґрунт на глибину 0,5-1смЦя сонцелюбна квітка зацвіте вжечерез 2,5 місяці після висіву і буде буяти аж до осені.Використовується для оформлення клумб,бордюрів та відмінно стоїть у зрізі.
5.00грн
Цинія Карусель 0,1 г
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 50 см.Суцвіття великі, 7-10 см в діаметрі,з білими краями.Насіння висівають у парники в квітні. Сходи з'являються на 4 - 6 день.Пікірують один раз. На постійне місце висаджують на відстані 20 - 35 см. Можна висівати безпосередньо на постійне місце наприкінці квітня- початку травня. Цвіте рясно і тривало, з середини червня до морозів.Теплолюбна, найкраще росте на відкритих сонячних місцях, родючихґрунтах і при рясному поливі. Вирощують на клумбах, рабатках,в групових посадках і для зрізу.
5.00грн
Цинія Бордюр 0,5 г
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 70 см. Язичкові пелюсткові квіти згорнуті по довжині в трубочку, махрові і мають різноманітне забарвлення. Цвіте цинія рясно і тривало, з середини червня до морозів.
5.50грн
Цинія елегантна 0,5 г суміш
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 70 см. Суцвіття крупні кулеподібної форми, махрові і мають різноманітне забарвлення. Цвіте цинія рясно і тривало, з середини червня до морозів. Вирощують на клумбах, рабатках, в групових посадках і на зріз.
5.50грн
Цинія елегантна Пепермін стік 0,5 г
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 70 см. Суцвіття крупні кулеподібної форми, махрові і мають різноманітне забарвлення з крапочками на пелюстках. Цвіте цинія рясно і тривало, з середини червня до морозів.
5.50грн
Цинія елегантна голчаста Кактус 0,5 г
Однорічна швидкоростуча рослина висотою 70 см. Язичкові пелюсткові квіти згорнуті по довжині в трубочку, махрові і мають різноманітне забарвлення. Цвіте цинія рясно і тривало, з середини червня до морозів.
6.00грн
Цинія елегантна Сахара 10 шт
Найбільш стійка до хвороб та спеки серія. Кущ прямостоячий, з рясним розгалуженням, має округлий габітус, висота 25-30 см. Яскраві квіти не вигорають на пекучому сонці і чудово виглядають як в саду, так і на клумбі протягом всього літнього сезону. Цвітіння рясне та тривале (з середини червня до морозів).
26.50грн
Цинія елегантна Сахара F1 100 шт сумішстраубері
Кущ компактний, добре розгалужений, кулястої форми висотою 15-20 см. Суцвіття густо махрові помпоні діаметром 4-5 см. Використовують для вирощування на клумбах, бордюрах, балконних ящиках та квітниках, а також горщиках та контейнерах.
98.50грн
Цинія