Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Сальвія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Сальвія Палкий Джаз 0,1 г
Однорічна рослина висотою 40 см. Сорт ранній.Пагони чотиригранні, світло-зелені. Кущі компактні, густо вкриті листям. Суцвіття щільні, яскраво-червоні, довжиною до 15 см. Листки цільні, яйцеподібні, загострені, темно-зелені. Цвіте рясно з червня до перших осінніх заморозків. Плодоносить. Плоди сухі, розпадаються на 4 горішка. Висівають насіння в лютому - початок березня в ящики. Сходи зазвичай з'являються на 10-15 день. Сіянці пікірують двічі. На постійне місце висаджують на початку червня. Цвіте рясно з червня до перших осінніх заморозків. Посухостійка рослина, але вимагає сонячного місця. Використовують у клумбах, рабатках, на балконах, у кам'янистих гірках.
5.50грн
Сальвія Блубеддер,синя 0,5 г
Ефектний однорічник висотою до 90см, який в будь-якій композиції приверне до себе увагу квітами глибокого синього кольору на чисельних високих квітконосах та красивим глянцевим листям. Вирощують розсадним способом, для чого у лютому-березні насіння розсипають по вологому субстрату, злегка придавлюючи рукою, та прикривають склом або плівкою. У фазі двох листків сіянці пікірують перший раз, а через три тижні - другий, пересаджуючи в окремі горщики. Після появи трьох справжніх листочків верхівку прищипують для стимуляції кущіння. У відкритий ґрунт висаджують на почату червня Рослина сонцелюбна, краще росте на легких, дренованих ґрунтах. Ідеальна квітка для оформлення орнаментних квітників, бордюрів, альпійських гірок чи горшкових композицій, де цвістиме протягом всього сезону.
10.00грн
Сальвія Скарлет 0,1 г
Однорічна рослина висотою 25 см. Сорт ранній. Пагони чотиригранні, світло-зелені.Кущі компактні, обернено-яйцеподібні, густо вкриті листям. Суцвіття яскраво-червоні, довжиною до 15 см. Листки цільні, яйцеподібні, загострені, темно-зелені з верхньої сторони і світло-зелені з нижньої. Плодоносить. Плоди сухі, розпадаються на 4 горішка.Висівають насіння в лютому - початок березня в ящики. Сходи зазвичай з'являються на 10-15 день. Сіянці пікірують двічі. На постійне місце висаджують на початку червня. Цвіте рясно з червня до перших осінніх заморозків. Посухостійка рослина, але вимагає сонячного місця. Використовують у клумбах, рабатках, на балконах, у кам'янистих гірках.
0.00грн
Сальвія Біколор
Невибагливий однорічник. Квіти яскраво-червоного кольору з білими краями. Висота рослини 20-25 см. Кущ компактний, пірамідальної форми. Квітки оригінальної ромбічної форми, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння барвисте, рясне. Краще цвіте на добре освітлених місцях.
3.50грн
Сальвія лососева 0,2 г
Невибагливий однорічник, червоного кольору. Кущ прямостоячий компактний пірамідальної форми. Квітки оригінальної ромбічної форми, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння барвисте, рясне. Краще цвіте на пухких ґрунтах та добре освітлених місцях.
3.50грн
Сальвія біла 0,2 г
Невибагливий однорічник, червоного кольору. Кущ прямостоячий компактний пірамідальної форми. Квітки оригінальної ромбічної форми, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння барвисте, рясне. Краще цвіте на пухких ґрунтах та добре освітлених місцях.
4.00грн
Сальвія Червона
Невибагливий однорічник, червоного кольору. Кущ прямостоячий компактний пірамідальної форми. Квітки оригінальної ромбічної форми, зібрані в китицеподібні суцвіття. Цвітіння барвисте, рясне. Краще цвіте на пухких ґрунтах та добре освітлених місцях.
4.50грн
Сальвія Вогонь Прометея 0,2 г
Однорічна рослина, висотою 15-30 см, яка має яскраво- червоні квіти. Цвіте з червня по жовтень. Використовується для рабаток, квітників і балконних ящиків .
5.00грн
Сальвія низькоросла Піколо 0,1 г
Низькорослі компактні рослини зі щільними, однорідними квітами, які одночасно зацвітають і мають потужну силу росту на клумбах. Вони утворюють красиві кущики яскраво – червоного кольору висотою 25 см. Цвітуть тривало до пізньої осені. Використовують для клумб і рабаток разом із агератумом, цинерарією і чорнобривцями.
5.00грн
Сальвія пурпурова 0,1 г
Це однорічна рослина висотою 25-30 см. Квітки незвичайні пурпурно- фіолетові, зібрані у великі китиці, складають 1 / 2-1 / 3 висоти куща. Суцвіття розташовані вище листя. Сальвія високо цінується в озелененні за яскраве забарвлення квітів і тривале цвітіння , яке триває з червня до заморозків. Її вирощують на квітниках, рабатках, на балконах, підвіконнях і контейнерах.
7.00грн
Сальвія Фарао лавандова 0,1 г
Тендітна однорічна рослина висотою до 25см, стане королівською окрасою ваших квітників, альпінаріїв та горшкових композицій. Квіти рідкісного лавандового кольору, крупні, зібрані в суцвіття довжиною до 14 см. Для отримання розсади у лютому-березні насіння розсипають по вологому субстрату, злегка придавлюючи рукою, та прикривають склом чи плівкою. У фазі двох листків сіянці пікірують перший раз, а через три тижні - другий, пересаджуючи в окремі горщики. Після появи трьох справжніх листочків верхівку прищипують для стимуляції кущіння. У відкритий ґрунт висаджують на почату червня. Рослина сонцелюбна, краще росте на легких ґрунтах, не пошкоджується шкідниками та порадує вас цвітінням із червня аж до заморозків.
7.00грн
Сальвія Фарао 0,1 г суміш
Низькоросла однорічна рослина зі щільними, однорідними квітами в чарівній суміші кольорів. Утворює гарні кущики висотою 25 см. Цвіте тривало до пізньої осені. Використовують для клумб і рабаток разом з агератумом, цинерарією і чорнобривцями.
8.00грн
Сальвія Аморе, суміш 20 шт
Низькоросла, однорічна сальвія, що формує компактні кущики, густо вкриті листям.Висота рослини в саду 30-35 см, в горщиках- 15-20 см, а ширина 20-30 см. Квітки зібрані в яскраві, великі суцвіттядовжиною 15-20 см.Насіння виciвaють у тeплицi з лютoгo пo бepeзeнь.Cxoди з'являютьcя нa 10-15 дeнь.Для oтpимaння мiцнoї poзcaди їх пiкipуютьу гopщeчки.У вiдкpитий гpунт рослинивиcaджують в дpугiй пoлoвинi травня,нa вiдcтaнi 15-30 cм oдна вiд одної.Цвіте рясно, з червня дo заморозків.Pocлинa вiддaє пepeвaгу coнячним місцям,але добре росте і в пiвтiнi.Використовують для посадки в клумбах, газонах,бордюрах,рабатках і балконних ящиках.
11.50грн
Сальвія Редді пурпурна 20 шт
Це серія компактних рослин з щільними, однорідними квітами, які одночасно зацвітають і мають міцну силу росту на клумбах. Цвіте тривало до пізньої осені, утворюючи неперевершиний квітучий ефект.Дана серія має відмінну якість насіння.
12.50грн
Сальвія Аморе червона 100 шт
Ранньоквітуча серія сальвії з щільними та однорідними квітами. Кущ компактний, добре розгалужений, висота при висадці в горщик 15-20 см, в саду 30-35 см, ширина 20-30 см. Рослина характеризується одночасним цвітінням та нейтральним відношенням до довжини світлового дня. Цвітіння рясне і тривале - до самих заморозків.Посів проводять у лютому-березні. Насіння рівномірно розсипають по поверхні добре зволоженої землі, збризкують водою з розпилювача та накривають склом або прозорою плівкою. Рекомендований температурний режим 20-25 °C. Сходи з’являються через 10-15 днів. Пікіровку проводять у фазі 2-3 справжніх листочків. Для формування пишного кущика верхівку розсади рекомендується прищипнути. У відкритий ґрунт рослини висаджують у другій половині травня на відстані 20-30 см одна від одної. Використовують для оформлення клумб, балконів, альпінаріїв, а також у горщечкових композиціях
44.00грн
Сальвія