Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Льон

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Льон великоквітковий. білий з червоним  вічком 0,5 г
Незвичної краси квітка здатна перетворите будь-яке місце на справжній небесний килим. Це однорічна трав'яниста рослина висотою до 45 см з витонченими прямостоячими гіллястими стеблами. Квітки дуже ніжні, білого кольору з червоною серединкою, зібрані на верхівці в пухке суцвіття-щиток, до 3 см в діаметрі. Насіння сіють ранньою весною, розкидаючи його по всій площі. Потім посіви боронують, при цьому закладаючи насіння в грунт на глибину до 1,5 - 2 см. Цвітіння рясне, з квітня по травень. Це невибаглива рослина, стійка до посухи, переносить незначні заморозки. Краще росте на сонячних ділянках з легкими грунтами. Використовується для оформлення клумб, міксбордерів і альпійських гірок; найбільш ефектно виглядає в групових посадках.
5.00грн
Льон багаторічний 1 г
Багаторічна трав’яниста рослина. Листя дрібне, лінійно – ланцетне, почергово розташоване. Квітки блакитного кольору до 2 см у діаметрі. Цвіте дуже рясно на протязі 60 днів. Насіння висівають у відкритий грунт у квітні місяці або під зиму.
2.00грн
Льон великоквітковий, червоний 0,5 г
Незвичної краси квітка здатна перетворите будь-яке місце на справжній небесний килим.Це однорічна трав'яниста рослина висотою до 45 см з витонченими прямостоячими гіллястими стеблами.Квітки дуже ніжні, червоного кольору, зібрані на верхівці в пухке суцвіття-щиток, до 3 см в діаметрі.Насіння сіють ранньою весною, розкидаючи його по всій площі. Потім посіви боронують, при цьому закладаючи насіння в грунт на глибину до 1,5 - 2 см. Цвітіння рясне, з квітня по травень. Це невибаглива рослина, стійка до посухи, переносить незначні заморозки. Краще росте на сонячних ділянках з легкими грунтами. Використовується для оформлення клумб,міксбордерів і альпійських гірок;найбільш ефектно виглядаєв групових посадках.
3.50грн
Льон великоквітковий Чарівник 0,1 г
Ексклюзивна суміш! Невелика трав’яниста однорічна рослина. Стебла прямостоячі, розлогі, 45 см висотою. Цвіте дуже рясно на протязі 60 днів. Використовують для озеленення газонів, рабаток, клумб, бордюрів та для зрізу.
4.00грн
Льон