Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Волошка

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Волошка низька махрова суміш
Однорічник. Чудова декоративна рослина з різнокольоровими квітами білого, рожевого, бордового та голубого забарвлень. Сонцелюбива, холодно- та посухостійка. Використовується на рабатках, бордюрах, в змішаних та групових посадках, на кам'янистих гірках та для зрізу.
3.00грн
Волошка Імператор, суміш 0,3 г
Однорічна, середньоросла жоржина. Стебла висотою до 50 см, з бронзово-червоним листям і великою кількістю суцвіть. Суцвіття напівмахрові, діаметром до 10 см, помаранчевого, червоного, жовтого, рожевого кольорів. Щоб отримати ранні квіти, насіння висівають у лютому - квітні в парники, а у відкритий грунт - у травні. Місце виділяють сонячне, захищене від вітру, з гарною циркуляцією повітря. Цвітіння - рясне, з липня до заморозків. Рослина теплолюбна. Слід уникати низьких, заболочених ділянок. Грунти любить глибоко оброблені, родючі, добре дреновані, пухкі, з додаванням вапна. Вирощують при постійних поливах і підгодівлі. Ідеально підходить для посадок в контейнери, для оформлення бордюрів, строкатих квітників. Гармонійні посадки окремими групами і в суміші серед низькорослих квітів.
3.50грн
Волошка Чарівна суміш 0,1 г
Гарна однорічна рослина, висотою до 40 см, з прекрасними махровими квітами різних кольорів. Має довгий період цвітіння. Вирощують прямим посівом у відкритий грунт. Насіння висівають в квітні – на початку травня. Рослина світлолюбива, холодостійка, відносно посухостійка, до грунту невибаглива, але не любить перезволоження.
4.00грн
Волошка