Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Мак

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Мак Блек піоновидний 0,1 г
Однорічна рослина висотою до 80 см. Стебло гладке, листки неправильно зубчасто-лопатеві. Вся рослина сизо-зеленого кольору. Квітки великі, махрові, темно-фіолетові, з численними пелюстками на жорстких стеблах. Насіння висівають прямо в ґрунт під зиму на добре підготовлений ґрунт або ранньою весною - наприкінці квітня - початку травня. Сходи з'являються на 7-12 день, їх проріджують, залишаючи між рослинами 15-20 см. Цвіте з квітня до липня. Для рясного цвітіння і яскравості забарвлення квіток необхідно сонячне, відкрите місцезнаходження. До ґрунту невимогливий. Використовують для посіву на квітучий газон і для зрізу.
0.00грн
Мак Бріліант
Утворює розетку листя, з яких виростають стебла з пишними квітами, діаметром 10-15 см. Пелюстки маку яскраво-червоні з чорною плямою в центрі квітки. Світлолюбивий, холодостійкий, до грунту не вибагливий.
2.00грн
Мак Скарлет 0,1 г
Однорічна рослина висотою 80 см. Квітки великі, яскраві, по формі нагадують тюльпани, діаметром до 10 см, вогняно-червоного забарвлення з чорною плямою біля основи пелюсток. Стебла жорсткі, слабо гілкуються, мають сизий наліт. Насіння висівають у відкритий грунт ранньою весною. Сходи з’являються на 8-10 день. Цвітіння починається в червні і триває протягом 2-2,5 місяців. Це світлолюбна, холодостійка і посухостійка рослина. Чудово виглядає в міксбордерах, групових посадках, рабатках, кам'янистих садках і на зріз.
3.00грн
Мак махровий Хмаринка 0,3 г суміш
Гарна однорічна рослина, з прекрасними махровими квітами різних кольорів. Дуже гарно мак виглядає в міксбордерах, групах та у зрізі. У відкритий грунт насіння висівають у квітні – травні місяці. Сходи з’являються через 7 – 12 днів.
4.00грн
Мак східний Вікторія 0,3 г суміш
Papaver orientale Victoria. Багаторічна, трав'яниста, надзвичайно ефектна рослина, висотою 50-60 см, з прямими, міцними стеблами. Квіти поодинокі, великі, 10-15 см в діаметрі, різноманітних яскравих забарвлень. Зацвітає на другий рік після посіву у травні.
4.00грн
Мак