Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Геліхризум

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Геліптерум розеум Гулівер 0,1 г
Однорічна, низькоросла рослина висотою до 10 см. Різнобарвні квітки прості або махрові,3-4 см в діаметрі, розташовані на кінцях пагонів. Насіння висівають у лютому – березнів ящички чи горщики, в травні розсаду висаджують на балкон чи у відкритий грунт.Відстань між рослинами 15-20 см. Цвітіння настає через 2,5-3 місяці після появи сходіві триває з червня до вересня. Тепло - і світлолюбна, посухостійка рослина.Дуже добре підходить для озеленення балконів, в килимових посадках і в якості фона для більш великих квіткових композицій.
3.00грн
Геліхрізум (Безсмертник) Веселка 0,2 г
Однорічна карликова рослина. Формує злегка розлогі кущі висотою до 40 см. Квіти зібрані в суцвіття - кошики білого, рожевого, жовтого, помаранчевого тачервоного кольорів. Цвіте рясно з липня до заморозків. Розмножують насінням, яке висівають в кінці березня - початку квітня на розсаду. Сходи з'являються через тиждень після посіву. На постійне місце розсаду висаджують в травні, витримуючи відстань між рослинами 15-20 см. Добре росте на відкритихсонячних місцях. Використовується для озеленення на клумбах, рабатках,а також на зріз в якості кращого сухоцвіту.
3.00грн
Геліхризум приквітковий Султан 0,2 г
Однорічна красива рослина з довготривалим і рясним цвітінням (червень – вересень). Висота рослин 90 см, з великими махровими квітами різноманітних кольорів. Висівають насіння у кінці квітня в холодний парник, висаджують у відкритий грунт у червні. У південних районах можна висівати безпосередньо в землю на постійне місце.
3.00грн
Геліхризум