Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Цинерарія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Цинерарія приморська Срібний пил 0,1 г
Однорічна трав’яниста рослина, висотою 25см, схожа на папороть із сріблясто білим листям. Висівають насіння у березні в ящики з вологим грунтом. Висаджують у відкритий грунт на початку червня. Потребує відкритих, сонячних місць.
5.00грн
Цинерарія Срібний пил 0,2 г
Однорічна рослина, формує невисокі кущики висотою до 20 см з декоративним зубчастим листям сріблясто-білого кольору. Висівають насіння на розсаду в березні-квітні, злегка присипаючи посіви піском і закриваючи склом. Розсаду висаджують в грунт з середини травня, на відстані близько 20 см одна від одної. Це посухостійка рослина, невибаглива до грунтів, добре росте на сонячних місцях. Зберігає свою декоративність до останніх заморозків.Використовують в нeвеликих гpупax, aльпінapіяx, мікcбopдepax, caдoвиx вaзax і кoнтeйнepах, а тaкож длястворення килимових квітників.
0.00грн
Циненарія Морська
Однорічна рослина заввишки 35-40 см, укрита сріблястими пухнастими пересто-розділеними сіруватими декоративними листками. Світлолюбна посухостійка рослина, не вимоглива до ґрунту. Витримує перезволоження.
3.50грн
Цинерарія Срібний пил 0,1 г
Кущик висотою 20-35 см з дуже декоративним листям, частіше вирощують як однорічник. Використовується для обрамлення клумб і як фон для інших рослин контрастного забарвлення. Зберігає свою декоративність до кінця жовтня.
3.50грн
Цинерарія Сільверадо 200 шт
Великоквіткова суміш гібридних форм. Квіти яскравих кольорів діаметром до 7-8 см, прикрашають звисаючі пагони довжиною 50-80 см. Ідеальні для створення квітучих каскадів, квіткових композицій у підвісних кошиках, а також для змішаних посадок у балконних ящиках.
10.00грн
Цинерарія