Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Лаватера

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Лаватера Срібний келих 0,5 г
Світлолюбна, посухостійка рослина з рясним цвітінням. Невибаглива до умов вирощування. Рекомендується для озеленення та зрізу. Висаджують у відкритий грунт навесні. Сходи з’являються через 14 днів при температурі 15оС.
6.00грн
Лаватера біла
Однорічник. Компактна ранньоквітуча рослина. Квіти великі, 8-10 см у діаметрі, білого кольору. Цвіте рясно та довго. Світлолюбива, холодостійка рослина. До ґрунту невибаглива, але краще росте на легкому ґрунті.
2.00грн
Лаватера низькоросла суміш
Однорічна рослина, стебло прямостояче, розгалужене, волосисте. Листки чергові, серце- або ниркоподібні, зубчасто-городчасті. Квітки поодинокі у пазухах листків, воронкоподібні, 6-8 см у діаметрі, білі, рожеві, червоні.
3.00грн
Лаватера суміш 0,5 г
Лаватера - невибаглива однорічна рослина. Стебла прямостоячі, гіллясті, висотою 60-100см. Квітки воронкоподібні, діаметром 6-10см, рожевого і білого кольору. Віддає перевагу сонячному місцю або легкій напівтіні. Підходить будь який садовий грунт. Використовується для групових посадок уздовж огорож, для заднього плану квітників і на зріз. Зрізані квіти зберігають декоративність до 7 днів. Насіння сіють під зиму або навесні на постійне місце. На розсаду насіння сіють в березні, розсаду висаджують у відкритий грунт в травні. Квітне з липня до заморозків.
3.50грн
Лаватера Блискуча Суміш 0,5 г
Дуже гарна однорічна рослина. Стебла прямостоячі, гіллясті, висотою до 100 см. Квіти великі, блискучі, воронкоподібні, діаметром 6-10 см,рожевого, білого і темно-рожевого кольору. На розсаду насіння висівають у березні, а у відкритий грунт - у травні за схемою 30x40 cм. Цвіте з липня до заморозків. Добре росте на сонячних місцях або в легкій півтіні. Використовується для групових посадок, для задньогоплану квітників і на зріз. Зрізані квіти зберігають декоративність до 7 днів.
5.00грн
Акції
Лаватера