Фільтр
Торгова марка
Виробник
Група використання
Декоративність
Колір
Строки цвітіння
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Гайярдія

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гайлардія Сонячний танок 0,2 г
Однорічна карликова рослина висотою до 25 см. Суцвіття - густомахрові кошики червоно-жовтого кольору, поодинокі, діаметром близько 6 см. На розсаду насіння висівають у березні-квітні,у відкритий ґрунт - у квітні (гніздами по 4-5 насінин на відстані 30 см). Сходи з'являються через 8-14 днів. В травні розсаду висаджують на відстані 30 см. Цвіте рясно з червня до листопада. Світолюбива, добре росте на легких грунтах. Використовується для оформлення групових посадок, рабаток, бордюрів, контейнерів.
0.00грн
Гайлардія Лоренсія 0,2 г
Однорічна, високоросла рослина висотою до 60 см. Суцвіття діаметром близько 7,5 см, махрові, кулясті, складаються з великих, трубчастих квітів жовтих, рожевихабо жовто - червоних кольорів. Насіння сіють в березні- квітні в парник або відкритий грунт. Розсаду висаджують на місце в кінці травня, витримуючи відстань між рослинами 25-30 см. Цвіте рясно з червня до листопада. Світолюбива, добре росте на легких грунтах. Використовується для оформлення групових посадок, рабаток, бордюрів і на зріз.
5.00грн
Гайярдія двохкольрова Сонячний танок 0,2 г
Трав’яниста рослина з родини складноцвітих. Міцна рослина з прямим стеблом. Квіти гарні, червоно – жовтогарячого кольору. Насіння висівають на запасні грядки в парник ранньою весною.
11.00грн
Гайярдія