Фільтр
Торгова марка
Упаковка
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Скабіоза

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Скабіоза махрова, суміш 0,3 г
Найефектніші поєднання кольорів дивовижного однорічника висотою 45 см з великими ароматними квітами. Висівають насіння на початку квітня у відкритий ґрунт, прикриваючи шаром компосту. На розсаду висівають у лютому-березні, висаджуючи її на постійне місце в червні. Рослина сонцелюбна, не боїться холодів, рясно цвіте від червня аж до листопада та добре реагує на внесення фосфорно-калійних добрив. Прекрасно виглядає у бордюрах, на клумбах; одна із найпопулярніших квіток для створення весільних букетів (у зрізі стоїть до 20 днів).
0.00грн
Скабіоза махрова, лавандово-синя 0,2 г
Однорічна рослина висотою 80 см з пишними, синьо-лавандовими ароматними квітамина довгих квітконосах. Висівають насіння на початку квітня або під зиму у відкритий ґрунт,прикриваючи шаром компосту. На розсаду висівають у лютому-березні, висаджуючи її напостійне місце в червні. Рослина сонцелюбна, не боїться холодів, рясно цвіте від червняаж до листопада та добре реагує на внесення фосфорно-калійних добрив.Прекрасно виглядає на клумбах, бордюрах; одна із найпопулярніших квіток для створеннявесільних букетів (у зрізі стоїть до 20 днів).
4.50грн
Скабіоза