Фільтр
Торгова марка
Виробник
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Захист від шкідників

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Інсектицид проти Морковної мухи 2 мл
Ефективний засіб для боротьби з морквяної мухою, довгоносики, попелиць, білокрилка, пилильщиками і іншими шкідниками на овочевих культурах, кольорах, плодових деревах і чагарниках. Спосіб застосування: Обприскувати рослини при появі шкідників свіжоприготовленим розчином в суху і безвітряну погоду.
6.55грн
Ультравіт гель проти тарганів та мух 15 мл
Гель Ультравіт – новітній інсектицид для знищення комах у житлових будинках. Переваги препарату: надзвичайно висока ефективність; знищує комах у місцях іх пересування; запобігає розмноженню комах; має високу інсектицидну активність, проявляє пролонговану залишкову дію на комах до 812 тижнів; має нокдаун ефект; повна загибель комахи після поїдання настає через 5 – 7 днів. залишки препарату легко прибираються за допомогою звичайної ганчірки. дуже зручна упаковка яка дозволяє максимально ефективно розподілити препарат. Діюча речовина: імідаклоприд, 2,15%. Препаративна форма: принада у вигляді гелю від бежевого до світлокоричневого кольору. Рекомендації щодо застосування: даний препарат призначений для знищення синантропних комах на всіх об’єктах різних категорій: житлові, харчові, лікувальні, виробничі, об’єкти громадського харчування та інші. Перед тим як застосовувати препарат потрібно з’ясувати місця скупчення комах, щляхи за допомогою яких вони потрапляють в будинок та шукають їжу та воду (найчастіше це вздовж плінтусів, стін, за холодильником, кухонною плитою, шафами, під мийкою, біля труб з гарячим водопостачанням, біля бачків із сміттям і т.д.). Одної упаковки достатньо для обробки приміщення площею 4 – 8,5 м2 (залежно від чисельності та виду комах). В приміщення з підвищенною температурою краще наносити препарат на пластикові підложки (для запобігання втрати вологи препаратом). Повторне застосування препарату проводять за необхідністю, у випадку коли приманка залишається недоторканою потрібно припинити застосування оскільки в приміщенні вже немає комах. Механізм дії препарату: гель Ультравіт дуже привабливий для комах навіть у випадку багатого іншого корму. Проявляє одночасно дві дії на комах контактну та кишкову.Нокдаун ефект настає через певний час після застосування препарата.
6.55грн
Антимуравьїн 20 г
Антимуравьїн (20 г) Призначення препарату: приманка для боротьби з садовими мурашками на грядках і в теплицях, а також з грунтовими мушками і грибними комариками в сільськогосподарському та особистому підсобному господарстві у вигляді порошку.
7.20грн
Інсектицид Антиколорад 2 мл+Тандем 10 мл
Бінарний комплект високоефективного контактно-системного інсектициду подвійної дії проти широкого спектру шкідників з прилипачем для подовження та підвищення дії у несприятливих умовах. підвищена ефективність та тривалість дії інсектициду за несприятливих умов (посуха, часті опади); • пролонгована дія та швидкий «нокдаун ефект» проти шкідників; • шкідники гинуть відразу після обробки; • відсутній ризик змиву препарату опадами (дощ, зрошення тощо); • відсутня резистентність (стійкість) у шкідників; • безпечний для рослин, споживачів та навколишнього природного середовища. Буряки столові, Буряки кормові, Буряки цукрові * Капуста * Томати * Груша, Яблуня Картопля *Свiтовий досвiд використання Препаративна форма Розчинний концентрат Дiюча речовина: Імідаклоприд 300 г/л, Лямбда-цигалотрин 100 г/л, Суміш поверхнево-активних речовин 100 Хiмiчна група Неонікотиноїди + піретроїди Токсичнiсть Інсектицид - класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності Прилипач - класифікація ВООЗ: 4 клас небезпечності Пакування 12 мл Сумісність: Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних Механiзм дії: Контактно-системна дія. Механізм подвійної дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє його швидку загибель. Поєднання несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову та тривалу залишкову дії, з високоефективним контактно-шлунковим інсектицидом системної дії наділяє препарат новим ступенем активності у боротьбі з основними стадіями усього комплексу шкідників багатьох культур. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості. Спектр дії: широкий спектр шкідників Максимальна кратність обробок: 2 Норма витрати робочого розчину: молоді дерева 2-3 л/дерево, плодоносні дерева 5 л/дерево. Особливостi застосування: Перед проведенням обприскування необхідно спочатку розчинити АНТИКОЛОРАД МАКС у чистій воді та ретельно перемішати, додати прилипач ТАНДЕМ та розмішати до однорідності робочого розчину. ТАНДЕМ до робочого розчину додається в останню чергу, щоб запобігти появи надмірної піни. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25 С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття листків та стебел рослин розчином без стікання з обробленої поверхні.
8.10грн
Інсектицид Наповал 3 мл
Наповал 3 мл - двокомпонентний інсектицид контактно-системної дії, для захисту с / г культур від колорадського жука і комплексу шкідників. Діюча речовина: імідаклоприд - 300 г / л, альфа-циперметрин - 100 г / л переваги: - Препарат ефективної дії проти більшості комах-шкідників. - Відсутність резистентності у шкідників, завдяки поєднанню 2-х діючих речовин. - Має тривалим захисним дією 3-4 тижні. - Застосування не залежить від температури навколишнього середовища. - Надійно захищає молоді пагони і листя, забезпечує додаткову антистресову захист. - Чи не фітотоксічен, добре переноситься культурою. - Низька норма витрати. Застосування: обробка починається проводити, коли чисельність шкідників перевищує економічний поріг шкодочинності. Препарат наносять рівномірно на листову поверхню рослини. Обсяг робочого розчину повинен бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Не можна проводити обприскування в період цвітіння, є токсичним для бджіл.
8.30грн
Інсектицид Актелік 7 мл
Актеллик 7 мл - інсектоакарицид, який застосовується для боротьби з різними шкідниками сільськогосподарських культур як на відкритому, так і на закритому ґрунті, а також шкідниками квітів і зерносховищ. Актеллик отримав велику кількість позитивних відгуків. Препарат надійно захистить такі сільськогосподарські культури: огірки, перець, томати, баклажани, капусту, моркву, редис, картопля, селера, горох, диню, смородину, малину, агрус, суниці, полуниці, персик, обліпиху, цитрусові, декоративні та кімнатні рослини. Переваги інсектициду actellic Швидка дія на шкідників. Забезпечує надійний довгостроковий захист від появи комах. Широкий спектр контролю над багатьма шкідниками: колорадський жук, горохова попелиця, кліщі, трипси, білокрилка, блішки, морквяна муха, листовійка, пилильщики, обліпихова попелиця, баштанна корівка, щитівка і багато інших. Велика область застосування: захист сільськогосподарських культур, дезінсекція сховищ зерна, будівель, інших об'єктів, лісове господарство. Зручне використання і активна дія actellic навіть в самих важкодоступних місцях. У зерносховищах препарат забезпечує довгий надійний захист від шкідників до 9-12 місяців. Препарат екологічно безпечний. Інструкція по застосуванню інсектициду акарициду actellic 7 мл: Однієї ампули інсектициду actellic вистачає для розведення в10-12 літрах води. У скляну ємність наливається 100 гр води, потім вміст ампули, після чого робочий розчин розводиться до необхідної ємності. Отриманого розчину буде достатньо для обробки до 2-х соток. Обробку проводити тільки в суху погоду при відсутності вітру. Не проводити обробку в разі очікуваних через кілька годин атмосферних опадів. Кількість допустимих обробок за сезон - 2. Строк останньої обробки повинен бути не пізніше, ніж за 20 днів до збору врожаю. При проведенні робіт з препаратом дотримуватися запобіжних заходів і користуватися засобами індивідуального захисту.
8.65грн
Інсектицид Нурел - Д 7 мл
Призначення: високоактивний системний інсектицид контактно-кишкової дії Застосування: використовується для захисту овочів і саду від комплексу шкідників (попелиці, трипси, щитівки, плодожерка, кліщі, медяниці, квіткоїда, гусениці і т.д) Норми розведення: 7-10 мл на 15 л води Норми витрати розчину: овочі 15 л на 2 сотки, плодові 15 л на 4-6 дерев Терміни очікування: для овочів 20 днів, для плодових 30 днів
8.65грн
Базовано на 1 відгуках.
Інсекто-фунгіцид Люкс Максі Захист 10 г
НОВИНКА!!! Інсекто-фунгіцидний препарат ЛЮКС МАКС ЗАХИСТ Для захисту картоплі від комплексу шкідників: колорадський жук та його личинки, попелиці, трипси та хороб: фітофтора, альтернаріоз, макроспіроз. Норма витрат: 10 грам на 3-5 літрів води на 1 сотку. Максимальна кількість обробок за сезон ― 2 Інтервал між обробками складає 8-12 днів. Строк очікування до до збирання врожаю 28 діб. Подробнее: http://tex-master.prom.ua/p263522164-nsekto-fungtsid-lyuks.html
8.90грн
Антихрущ 10 мл
• широкий спектр захисної дії; • висока ефективність та низька токсичність; • екологічно-безпечний спосіб застосування із заробкою в ґрунт; • профілактика розвитку резистентності; • низька норма витрати; • надзвичайно тривалий термін захисної дії; • відсутність фітотоксичності (препарат є безпечним для культури при рекомендованому дотриманню регламентів застосування); • сильна акарицидна дія; • ефективний проти основних стадій розвитку шкідників: личинки, дорослі особини. Саджанці плодових дерев Суниця, Плодові дерева, Малина * Томати, Капуста Картопля, Капуста *Свiтовий досвiд використання Препаративна форма Концентрат суспензії Дiюча речовина: Імідаклоприд 100 г/л, Біфентрин 100 г/л Хiмiчна група Синтетичні піретроїди + неонікотиноїди. Токсичнiсть Строк виходу людей на оброблені площі для проведення робіт та очікування до збирання врожаю установлювати не потрібно. Пакування 150 мл, 30 мл, 10 мл, 1 л Сумісність: Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Можливе використання з препаратами фунгіцидної та стимулюючої дії. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Механiзм дії: Контактно-системна дія. До складу АНТИХРУЩ входять дві інсектицидні діючі речовини нового покоління, які взаємодіють та доповнюють одна одну. АНТИХРУЩ — інсектицид контактно-кишкової дії, який вражає центральну нервову систему шкідливих комах, блокуючи функції життєдіяльності, що призводить до їх швидкої загибелі. Крім цього, АНТИХРУЩ опосередковано знижує й зараження рослин хворобами, оскільки ефективно діє на шкідників, які не тільки пошкоджують культуру, але й створюють сприятливі умови для розвитку вторинної грибкової та вірусної інфекції. Таким чином, завдяки своїй комбінованій дії АНТИХРУЩ забезпечує надійний захист цілого ряду культур від комплексу шкідників. Спектр дії: Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, картопляна міль, медведка, гусениці підгризаючих совок Максимальна кратність обробок: 1 Норма витрати робочого розчину: Концентрація встановлюється залежно від способу застосування та культури Особливостi застосування: Підкореневий полив рекомендовано проводити на початку або в кінці вегетації
9.60грн
Засіб проти мурах Мурав'їд 1 мл
Муравьїд - інсектицид контактно-кишкової дії проти мурах. Потрапляючи з їжею в організм мурах, він впливає на нервову систему комах, викликає параліч і вже протягом перших трьох діб після обробки неминуче призводить до їх загибелі. Володіє низькою витратою - одного флакона препарату (1 мл) вистачає для знищення 25 мурашників. Розчином мурахоїдів обробляють кожну мурашину колонію, для чого грунт навколо мурашників розкопують до виявлення кладок. Це дуже важливо, тому що якщо гинуть тільки дорослі робочі мурахи, то колонія може досить швидко відновлюватися за рахунок плодючості самки. Розорений таким чином мурашник ретельно проливають розчином мурахоїдів, а потім знову присипають землею. Період захисної дії мурахоїдів становить не менше 3 тижнів. Після чого препарат повністю розпадається в грунті на природні компоненти. Володіючи виборчим дією, даний інсектицид не є токсичним для корисної грунтової мікрофлори. Застосовувати Муравьїд потрібно згідно з інструкцією (див. Вкладку Регламенти застосування). Як і будь-який інший інсектицид, приготування робочого розчину проводиться шляхом розведення концентрату спочатку в невеликій кількості води (до 1 літра), а потім додавання води до необхідної кількості. Робочий розчин зберіганню не підлягає, тобто використовувати його потрібно відразу. Проводити обробку інсектицидом рекомендується в суху безвітряну погоду в ранкові (до 10:00) або вечірні (після 18:00) годинник, коли мурахи збираються на нічліг.
9.95грн
Захист від шкідників
засоби захисту