Фільтр
Торгова марка
Виробник
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Захист від шкідників

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Інсектицид Актелік 7 мл
Актеллик 7 мл - інсектоакарицид, який застосовується для боротьби з різними шкідниками сільськогосподарських культур як на відкритому, так і на закритому ґрунті, а також шкідниками квітів і зерносховищ. Актеллик отримав велику кількість позитивних відгуків. Препарат надійно захистить такі сільськогосподарські культури: огірки, перець, томати, баклажани, капусту, моркву, редис, картопля, селера, горох, диню, смородину, малину, агрус, суниці, полуниці, персик, обліпиху, цитрусові, декоративні та кімнатні рослини. Переваги інсектициду actellic Швидка дія на шкідників. Забезпечує надійний довгостроковий захист від появи комах. Широкий спектр контролю над багатьма шкідниками: колорадський жук, горохова попелиця, кліщі, трипси, білокрилка, блішки, морквяна муха, листовійка, пилильщики, обліпихова попелиця, баштанна корівка, щитівка і багато інших. Велика область застосування: захист сільськогосподарських культур, дезінсекція сховищ зерна, будівель, інших об'єктів, лісове господарство. Зручне використання і активна дія actellic навіть в самих важкодоступних місцях. У зерносховищах препарат забезпечує довгий надійний захист від шкідників до 9-12 місяців. Препарат екологічно безпечний. Інструкція по застосуванню інсектициду акарициду actellic 7 мл: Однієї ампули інсектициду actellic вистачає для розведення в10-12 літрах води. У скляну ємність наливається 100 гр води, потім вміст ампули, після чого робочий розчин розводиться до необхідної ємності. Отриманого розчину буде достатньо для обробки до 2-х соток. Обробку проводити тільки в суху погоду при відсутності вітру. Не проводити обробку в разі очікуваних через кілька годин атмосферних опадів. Кількість допустимих обробок за сезон - 2. Строк останньої обробки повинен бути не пізніше, ніж за 20 днів до збору врожаю. При проведенні робіт з препаратом дотримуватися запобіжних заходів і користуватися засобами індивідуального захисту.
8.65грн
Інсектицид Актара 1,4 г
Інсектицид кишково-контактної та системної дії для захисту зернових, гороху, цукрових буряків, картоплі, овочевих , плодових та технічних культур від шкідників. Актара 25 WG в. г. — системний інсектицид нового покоління, має високу ефективність і швидко діє (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Актара 25 WG в. г. гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, що на 6–7 днів довше, ніж інші інсектициди. Актара 25 WG в. г. захищає також молоді пагони, які з’явилися після обробки, завдяки високій розчинності й рухливості діючої речовини в рослині. Діюча речовина препарату рухається по рослині тільки вгору (апікально) по ксилемі і не накопичується в бульбах, овочах та плодах, які формуються з відливом пластичних мас по флоемі. Препарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).
10.80грн
Деціс Профі 1 г
Децис Профі — це контактно шлунковий інсектицид широкого спектру дії з групи синтетичних піретроїдів, який застосовується на багатьох сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому складу діючої речовини є найбільш ефективним у боротьбі зі шкідниками і безпечним для людей.
10.95грн
Енжіо 3,6 мл.
Високоефективний, системно-контактний інсектицид, який широко використовують для захисту від широкого спектру шкідників: колорадського жука, яблучнoгo квiткoїдa, цибулинної мухи, попелиці, тpипcів і ін., а також дорослих стадій кліщів. Вживання пестициду Енжіo допоможе Baм значно підвищити урожай картоплі, томатів, капусти, цибулі, моркви або яблуні. Захисний ефект зберігається більше 20 днів. Вміст пакету 3,6 мл розчинити в 10 л води. Отриманий розчин дозволяє обробити 2 сотки. Діюча речовина: лямбда-цигалотрін, 106 г/л, тіаметоксам 141 г/л. Механізм дії: діюча контактна речовина лямбда-цигалотрін проникає через кутикулу шкідників, що приводить до їх швидкої загибелі; діюча системна речовина тіаметоксам протягом 1 години проникає в рослину, де накопичується в точках зростання, забезпечуючи тим самим тривалий захист всієї рослини. Препарат належить до помірнотоксичних (ЛД50 >310). Слід дотримуватися загальних правил індивідуального захисту, захищати бджіл і корисну ентомофауну. Cтpoк очікування: цибуля, капуста - 14 днів, яблуня, картопля, томати – 20 днів. Maкcимaльнa кpaтнicть oбpoбoк зa ceзoн: 2. Cпociб викopиcтaння: Oбpoбку пpoвoдять в cуxу бeзвiтpяну пoгoду зa вiдcутнocтi льoту бджiл. Зacтocoвують в пepioд вeгeтaцiї. Bмicт пaкeту 3,6 мл poзвecти в 10 л вoди і приготувати робочий розчин, яким можна обробити 2 сотки. Для обприскування яблуні витрачають 2 л робочого розчину на молоде дерево, до 5 л - на дерево з великою кроною.
17.35грн
Гранули проти мурах 100 г
репарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).
63.55грн
Захист від шкідників
засоби захисту