Фільтр
Торгова марка
Виробник
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Захист від шкідників

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Гранули Рембек 125 г
Рембек (125гр) - готова приманка для боротьби з Медведкою (вовчком, капустянкой), дротянка і личинкою хруща. Надійно захищає: овочеві (картопля, томати, огірки, баклажани), квіткові, ягідні (полуниця, малина і ін.) Культури. Приманку застосовують також для боротьби з садовими мурахами на грядках, під деревами і чагарниками, в теплицях, близько будівель. переваги: - Екологічно чистий препарат з 100% ефектом - Швидка загибель шкідників - Приманка має привабливий смак і запах застосування: Упаковка 125 г розрахована для обробки 3-4 соток культурних рослин. Для боротьби з Медведков приманку по 2-4 г (0,5 чайної ложки), розкласти в норки і в ходи капустянки на глибину 3-5 см на відстані 0,5-0,7 м, після чого вхід ущільнити. Якщо ґрунт сухий, промочити водою. Першу обробку проводити за 5-10 днів до посіву або посадки рослин, другу - в разі появи ходів капустянки, в період їх розмноження (травень, червень). Період захисної дії складає - 10-14 днів.
6.50грн
Ультравіт гель проти тарганів та мух 15 мл
Гель Ультравіт – новітній інсектицид для знищення комах у житлових будинках. Переваги препарату: надзвичайно висока ефективність; знищує комах у місцях іх пересування; запобігає розмноженню комах; має високу інсектицидну активність, проявляє пролонговану залишкову дію на комах до 812 тижнів; має нокдаун ефект; повна загибель комахи після поїдання настає через 5 – 7 днів. залишки препарату легко прибираються за допомогою звичайної ганчірки. дуже зручна упаковка яка дозволяє максимально ефективно розподілити препарат. Діюча речовина: імідаклоприд, 2,15%. Препаративна форма: принада у вигляді гелю від бежевого до світлокоричневого кольору. Рекомендації щодо застосування: даний препарат призначений для знищення синантропних комах на всіх об’єктах різних категорій: житлові, харчові, лікувальні, виробничі, об’єкти громадського харчування та інші. Перед тим як застосовувати препарат потрібно з’ясувати місця скупчення комах, щляхи за допомогою яких вони потрапляють в будинок та шукають їжу та воду (найчастіше це вздовж плінтусів, стін, за холодильником, кухонною плитою, шафами, під мийкою, біля труб з гарячим водопостачанням, біля бачків із сміттям і т.д.). Одної упаковки достатньо для обробки приміщення площею 4 – 8,5 м2 (залежно від чисельності та виду комах). В приміщення з підвищенною температурою краще наносити препарат на пластикові підложки (для запобігання втрати вологи препаратом). Повторне застосування препарату проводять за необхідністю, у випадку коли приманка залишається недоторканою потрібно припинити застосування оскільки в приміщенні вже немає комах. Механізм дії препарату: гель Ультравіт дуже привабливий для комах навіть у випадку багатого іншого корму. Проявляє одночасно дві дії на комах контактну та кишкову.Нокдаун ефект настає через певний час після застосування препарата.
7.00грн
Інсектицид Наповал 3 мл
Наповал 3 мл - двокомпонентний інсектицид контактно-системної дії, для захисту с / г культур від колорадського жука і комплексу шкідників. Діюча речовина: імідаклоприд - 300 г / л, альфа-циперметрин - 100 г / л переваги: - Препарат ефективної дії проти більшості комах-шкідників. - Відсутність резистентності у шкідників, завдяки поєднанню 2-х діючих речовин. - Має тривалим захисним дією 3-4 тижні. - Застосування не залежить від температури навколишнього середовища. - Надійно захищає молоді пагони і листя, забезпечує додаткову антистресову захист. - Чи не фітотоксічен, добре переноситься культурою. - Низька норма витрати. Застосування: обробка починається проводити, коли чисельність шкідників перевищує економічний поріг шкодочинності. Препарат наносять рівномірно на листову поверхню рослини. Обсяг робочого розчину повинен бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Не можна проводити обприскування в період цвітіння, є токсичним для бджіл.
9.00грн
Інсектицид Прованто Максі (Конфідор) 1 г
Високоефективний малотоксичний інсектицид системної та контактної дії проти широкого спектру шкідників саду та городу, дуже тривалогог періоду захисту, з додатковими властивостями захисту від небезпек — хвороб, посухи, спеки, холоду, перепаду температур та ін. Шкідливий об'єкти: колорадський жук, попелиці, листомінуючі молі, каліфорнійська щитівка, яблунева плодожерка, сисні шкідники, східна плодожерка, виноградна листовійка, філоксера, білокрилка теплична.
9.00грн
Інсектицид Нурел - Д 7 мл
Призначення: високоактивний системний інсектицид контактно-кишкової дії Застосування: використовується для захисту овочів і саду від комплексу шкідників (попелиці, трипси, щитівки, плодожерка, кліщі, медяниці, квіткоїда, гусениці і т.д) Норми розведення: 7-10 мл на 15 л води Норми витрати розчину: овочі 15 л на 2 сотки, плодові 15 л на 4-6 дерев Терміни очікування: для овочів 20 днів, для плодових 30 днів
9.50грн
Базовано на 1 відгуках.
Інсектицид Актелік 7 мл
Актеллик 7 мл - інсектоакарицид, який застосовується для боротьби з різними шкідниками сільськогосподарських культур як на відкритому, так і на закритому ґрунті, а також шкідниками квітів і зерносховищ. Актеллик отримав велику кількість позитивних відгуків. Препарат надійно захистить такі сільськогосподарські культури: огірки, перець, томати, баклажани, капусту, моркву, редис, картопля, селера, горох, диню, смородину, малину, агрус, суниці, полуниці, персик, обліпиху, цитрусові, декоративні та кімнатні рослини. Переваги інсектициду actellic Швидка дія на шкідників. Забезпечує надійний довгостроковий захист від появи комах. Широкий спектр контролю над багатьма шкідниками: колорадський жук, горохова попелиця, кліщі, трипси, білокрилка, блішки, морквяна муха, листовійка, пилильщики, обліпихова попелиця, баштанна корівка, щитівка і багато інших. Велика область застосування: захист сільськогосподарських культур, дезінсекція сховищ зерна, будівель, інших об'єктів, лісове господарство. Зручне використання і активна дія actellic навіть в самих важкодоступних місцях. У зерносховищах препарат забезпечує довгий надійний захист від шкідників до 9-12 місяців. Препарат екологічно безпечний. Інструкція по застосуванню інсектициду акарициду actellic 7 мл: Однієї ампули інсектициду actellic вистачає для розведення в10-12 літрах води. У скляну ємність наливається 100 гр води, потім вміст ампули, після чого робочий розчин розводиться до необхідної ємності. Отриманого розчину буде достатньо для обробки до 2-х соток. Обробку проводити тільки в суху погоду при відсутності вітру. Не проводити обробку в разі очікуваних через кілька годин атмосферних опадів. Кількість допустимих обробок за сезон - 2. Строк останньої обробки повинен бути не пізніше, ніж за 20 днів до збору врожаю. При проведенні робіт з препаратом дотримуватися запобіжних заходів і користуватися засобами індивідуального захисту.
10.00грн
Антимуравей 20 г
Антімуравей (20 гр) - засіб від мурашок у вигляді порошку. Ефективно викорінює популяції будинкових та садових мурах. До складу препарату входить наповнювач, що привертає мурах, тому комахи не уникають поверхні обробленої препаратом Антімуравей. Діюча речовина: піретроїд циперметрин - 0,2% і з'єднання з групи ФОС - Сумітіон 0,2%. Застосування: Упаковка (20 гр) розрахована на обробку 5-10 кв.м. Рівномірно нанести препарат на місця проживання, скупчення і пересування мурах. Мурахи зникнуть протягом 2-х днів. Тривалість дії - 1-1,5 місяця. Запобіжні заходи: під час роботи не курити і не вживати їжу. Уникати потрапляння в очі і на шкіру, в разі їх забруднення - промити водою. Після обробки вимити обличчя і руки з милом. Препарат відноситься до IV класу малонебезпечних речовин.
11.00грн
Інсектицид Актара 1,4 г
Інсектицид кишково-контактної та системної дії для захисту зернових, гороху, цукрових буряків, картоплі, овочевих , плодових та технічних культур від шкідників. Актара 25 WG в. г. — системний інсектицид нового покоління, має високу ефективність і швидко діє (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Актара 25 WG в. г. гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, що на 6–7 днів довше, ніж інші інсектициди. Актара 25 WG в. г. захищає також молоді пагони, які з’явилися після обробки, завдяки високій розчинності й рухливості діючої речовини в рослині. Діюча речовина препарату рухається по рослині тільки вгору (апікально) по ксилемі і не накопичується в бульбах, овочах та плодах, які формуються з відливом пластичних мас по флоемі. Препарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).
12.00грн
Антихрущ 10 мл
• широкий спектр захисної дії; • висока ефективність та низька токсичність; • екологічно-безпечний спосіб застосування із заробкою в ґрунт; • профілактика розвитку резистентності; • низька норма витрати; • надзвичайно тривалий термін захисної дії; • відсутність фітотоксичності (препарат є безпечним для культури при рекомендованому дотриманню регламентів застосування); • сильна акарицидна дія; • ефективний проти основних стадій розвитку шкідників: личинки, дорослі особини. Саджанці плодових дерев Суниця, Плодові дерева, Малина * Томати, Капуста Картопля, Капуста *Свiтовий досвiд використання Препаративна форма Концентрат суспензії Дiюча речовина: Імідаклоприд 100 г/л, Біфентрин 100 г/л Хiмiчна група Синтетичні піретроїди + неонікотиноїди. Токсичнiсть Строк виходу людей на оброблені площі для проведення робіт та очікування до збирання врожаю установлювати не потрібно. Пакування 150 мл, 30 мл, 10 мл, 1 л Сумісність: Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Можливе використання з препаратами фунгіцидної та стимулюючої дії. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Механiзм дії: Контактно-системна дія. До складу АНТИХРУЩ входять дві інсектицидні діючі речовини нового покоління, які взаємодіють та доповнюють одна одну. АНТИХРУЩ — інсектицид контактно-кишкової дії, який вражає центральну нервову систему шкідливих комах, блокуючи функції життєдіяльності, що призводить до їх швидкої загибелі. Крім цього, АНТИХРУЩ опосередковано знижує й зараження рослин хворобами, оскільки ефективно діє на шкідників, які не тільки пошкоджують культуру, але й створюють сприятливі умови для розвитку вторинної грибкової та вірусної інфекції. Таким чином, завдяки своїй комбінованій дії АНТИХРУЩ забезпечує надійний захист цілого ряду культур від комплексу шкідників. Спектр дії: Личинки хрущів, колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, картопляна міль, медведка, гусениці підгризаючих совок Максимальна кратність обробок: 1 Норма витрати робочого розчину: Концентрація встановлюється залежно від способу застосування та культури Особливостi застосування: Підкореневий полив рекомендовано проводити на початку або в кінці вегетації
12.00грн
Прованто Профі 25 WG в.г. (Деціс) 1 г
це контактно шлунковий інсектицид широкого спектру дії з групи синтетичних піретроїдів, який застосовується на багатьох сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому складу діючої речовини є найбільш ефективним у боротьбі зі шкідниками і безпечним для людей.
14.00грн
Матч 4 мл
Матч 050 ЕС к. е. — контактний препарат унікальної дії — інгібітор синтезу хітину комах. Діюча речовина — люфенурон. Препарат припиняє життєвий цикл розвитку комахи на стадії личинки при переході від одного віку до іншого. Також має овіцидний ефект (з відкладених яєць не відроджуються гусениці) та стерилізуючий ефект (самиці відкладають нежиттєздатні яйця, з яких не відроджуються гусениці). Препарат має високу ефективність проти бурого плодового кліща та побічну дію проти інших видів кліщів у саду, а також кліща-зудня на винограді. Термін застосування — початок відродження гусениць із яєць. Матч 050 ЕС к. е. гарантовано захищає рослину протягом 30 днів. Матч 050 ЕС к. е. знищує майже всі шкідливі організми на ділянках, водночас не впливає на корисні види ентомо- й акарифауни.
17.00грн
Захист від шкідників
засоби захисту