Фільтр
Торгова марка
Виробник
Категорії

Рекомендуємо користуватися фільтром для швидкого підбору необхідного Вам товару. Так можна вибрати велику або дрібну упаковку.

Захист від хвороб

Сортування
Відображати:
Вигляд: Список Сітка
Сірка колоїдна 40 г
Колоїдна сірка - високоефективний препарат, який застосовується для захисту плодових, овочевих, квіткових культур і винограду. Даний фунгіцид призначений для боротьби з грибковими захворюваннями, такими як кила, борошниста роса, парша, оїдіум, антракноз, аскохітоз, рослинні кліщі. Застосування: Обприскувати рослини в період вегетації при появі ознак хвороби і кліщів. Рекомендується застосовувати в ранкові або вечірні години в суху безвітряну погоду. Робочий розчин готується шляхом поступового додавання води до препарату при безперервному перемішуванні до утворення однорідної суспензії. Особливості: Під час цвітіння обробка заборонена. Змішувати з іншими препаратами заборонено.
9.00грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Огірочок-2 13 г
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів. Склад: 1.Фунгіцид системно-контактної дії. 2.Комплексне мінеральне добриво N-17%, P-10%, K-24%. 3.Мікродобрива Mg, B, Cu, Fe, Mn, Zn. 4.Стимулятор росту і розвитку. Призначений для оприскування огірків з метою: 1.Захисту від несправжньої борошнистої роси та інших хвороб. 2.Комплексного підживлення. 3.Стимулювання росту і розвитку. Застосування: Вміст усіх пакетів розчинити у 5 л води і обприскати рослини. Допустима кількість обробок-3.Остання - за 7 днів до збору врожаю.
9.85грн
Бордоська суміш 105 г
Фунгіцид контактної дії. Набір для приготування 10л однопроцентної або 3,3л трьохпроцентної Бордоської рідини. Використання: Для отримання 10л 1% розчину мідний купорос розчинити у 5л теплої води, а вапно у 5 л обов'язково холодної води. Розчин купоросу тонкою цівкою при постійному перемішуванні влити у вапняне молоко. Для отримання 3% розчину (який використовують для обприскування дерев та кущів тільки до розпускання бруньок та після листопаду) пакети розчинити у тричі менших об'ємах води. Отриманий розчин процідити і обприскати рослини не пізніше ніж у день приготування. Не обприскувати у спеку вдень!
11.45грн
Фунгіцид Фундазім 10 г
Високоефективний фунгіцид системної дії проти широкого спектру хвороб сільськогосподарських культур та садово-паркових насаджень. широкий спектр захисної дії; високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб; сприяє оздоровленню рослин; стійкий до змивання атмосферними опадами; має подовжений період захисної дії; не проявляє токсичного впливу на ґрунтову; добре змішується з іншими засобами захисту рослин. Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку (обприскування та полив грунту) проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків та стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. Доцільним є використання в суміші з інсекто-акарицидами ПІРІМІВІТ, АНТИКЛІЩ ПРО та мікродобривом АВАНГАРД КВІТИ-ТРАВИ. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листкової поверхні та високому інфекційному фоні. Максимальна кратність обробок за сезон – 3. Інтервал між обробками складає при слабкому інфекційному фоні – 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 10 днів, механізованих робіт – 4 доби. Упаковка.10 г.Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку (обприскування та полив грунту) проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків та стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. Доцільним є використання в суміші з інсекто-акарицидами ПІРІМІВІТ, АНТИКЛІЩ ПРО та мікродобривом АВАНГАРД КВІТИ-ТРАВИ. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листкової поверхні та високому інфекційному фоні. Максимальна кратність обробок за сезон – 3. Інтервал між обробками складає при слабкому інфекційному фоні – 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 10 днів, механізованих робіт – 4 доби. Упаковка.10 г.
12.20грн
Контактний фунгіцид Медян Екстра 350  20 мл
Високоефективний фунгіцид контактної дії проти грибкових та бактеріальних хвороб Діюча речовина - гідроокис міді, 350 г/ л; Норма витрати робочого розчину - зерняткові: 800-1000 л/га; ягідники: 500-900 л/га; овочі: 200-400 л/га; Переваги препарату: - Препарат має широкий спектр протигрибкової та бактерицидної дії. -Завдяки високій ефективності препарат починає діяти одразу ж після обробки. -Починає діяти одразу ж після обприскування. -На поверхні обробленої рослини препарат створює захисний шар. -Не виявляє фітотоксичності. -Безпечний для всіх рослинних культур. -Препарат широко застосовують у інтегрованому садівництві. Механізм та спектр дії: Медян екстра 350 є контактним фунгіцидом, який справляє профілактичну дію проти широкого спектру збудників хвороб; характеризується протигрибковою та бактерицидною дією. Медян екстра при застосуванні до початку або в момент виникнення інфекції, припиняє проростання спор. Контактуючи з обробленою поверхнею, спори і бактерії поглинають мідь, що перешкоджає їхньому проростанню та поділу клітин. На поверхні обробленої рослини препарат створює захисний шар. Препарат використовують як профілактичний, бактерицидний та дезінфікуючий засіб.
13.05грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Помідорчик 20 г
Опис: набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів. Склад: фунгіцид, комплексне мінеральне добриво, мікродобрива, стимулятор росту. Призначення: для обприскування томатів з метою: захисту від фітофторозу, макроспоріозу; комплексного позакореневого підживлення; стимулювання росту і розвитку. Застосування: Вміст розчинити у 5л води. Перше обприскування через 12-14 днів після висаджування розсади у відкритий грунт, наступні - через 10-14 днів.
15.25грн
Системний Фунгіцид Топаз 3 мл
Фунгіцид системної дії, для боротьби з борошнистою росою, іржею і іншими грибковими захворюваннями. Діюча речовина:пенконазол, в концентрації 100 г/л. Топаз - спеціальний високо-селективний фунгіцид проти борошнистої роси, який має сильну лікувальну (3 доби) та профілактичну (7-8 діб) дію, що забезпечує надійний захист культур від борошнистої роси. Топаз має широку реєстрацію, застосовується на чорній смородині та інших ягідних культурах, овочах (огірки), плодових та декоративних культурах, винограді. Надзвичайно ефективний за високих температур (тобто за умов, сприятливих для розвитку борошнистої роси). Топаз справляє сильну трансламінар-ну та системну дію, завдяки чому препарат розноситься по рослині та забезпечує тривалий захист. Малотоксичний, не становить небезпеки для користувачів та навколишнього середовища . Проводити обов`язкове обприскування сортів яблук чутливих до ураження борошнистою росою. Максимальна кратність обробок: яблуня - 3; ягідники, огірки - 2 за сезон. Строк очікування після обробки - 20 днів.
16.15грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Квіточка 20 г
Опис: набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів. Склад: фунгіцид "Фітал" -10 г, комплексне мінеральне добриво N-17%, P2O5 - 22%, К2О - 22%; мікродобрива В, Mg, Mn, Cu, Fe, Zn; стимулятор ростуі розвитку "гумат натрію". Призначення: для обприскування декоративних та квіткових культур з метою: Захисту від кореневих, стеблових гнилей, плямистостей, іржі, борошноросяних, несправжньоборошноросяних грибкових хвороб,чорної ніжки та ін. Комплексного позакореневого підживлення; Стимулювання росту і розвитку. Покращення лежкості цибулин, бульб при зберіганні. Застосування: Вміст пакетів із сухою речовиною розчинити у 1, 25л води. Окремо розчинити Фітал (рідину) в 1,25 л води і тонкою цівкою при постійному перемішуванні влити уперший розчин. Обприскати рослини. Допустима кількість обробок - 3. Інтервал не менше 14 днів.
16.20грн
Фунгіцид Альєт 10 г
Системний фунгіцид для захисту огірків, цибулі, хмелю, ріпака. Обприскування проводять в період вегетації огірків, ріпака, хмелю 0,3%-ною водною суспензією препарату, цибулі - 0,4%, суниць - 0,2%. Обприсування проводять свіжовиготовленим розчином в безвітряну суху погоду рано вранці або під вечір, рівномірно змочуючи листки рослин розчином. Не допускайте стікання робочого розчину з листя. Норми витрати робочої рідини: 1 л на 10 кв.м.Не слід змішувати Альєтт з припаратами на основі міді, а також з азотними добривами для позакореневих підживлень.
16.20грн
Мідний купорос 100 г
Мідний купорос (мідь сірчанокисла). Він являє собою 98-й порошок або яскраво-сині кристали, які розчиняються в рідині. Мідний купорос застосування в садівництві — це досить унікальне добриво, яке з успіхом використовується не тільки в садово-городніх роботах а й у тваринництві. Вирощування курчат також буде проходити продуктивніше, якщо використовувати розчин мідного купоросу в помірних дозах. Але сьогодні ми поговоримо, про те, як можна за допомогою цього добрива домогтися підвищення врожайності, і позбавити рослини від грибкових і вірусних захворювань. Мідний купорос з металом вступає в реакцію, що призводить до утворення сульфату заліза, при цьому відбувається утворення вільної міді. З цієї причини його розчини в оцинкованих і металевих ємкостях приходять в непридатність вкриваючись плівкою червоної міді. У пластикових ємкостях обмежень у термінах зберігання немає. Отруйна речовина. Десять грам цієї речовини є смертельно небезпечною для людини дозою. Один-два грами прийнятих всередину становлять небезпеку для здоров’я. Речовина високо стійка в ґрунті, представляючи небезпеку для ґрунтової фауни. У тому числі для мікрофлори і черв’яків. Мідний купорос застосування в садівництві навесні Ця речовина має значну фунгіцидну активність проти великої кількості збудників бактеріальних і грибкових захворювань, що залишаються на відкритих поверхнях ґрунту. Але в той же момент він має і фітонцидні властивості. З цієї причини обмежується його використання в період росту рослин. Використовувати мідний купорос для обробки плодових дерев краще у весняний період. Водний розчин препарату допоможе позбутися зимуючої стадії грибків, розташованих на відкритих ділянках рослин. Ця речовина застосовується для обприскування фруктових і плодово -ягідних рослин, таких як вишня, груша, яблуня, персик, абрикос, аґрус, смородина, слива, черешня. Але обприскування розчином необхідно проводити в період до появи листочків. Препарат береться з розрахунком 8-15 кілограм на 1 гектар. Мідний купорос застосування в садівництві влітку 1% -м розчином мідного купоросу лікують кореневу систему саджанців, видаливши попередньо нарости кореневого раку. Коріння тримають 5 хвилин в розчині, потім прополіскують холодною водою. При появі ознак грибкових захворювань, можна застосовувати бордоську рідину для обприскування рослин. Застосування розчину мідного купоросу Мідний купорос та застосування його в садівництві відіграє важливу роль у процесі: • Виготовлення бордоської суміші і Бурунді. • Контролю над грибковими захворюваннями. • Насичення ґрунту при дефіциті міді. • Лікування тварин при нестачі міді. • Стимуляція росту в процесі відгодівлі курчат і свиней. Для виготовлення бордоської суміші необхідно змішати гашене вапно 1 кг, мідний купорос-1 кг, 100 літрів води. При такому співвідношенні компонентів вийде 1- відсоткова бордоска суміш. Всі складові розводяться окремо, і тільки потім змішуються. Для виготовлення суміші Бурунді слід в 50 літрах води розвести 1 кілограм мідного купоросу. Також в 50 літрів води розводять 125 кілограм соди (0,5 кілограма кальцинованої соди). Далі, додаємо соду в купорос, постійно помішуючи, доводимо до однорідної маси. Така суміш допомагає боротися з грибковими хворобами рослин. У профілактичних цілях можна застосовувати 1-2 рази на місяць. При нестачі міді в організмі тварин, після проведеного обстеження, проводять лікування ґрунтів, на яких пасуться ці тварини. На 1 гектар використовують від 5 до 10 кілограм. Можна застосовувати корми, у складі яких присутня мідь. Можливо, вирощування курчат і свиней з використанням мідного купоросу. Для стимуляції апетиту і прискорення зростання в раціон курчат і свиней додають 0,1 відсоток мідного купоросу. У більшості випадків мідний купорос здатний допомогти при недокрів’ї, проносі і зараженні глистами, але не варто забувати, що великі дози купоросу смертельно небезпечні для тварин. Збагачення міддю ґрунту Дефіцит міді в землі, встановлюється за допомогою аналізу або діагностики. Якщо існує необхідність навесні, перед початком посівних робіт, потрібно на 1 гектар ґрунту внести 50 кілограм сульфату міді. Можна розпорошувати на молоді пагони злакових рослин розчин мідного купоросу (750 грам на 400-2000 літрів води) на 1 гектар ґрунту. Внесення проводять 1 раз в 10 років, а розпорошення можна повторювати щороку.
16.50грн
Бордоська суміш 200 г
Фунгіцид контактної дії. Набір для приготування 10л однопроцентної або 3,3л трьохпроцентної Бордоської рідини. Використання: Для отримання 10л 1% розчину мідний купорос розчинити у 5л теплої води, а вапно у 5 л обов'язково холодної води. Розчин купоросу тонкою цівкою при постійному перемішуванні влити у вапняне молоко. Для отримання 3% розчину (який використовують для обприскування дерев та кущів тільки до розпускання бруньок та після листопаду) пакети розчинити у тричі менших об'ємах води. Отриманий розчин процідити і обприскати рослини не пізніше ніж у день приготування. Не обприскувати у спеку вдень!
16.75грн
Палички віх хвороб 20 шт Чистий лист
Чистий лист палички від хвороб рослин (20 шт.) - добриво тривалої дії у вигляді паличок. Мінімум догляду за рослинами, результат - чудовий. Палички-добрива містять поживні речовини - азот - 10%, фосфор - 7%, калій - 7%, магній - 2%. Палички присипані фунгіцидом у вигляді присипки, який захищає рослини від грибкових захворювань - кореневої гнилі, борошнистої роси, бурої іржі, септоріозу, парші, моноліозу, церкоспорозу, кокомікозу, антракнозу, білої та сірої гнилі, оідуму. Переваги паличок від хвороб Чистий лист: палички діють протягом трьох місяців, забезпечуючи рослини поживними речовинами і захищаючи від хвороб. Завдяки чому догляд за рослинами зводиться до мінімуму. Добриво повільно надходить у грунт, всмоктується через коріння і живить всю рослину. Палички від хвороб Чистий лист використовуйте для лікування і профілактики грибкових захворювань. Щоб добитися максимального ефекту використовуйте палички в перші 5 днів після появи ознак захворювання. Спосіб застосування: Рослини рясно полийте, дочекайтеся, щоб стікли надлишки води. Виміряйте діаметр горщика, в якому росте рослина. Обов'язково одягніть гумові рукавички. Кількість необхідних паличок, залежить від діаметру горщика (див. Нижче в таблиці). Палички застроміть в грунт повністю, на глибину 2 см від поверхні, відступивши від стінок горщика 1 см. Після цього рослину ще раз полийте. Після роботи руки та обличчя вимийте з милом. Уникайте потрапляння на слизові оболонки. У разі потрапляння в очі, промийте їх великою кількістю води. Зберігайте в недоступному для дітей місці.
17.00грн
Системний фунгіцид Скор 2 мл
Вiдмiнний зaciб для зaxиcту яблунi, гpушi або персика від борошнистої роси, парші, курчавості листя, а також для захисту картоплі і томатів від альтернаріозу, макроспоріозу і фітофторозу. Дiючa peчoвинa пpeпapaту Cкop eфeктивнo зaxищaє вci зeлeнi чacтини pocлин, вoлoдiє як пpoфiлaктичними, тaк i лiкувaльними влacтивocтями, мaє тpивaлий тepмiн зaxиcту плoдoвиx дepeв. Обприскування проводити під час вегетації рослин. Bмicт пакету 2 мл розвести в 10 л води для обприскування плодових дерев. Діюча речовина: дифеноконазол, 250 г/л. Hopмa витpaти: мoлoдi дepeвa - дo 2 л робочого розчину нa дepeвo; плодоносні, середнього віку дерева - дo 5 л нa дepeвo. Maкcимaльнa кiлькicть oбpoбoк – 3. Cтpoк oчiкувaння: яблуня, груша - 30 днiв вiд ocтaнньoї oбpoбки дo збopу вpoжaю, картопля, томати - 14 днів.
17.00грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Огірочок-2 26 г
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів. Склад: 1.Фунгіцид системно-контактної дії. 2.Комплексне мінеральне добриво N-17%, P-10%, K-24%. 3.Мікродобрива Mg, B, Cu, Fe, Mn, Zn. 4.Стимулятор росту і розвитку. Призначений для оприскування огірків з метою: 1.Захисту від несправжньої борошнистої роси та інших хвороб. 2.Комплексного підживлення. 3.Стимулювання росту і розвитку. Застосування: Вміст усіх пакетів розчинити у 5 л води і обприскати рослини. Допустима кількість обробок-3.Остання - за 7 днів до збору врожаю.
17.40грн
Контактний фунгіцид Цілитель 25 г
Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих та баштанних культур від комплексу хвороб. Переваги: - надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов; - підвищує витривалість культури та забезпечує збільшення прибавки урожайності; - проникає до необроблених частин рослини, не змивається дощем; - забезпечує захист картоплі при зберіганні в сховищах. Діюча речовина: манкоцеб, 640 г/кг + металаксил, 80 г/кг. Препаративна форма: порошок, що змочується. Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків та стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. Цілитель необхідно використовувати профілактично, тобто до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку захворювання, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків в рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Після останньої обробки не пізніше, ніж через 7 днів доцільно проводити обприскування контактним фунгіцидом Гарт. Цілитель можна застосовувати 2-3 рази за сезон, з інтервалом між обробками 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками (до 10 днів). Технологія якісного приготування і застосування робочого розчину в суміші з мікро- і макродобривами Авангард овочеві на початку поширення і розвитку хвороб, а також оптимальні погодні умови для проведення захисних заходів — запорука ефективної дії препарату. Максимальна кратність обробок за сезон – 3. Інтервал між обробками складає при слабкому інфекційному фоні – 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби.
18.40грн
Захист від хвороб
засоби захисту