Фільтр
Виробник
Група стиглості
Колір
Маса плоду
Рослість
Упаковка
Форма плоду

Насіння України

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Капуста цвітна Гудмен 20 шт
Ранньостиглий сорт цвітної капусти для вирощування у відкритому грунті. Формує щільну білу головку, яку закриває вертикально направлене листя. Вегетаційний період 75 днів, вага головки 1,2-1,5 кг. ### Ранньостиглий сорт цвітної капусти для вирощування у відкритому грунті. Формує щільну білу головку,..
12.85грн
Помідор Шаста F1 20 шт
Середньо-ранній високоурожайний гібрид томата для споживання у свіжому вигляді і транспортування. Вегетаційний період становить 100 - 108 днів від моменту сходів. Плоди масою 150-170 г, щільні, округлі, соковиті, багатокамерні, висока вирівняність та однорідність продукції. Добре підходить для транс..
7.50грн
Кабачок Кавілі F1 10 шт
Кущовий гібрид кабачка призначений для отримання ультраранньої і масової продукції. Плоди циліндричні, дуже прямі, біло-зеленуваті з білою м'якоттю, дуже однорідні, з ніжним смаком. ### Кущовий гібрид кабачка призначений для отримання ультраранньої і масової продукції. Плоди циліндричні, дуже прямі,..
23.60грн
Капуста білоголова  Агресор F1 20 шт
Середньопізній гібрид (120-130днів). Головка округло-плеската, щільна, високої якості, масою 3-5 кг. Агресор придатний для умов екстенсивного вирощування, не потребує надто великого догляду та живлення. Підходить для прямого висіву в грунт. ### Середньопізній гібрид (120-130днів). Головка округло-пл..
11.05грн
Морква Віта Лонга 1 г
Пізній (145днів), високоврожайний сорт моркви типу Флакко для тривалого зберігання, вживання у свіжому вигляді та переробки. Коренеплоди вагою 300-500г., конічної форми, з тупим кінчиком, рівномірного інтенсивно-оранжового забарвлення як зовні так і всередині, мають чудові смакові якості. Високий вм..
7.40грн
Огірок Атлантіс F1 20шт
Ранній (42-45 днів) кущовий гібрид огірка переважно жіночого типу цвітіння універсального призначення (для використовування у свіжому вигляді и переробки). Рослина міцна, забезпечує масову віддачу врожаю, як в початковий період плодоношення, так і на протязі всього сезону. ### Ранній (42-45 днів) ку..
8.10грн
Огірок Аякс F1 20 шт
Ранньостиглий бджолозапильний гібрид з високою стабільною урожайністю. Сильна відкрита рослина, формує декілька зеленців на одному вузлі. ### Ранньостиглий бджолозапильний гібрид з високою стабільною урожайністю. Сильна відкрита рослина, формує декілька зеленців на одному вузлі. Чудовий гідриб для в..
18.45грн
Огірок Гектор  F1 20 шт
Надранній (перша зав'язь за 4-5 вузлом) кущовий гібрид огірка з переважно жіночим типом цвітіння. Рослина дуже компактна, з щедрим і дружним плодоносінням. Добре переносить загущення, придатний для механізованого прибирання. ### Надранній (перша зав'язь за 4-5 вузлом) кущовий гібрид огірка з переваж..
14.00грн
Огірок Делпіна F1 10 шт
Ранній гібрид партенокарпічного огірка універсального призначення (для використання у свіжому вигляді і для засолювання). Рослина середньої сили зростання, відкритого типу. Добре адаптовано до різних умов вирощування. Висока продуктивність. ### Ранній гібрид партенокарпічного огірка універсального п..
25.85грн
Огірок Меренга F1 10 шт
Новий суперранній партенокарпічний гібрид. Характеризується дуже високим раннім і загальним урожаєм. Рослина среднеоткритое. Плоди чудової зовнішнього вигляду, без гіркоти, відмінного смаку, надзвичайно однорідні, правильної циліндричної форми. Забарвлення темно-зелена. Співвідношення довжина / товщ..
16.10грн
Огірок партенокарпік Амур F1 10 шт
Дуже ранній (40-45 днів) партенокарпічний гібрид огірка. Рослина потужна, формує до 8-10 і більше корнішонів в одному вузлі, мають прекрасну регенераційну властивість. Плоди однорідні, циліндричні, мають рівномірний темно-зелений колір, м’ясисті з маленькою насіннєвою камерою і тоненькою шкіркою, бе..
16.95грн
Помідор Інкас F1 20 шт
Відомий багатьом, ранній високоврожайний кущовий гібрид для будь-яких видів переробки та свіжого споживання. Один з кращих гібридів для консервування цілих плодів без шкірочки. Рослина середньоросла, компактна. ### Відомий багатьом, ранній високоврожайний кущовий гібрид для будь-яких видів переробки..
16.95грн
Помідор Річі F1 20 шт
Ранній гібрид кущової форми, высота рослини близько 70 см. Вегетаційний період - 70 днів від посадки розсади. Плоди мають округлу форму, вагою 110-120 г з чудовими смаковими якостями, для вживання у свіжому вигляді та переробки. ### Ранній гібрид кущової форми, высота рослини близько 70 см. Вегетаці..
5.90грн
Помідор Тесті F1 20 шт
Ранній індетермінантний гібрид для вирощування в закритому і відкритому грунті. Плоди масою 110-115 г, округлі, щільні, швидко дозрівають, прекрасного товарного виду, дуже транспортабельні, добре зберігаються. ### Ранній індетермінантний гібрид для вирощування в закритому і відкритому грунті. Плод..
6.75грн