Фільтр
Виробник
Група стиглості
Колір
Маса плоду
Рослість
Упаковка
Форма плоду

Насіння України

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Капуста цвітна Гудмен 20 шт
Ранньостиглий сорт цвітної капусти для вирощування у відкритому грунті. Формує щільну білу головку, яку закриває вертикально направлене листя. Вегетаційний період 75 днів, вага головки 1,2-1,5 кг. ### Ранньостиглий сорт цвітної капусти для вирощування у відкритому грунті. Формує щільну білу головку,..
12.85грн
Огірок Аякс F1 20 шт
Ранньостиглий бджолозапильний гібрид з високою стабільною урожайністю. Сильна відкрита рослина, формує декілька зеленців на одному вузлі. ### Ранньостиглий бджолозапильний гібрид з високою стабільною урожайністю. Сильна відкрита рослина, формує декілька зеленців на одному вузлі. Чудовий гідриб для в..
18.45грн
Огірок Гектор  F1 20 шт
Надранній (перша зав'язь за 4-5 вузлом) кущовий гібрид огірка з переважно жіночим типом цвітіння. Рослина дуже компактна, з щедрим і дружним плодоносінням. Добре переносить загущення, придатний для механізованого прибирання. ### Надранній (перша зав'язь за 4-5 вузлом) кущовий гібрид огірка з переваж..
14.00грн
Помідор Толстой F1 20 шт
Ранній (70-75 днів) гібрид томату індетермінантного типу для вирощування в закритому та відкритому ґрунті. На суцвітті формує по дві кісті, на них зав’язується 8-10 плодів масою 100-120г. Міжвузля короткі. ### Ранній (70-75 днів) гібрид томату індетермінантного типу для вирощування в закритому та ві..
6.75грн