Фільтр
Виробник
Група використання
Група стиглості
Декоративність
Колір
Маса плоду
Озима цибуля
Рослість
Сортотип айстр
Сортотип петуній
Строки цвітіння
Тип салату
Упаковка
Форма квітки
Форма плоду

Антарія

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Іпомея помаранчева
Одна з найпрекрасніших садових трав'янистих ліан. Міцні стебла обкручуються навколо вертикальних опор, серцевидні листки і крупні помаранчеві грамофони квітів діаметром 5-6 см. Світлолюбна та теплолюбна. ### Одна з найпрекрасніших садових трав'янистих ліан. Міцні стебла обкручуються навколо вертикал..
3.00грн
Агератум Білий зріз
Компактні, густо облиствлені кущі висотою 60 см. Цвіте рясно із червня до заморозків. ### Компактні, густо облиствлені кущі висотою 60 см. Цвіте рясно із червня до заморозків. Досить посухостійкий, світлолюбивий, але може рости при невеликому притіненні, надає перевагу легким родючим ґрунтам. Викори..
4.40грн
Айстра біла Класік
Ця серія айстр особливо виділяється своєю універсальністю і компактним ростом. Рослина довго цвіте, має великі квітки , діаметр яких досягає 5-7 см. Для тривалого збереження декоративних якостей, необхідно підбирати добре освітлені ділянки, захищені від вітру. ### Ця серія айстр особливо виділяється..
3.50грн
Айстра блакитна Гном
Нова серія англійської селекції з високими декоративними якостями. Айстра цієї групи формує невеликі кущі з великими квітами. Кущ формує 5 – 6 пагонів. Форма куща - куляста, висота - 25 см. ### Нова серія англійської селекції з високими декоративними якостями. Айстра цієї групи формує невеликі кущі ..
2.95грн
Айстра Джувел лілово-рожева
Нова чарівна серія на зріз. Високі рослини пірамідальної форми .Суцвіття великі, діаметром 14см. Пелюстки суцвіть голчасті з нігтиковим характером. ### Нова чарівна серія на зріз. Високі рослини пірамідальної форми .Суцвіття великі, діаметром 14см. Пелюстки суцвіть голчасті з нігтиковим характером. ..
4.40грн
Айстра Джувел суміш червоних кольорів
Один з нових сортотипів айстр, який зарекомендував себе. Рослина висотою 70 – 80 см, діаметром куща 20–25 см. Період від початку висіву до початку цвітіння 85 – 90 днів. ### Один з нових сортотипів айстр, який зарекомендував себе. Рослина висотою 70 – 80 см, діаметром куща 20–25 см. Період від почат..
4.40грн
Айстра Королівська суміш
Сортотип піонієвидних айстр. Високодекоративна однорічна рослина висотою до 100 см. з міцним стеблом. Ступінь махровості квітки велика. Квіти білого, рожевого, бузкового, червоного та фіолетового забарвлення. ### Сортотип піонієвидних айстр. Високодекоративна однорічна рослина висотою до 100 см. з м..
2.95грн
Айстра Крален Голден жовта
Прямий, пірамідальний ріст та розлога форма куща покращують і без того високу якість цього сорту середнього строку цвітіння. Суцвіття – кошики із закрученими пелюстками жовтого кольору, завернутими в середину. ### Прямий, пірамідальний ріст та розлога форма куща покращують і без того високу якість ц..
2.95грн
Айстра Крален Соррел рубінова
Рослина висотою 60-70 см, з діаметром куща 25-30 см. Тип куща прямостоячий, форма - колоноподібна, ступень махровості квітки - висока. ### Рослина висотою 60-70 см, з діаметром куща 25-30 см. Тип куща прямостоячий, форма - колоноподібна, ступень махровості квітки - висока. Суцвіття нагадує хризантем..
2.95грн
Айстра На зріз суміш
Кущ компактний, прямостоячий, висотою 65-75 см. Квіти великі, до 8-10 см у діаметрі. Цвіте з середини серпня до настання холодів. Насіння висівають у березні-квітні в теплицю або парник і вирощують через розсаду або у квітні-травні безпосередньо у ґрунт. ### Кущ компактний, прямостоячий, висотою 65-..
2.95грн
Айстра Пеонін Віолет Турм фіолетова
Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми фіолетового кольору і діаметром 10-12 см. ### Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми фіолетового кольору і діаметром 10-12 см. Ступень махровості квітки висока. Полюбляють сонячні місця. Використовую..
3.50грн
Айстра Пеонін Розе Турм рожева
Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми рожевого кольору і діаметром 10-12 см. На одній рослині може розміщуватись 8-10 стебелин. Піонієвидні айстри можна вирощувати весною та восени. ### Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми рожевого кол..
3.00грн
Айстра Пеонін ШамоаТурм бежева
Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми кремового кольору і діаметром 10-12 см. На одній рослині до 10 стебелин. Піонієвидні айстри можна вирощувати весною та восени. ### Суцвіття утворені з несправжньоязичкових пелюсток човниковидної форми кремового кольору і діаметром..
3.50грн
Айстра Принцеса Коріна біла
Це нова серія високорослих крупно квіткових зрізних айстр. Група “Корида”. Айстри цієї групи так само гарні й для групових посадок. Рослина формує кущ діаметром 25-30 см. ### Це нова серія високорослих крупно квіткових зрізних айстр. Група “Корида”. Айстри цієї групи так само гарні й для групових по..
3.50грн
Айстра Принцеса Крістіна блакитна
Це нова серія високорослих великоквіткових зрізних айстр. Група “Корида”. Айстри цієї групи так само гарні і для групових посадок. Рослина формує кущ діаметром 25-30 см. Сформовані суцвіття дуже міцні. Суцвіття голубого кольору. ### Це нова серія високорослих великоквіткових зрізних айстр. Група “Ко..
2.95грн