Фільтр
Вид
Виробник
Декоративність
Колір

Інтерфлора

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Бульба бегонії повної білої
Чарівні бегонії вирощують як в домашніх умовах, так і в саду або на балконі. Як садових бегоній використовують бульбові рослини з красивими великими квітами. Бегонія бульбова утворює розкидистий кущик з асиметричними листками і великими квітами різних форм, розмірів і відтінків, розташованих завжди ..
29.30грн
Бульба бегонії повної червона
Чарівні бегонії вирощують як в домашніх умовах, так і в саду або на балконі. Як садових бегоній використовують бульбові рослини з красивими великими квітами. Бегонія бульбова утворює розкидистий кущик з асиметричними листками і великими квітами різних форм, розмірів і відтінків, розташованих завжди ..
29.30грн
Бульба калли Аметіст
Калла - багаторічна трав'яниста рослина з бульбоподібним кореневищем. Листя великі, стрілоподібної форми, на довгих черешках, соковито-зелені, блискучі, а у деяких сортів листові пластинки прикрашені сріблясто-білими напівпрозорими плямами. У неї типове для всіх ароїдних одиночне суцвіття у вигляді ..
71.50грн
Бульба калли Каміліон
Калла Хамелеон (Cameleon) - серед соковито-зелених, серцеподібного листя піднімається квітконіс, на якому велика, відкрите «куточком», покривало дбайливо огортає, як немовля, жовта квітка-початок. Квітка ніжно-жовтий, підрум'янюється рожевим. Висота рослини 60 см. Цвітіння тривале, червень-вересень..
71.50грн
Бульба калли Пікассо
Сорт кали Пікассо (Calla Picasso) належить до групи рехманія, її висота - всього 35-45 см. Розмір покривала 12-15 см в довжину і 6-8 см в ширину. Колір покривала (квітки кали Пікассо) - пурпурно-фіолетовий зі світлою облямівкою. Цвіте кала в липні-вересні, зберігаючи декоративність квітки протягом о..
67.10грн
Бульба калли Рено
Калла Captain Reno (Капітан Рено) виділяє найтонший аромат, має відношення до групи Садові. Період цвітіння бутонів - VI-IX місяць. Ці чудові квіти воліють світло, тепло, вологу і родючість грунту, і частий, помірний полив. Цибулини калл занурюють в кислий грунт, в лунки на глибину 5-10 см на відста..
72.95грн
Бульбоцибулини Іксії Спотлайт (8 шт)
ксія Spotlight (Спотлайт) - багаторічна трав'яниста рослина сімейства ірисові, ніжна і чарівна рослина приносить в сад сприятливу атмосферу і затишок. Широко використовується при груповій посадці на передньому плані клумб, ідеальний для посадки в рабатках, кам'янистих садах. Цвітіння відбувається в..
24.95грн
Бульбоцибулини гладіолусів Індіан Самме (3 шт)
Гофровані гладіолуси відноситься до групи весняних цибулинних квітів. Висота гладіолуса Індіан Саммер (Gladiolus Indian Summer) - 120-130 см. Розбір цибулин - 12/14..
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Віста (3 шт)
Гладіолус Vista (Виста) - крупноквітковий гладіолус, виростає до 110-130 см. Квіти трьохкольорні, до 15 см в діаметрі, формують широке суцвіття. Пелюстки гладіолуса цього сорту гофровані, ніжно-лілового кольору з білосніжним напиленням, до центру квітки на нижніх ніжках темно-бордові плями. Листя те..
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Вайн енд Роузес (3 шт)
(Gladiolus hybrida) Граціозна, велична рослина, яка стане прикрасою будь-якого саду. Завдяки широкому розмаїттю забарвлень квітів дозволяє створювати унікальні квіткові композиції – однотонні, контрастні чи пістряві. Листя гладіолусів тонке, лінійне, досягає 70 см в довжину. Квітки зібрані в односто..
20.15грн