Фільтр
Вид
Виробник
Декоративність
Колір

Інтерфлора

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Бульба калли Рено
Калла Captain Reno (Капітан Рено) виділяє найтонший аромат, має відношення до групи Садові. Період цвітіння бутонів - VI-IX місяць. Ці чудові квіти воліють світло, тепло, вологу і родючість грунту, і частий, помірний полив. Цибулини калл занурюють в кислий грунт, в лунки на глибину 5-10 см на відста..
72.95грн
Бульбоцибулини гладіолусів Віста (3 шт)
Гладіолус Vista (Виста) - крупноквітковий гладіолус, виростає до 110-130 см. Квіти трьохкольорні, до 15 см в діаметрі, формують широке суцвіття. Пелюстки гладіолуса цього сорту гофровані, ніжно-лілового кольору з білосніжним напиленням, до центру квітки на нижніх ніжках темно-бордові плями. Листя те..
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Грін Стар (3 шт)
(Gladiolus hybrida) Граціозна, велична рослина, яка стане прикрасою будь-якого саду. Завдяки широкому розмаїттю забарвлень квітів дозволяє створювати унікальні квіткові композиції – однотонні, контрастні чи пістряві. Листя гладіолусів тонке, лінійне, досягає 70 см в довжину. Квітки зібрані в односто..
26.90грн
Бульбоцибулини гладіолусів Зізані (3 шт)
Забарвлення бутонів двокольорове, поєднує в собі сніжну білизну і малиново-суничні відтінки. Пелюстки пофарбовані нерівномірно, тож рожеві вкраплення на білому фоні мають хаотичний характер. Висота дорослої, квітучої рослини - до 70 см. Час висаджування у грунт - весна (квітень-травень), цвітіння..
32.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Замора (3 шт)
Характеристики Висота рослини 130-150 см Розмір посадкового матеріалу 10/12 Глибина посадки 10 см Місце висадки Сонце - Напівтінь Період посадки Квітень - Червень Період цвітіння Липень - Вересень Відстань між рослинами 15-20 см..
28.30грн
Бульбоцибулини гладіолусів Коста (3 шт)
Гофровані гладіолуси відноситься до групи весняних цибулинних квітів. Висота гладіолуса Коста (Gladiolus Costa) - 100-120 см. Розбір цибулин - 12/14..
26.60грн
Бульбоцибулини гладіолусів Нова Люкс (4 шт)
Влітку це рослина з мечовидним листям і високими цветоносами з розташованими по одну сторону, розкритими, химерної форми квітками прикрашають бордюри в садах і - зрізані стоять у вазах. При вирощування на клумбі у них є недоліки: крупноцветковие гладіолуси вимагають прив'язування до опори, і у всіх ..
20.15грн
Бульбоцибулини гладіолусів Пінк Евент (3 шт)
Гладіолус Pink Event (Пінк Евент) володіє свіжим ароматом, має відношення до групи Батерфляй Великоквіткова. Гладіолуси люблять високі насипні грядки і відсутність вітру. Цибулини гладіолусів висаджують в лунку, рівну висоті цибулини на відстань 30-35 см...
28.30грн
Бульбоцибулини гладіолусів Пінк Леді 3 шт)
Гладіолус Пінк Леді - легка, як морський бриз, повітряна, чарівна квітка. Гладіолус здавна називали «квітка-меч», «король перемоги», «чудовий дуелянт». Але хіба дивлячись на цю високу, струнку, мініатюрну леді з ніжно-рожевим забарвленням можуть прийти в голову думки про бої і битви? Квітка Gladiolu..
22.55грн
Бульбоцибулини гладіолусів руффлед Фрізлед Корал Лейс (3 шт)
Гладіолус Фризлд Корал Лейс - заворожуюче вишукана краса. Назва сорту не дарма перекладається як «Обпалююча Коралова Куля», адже квітки цього сорту і справді нагадують крихкий корал. Світло-рожеві пелюстки по краях звиваються химерною бахромою, витіювато граючи з уявою. ### Гладіолус Фризлд Корал Ле..
26.90грн