Фільтр
Виробник
Застосування

Агроопт

Вигляд: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Бордоська суміш 0,7 кг
Бордоська суміш є фунгіцидом, тобто засобом захисту рослин від грибних захворювань та застосовується вже більше 100 років. Свою назву отримала від французького міста Бордо. Бордоську суміш використовують для боротьби із грибковими та бактеріальними хворобами рослин. Зокрема бордоську рідину викорис..
53.00грн
Бордоська суміш 105 г
Фунгіцид контактної дії. Набір для приготування 10л однопроцентної або 3,3л трьохпроцентної Бордоської рідини. Використання: Для отримання 10л 1% розчину мідний купорос розчинити у 5л теплої води, а вапно у 5 л обов'язково холодної води. Розчин купоросу тонкою цівкою при постійному перемішуванні вл..
13.00грн
Бурштинова кислота 4 г
Бурштинова кислота прискорює ріст і розвиток рослин, а також підвищує стійкість культур до стресових умов. В основному використовують для замочування насіння квітів та овочів. (2г на 10 л води) ..
8.00грн
Залізний купорос 2 кг
Сульфат заліза або залізо сірчанокисле, випускається промисловістю у вигляді кристалічного порошку красивого блакитного забарвлення. Активна речовина становить у ньому близько 53%. У народі він відомий як залізний купорос. Застосування в садівництві цього препарату дуже різноманітне і заслуговує дет..
21.00грн
Залізний купорос 500 г
Сульфат заліза або залізо сірчанокисле, випускається промисловістю у вигляді кристалічного порошку красивого блакитного забарвлення. Активна речовина становить у ньому близько 53%. У народі він відомий як залізний купорос. Застосування в садівництві цього препарату дуже різноманітне і заслуговує дет..
6.00грн
Карбамід 100 г
Карбамід N-46%, 1 кг - саме концентроване азотне добриво. Застосовується для всіх типів грунтів. Значно підвищує родючість грунтів. Використовується також як підгодівлі для рослин для стимуляції росту, збільшення врожаю та якісних характеристик плодів. Для уникнення втрати азоту необхідно перемішува..
4.00грн
Мідний купорос 100 г
Мідний купорос (мідь сірчанокисла). Він являє собою 98-й порошок або яскраво-сині кристали, які розчиняються в рідині. Мідний купорос застосування в садівництві — це досить унікальне добриво, яке з успіхом використовується не тільки в садово-городніх роботах а й у тваринництві. Вирощування курчат та..
20.00грн
Мікродобрива Мідні 15 г
Сульфат Міді для підживлення культур Мідь регулює дихання, фотосинтез, вуглеводний та білковий обмін.  Підвищує стійкість рослин до неблагоприємних факторів зовнішнього середовища та хвороб. Значно підвищує врожайність зернових, соняшника, коренеплодів, овочевих, плодово-ягідних, багаторічних злак..
5.00грн
Мікродобрива Цинкові 15 г
Цинк є важливим біогенним елементом, присутнім в живих організмах. Дефіцит цинку знижує поглинання амонійного азоту. При нестачі цинку в рослинах знижується накопичення цукрів, збільшується кількість органічних кислот, порушується синтез белка.Інтенсівность поглинання цинку рослинами з грунту залежи..
4.00грн
Макродобриво Монофосфат калію 100 г
Монофосфат калію Р-52%, К-34% - концентроване безхлорне фосфорно-калійне добриво. Застосовується для всіх типів грунтів і для всіх сільськогосподарських культур. Покращує ріст і розвиток кореневої системи, сприяє збільшенню кількості бутонів, а також прискорює і подовжує цвітіння. Кислотність: рН 4..
13.00грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Картоплинка 80 г
Фунгицид Картоплынка 80 г Склад: 1.Фунгіцид системно-контактної дії. 2.Комплексне мінеральне добриво N-12%, P-15%, K-19%. 3.Мікродобрива Mg, B, Cu, Fe, Mn, Zn. 4.Стимулятор росту і розвитку. Призначений для оприскування картоплі з метою: 1.Захисту від фітофторозу та макроспоріозу. 2.Комплексного поз..
50.00грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Цибулинка 40 г
Опис: набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів. Склад: фунгіцид, комплексне мінеральне добриво, мікродобрива, стимулятор росту. Призначення: для обприскування цибулі ріпчастої з метою: захисту від переноспорозу; комплексного позакореневогу підживлення; стимулювання росту ..
28.00грн
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Цибулинка Часничок 20 г
Набір захисних, стимулюючих і підживлюючих препаратів Цибулинка Часничок 20 г..
23.00грн
Сульфат магнію 300 г
опис: Сульфат магнію - високоефективне добриво для використання з ранніх етапів росту і розвитку рослин і в періоди максимального споживання елементів живлення в процесі вегетації. Зовнішній вигляд: порошок кристалічний. Характеристики добрива: - Дуже добре розчиняється у воді, не утворює осаду. - ..
15.50грн